Splitsko rodilište - iskustva

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • ilme

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    Inace u pl vodi nije bilo mekonija na sta su poludili u radaoni jer su mi bzvz inducirali porod,malica je na meni obavila nuzdicu hehe

  • Avatar beti23

    beti23

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Moja sestra je tamo rodila prije 10mj. i bilo joj je uzasno! Scenarij ko iz horor filma! Uzasna trauma i za nju i bebu.  Zato me trta… Prenila je dva tjedna a ja iman jos tri do termina… nadan se da ce sve bit ok!

  • Avatar beti23

    beti23

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Evo da se nadovezen, rodila san 25.9. I za osoblje iman samo rijeci hvale. Velika je guzva i atmosfera je uvijek na granici ali ako trudnica suraduje i nije previse osjetljiva na povremeno umorno rezanje osoblja sve ce proc u redu. Sve je to kako se postavis. Ja san bila spremna na najgore i bas san se ugodno iznenadila. Isla san rodit ne u toplice. Toliko od mene 

  • kokolo5

    Broj poruka: 610

    Prijavi adminu

    Čestitke beti23 :)

    evo moje iskustvo iz splitskog rodilista (peti mjesec ove godine)…porod je trajao dugo tako da sam imala prilike ‘'upoznat’' više doktora, sestara i babica-i ko i svugdi, stvarno ima svakakvh. Bila je jedna doktorica koja mi je osobito ostala u groznom sjećanju, neću ni pričat jer to stvarno želim potisnut. Muž bio sa mnom, tražila sam stolčić-rekli su mi da je zauzet (iako nije bio-vidila sam ga kraj kade :)) tražila sam epiduralnu-nasmijali mi se u facu :-/ Ekipa koja je dovršila porod je bila super, kao i svi na odjelu babinjača-stvarno nemam zamjerke :) Nažalost sinčić nije bio sa mnom na odjelu-dobio je infekciju pa je završio na neonatologiji-oni su mi pogotovo ostali u dobrom sjećanju- prekarsne sestre i doktori, uvik bi za svakoga od nas zabrinutih roditelja imali strpljenja za odgovorit na sto pitanja i lipu rič da nas umire i ohrabre -beskrajno im hvala na tome!


    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar beti23

    beti23

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

     Hvala

  • Avatar Tonka18

    Tonka18

    Broj poruka: 332

    Prijavi adminu

    cure jel se mogu nosit svoje piđame ili bas mora bit spavacica?

  • kokolo5

    Broj poruka: 610

    Prijavi adminu

    Tonka18, ponesi svoju spavaćicu obavezno. Zna se dogodit da nemaju čistih za presvuć, pa da imaš. Cimerica mi je bila ponila pidžamu s hlačama i odustala je odma od toga, nije joj bilo ugodno zbog šavova.


    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Tonka18

    Tonka18

    Broj poruka: 332

    Prijavi adminu

    ja nemogu u spavacici i ne osjecam se udobno u njoj pa cu pokusat u piđami..ako ne budm mogla onda spavacica..

  • bepina♡

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Znate li cure da li se porod na stolcicu obavlja i ima li koja svoje iskustvo? Na splitsko rodiliste mislim,naravno:)

  • Avatar Sara9

    Sara9

    Broj poruka: 790

    Prijavi adminu

    U komentarima su cure pisale da u nas ima stolčić, ali nema babica obučenih za porod na istome, tragikomedija!

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.