Splitsko rodilište - iskustva

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Queen_of_North

    Queen_of_North

    Broj poruka: 324

    Prijavi adminu

    havanalalala

    Zna li netko ima li mogucnost iznajmljivanja privatne sobe i koja je cijena po danu?


    Mislim da ne, nikad nisam za to cula u Splitu( u Zagrebu i okolo da) , inace bi do sad bila prva na listi da budem sama u sobi 😀

    Ja: 30
    On: 36

    2020- Nase prvo sunce ❤️
    7.12.2022.- Iscekujemo nase drugo sunce ❤️

  • havanalalala

    Broj poruka: 26

    Prijavi adminu

    Drage zenice, molim vas info ako ako vodite trudnocu u socijalnog ginekologa u Splitu, jel vas salje nakon odredjenog tjedna u trudnicku ambulantu u splitsko rodiliste, ovo mi je prvi put da ne vodim kod privatnika trudnocu. Hvala

  • Avatar andjelina23

    andjelina23

    Broj poruka: 222

    Prijavi adminu

    Sva puta sam rodila u Splitu. 
    Rekla bih da je sve do toga na kakvu smjenu doktora naletite, nazalost. 
    Prvi porod ok doktori, bez ikakve veze sam dobila epiduralnu. 
    Drugi porod, horor, doktori užaaaas!!

    U 6. mj. me opet Ceka porod tamo

    🤍 Spontani sa 6 tjedana/ 2014
    🧑 Curica 3 godine /2019.
    🤍 Spontani s 12 tjedana, kiretaža/2021.
    🧑 Curica 1 godina (mjesec dana nakon kiretaže zatrudnila)
    🤰https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20716;11/st/20230621/e/Pregnancy+Ticker/dt/6/k/c4a6/preg.png [tickerfactory.com]

  • Avatar andjelina23

    andjelina23

    Broj poruka: 222

    Prijavi adminu

    havanalalala

    Drage zenice, molim vas info ako ako vodite trudnocu u socijalnog ginekologa u Splitu, jel vas salje nakon odredjenog tjedna u trudnicku ambulantu u splitsko rodiliste, ovo mi je prvi put da ne vodim kod privatnika trudnocu. Hvala


    Nakon termina u slucaju da ne rodite idete svako 2 dana na pregled plodne vode u rodilište :) 

    🤍 Spontani sa 6 tjedana/ 2014
    🧑 Curica 3 godine /2019.
    🤍 Spontani s 12 tjedana, kiretaža/2021.
    🧑 Curica 1 godina (mjesec dana nakon kiretaže zatrudnila)
    🤰https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20716;11/st/20230621/e/Pregnancy+Ticker/dt/6/k/c4a6/preg.png [tickerfactory.com]

  • havanalalala

    Broj poruka: 26

    Prijavi adminu

    Hvala

  • havanalalala

    Broj poruka: 26

    Prijavi adminu

    Drage zene, kako igledaju posjete sad u splitskom rodilistu? Koliko traju i moze li doci odjednom vise osoba ili jedna po jedna? Hvala

  • karamela30

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    Od 16:30-17:30h jedna osoba po rodilji u sobi. Može ih izmjenit više al se ulazi po jedna.

    👧30
    👨36
    12/22 💙

  • havanalalala

    Broj poruka: 26

    Prijavi adminu

    Hvala

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.