Splitsko rodilište - iskustva

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Ira1983

    Broj poruka: 19

    Prijavi adminu

    Rodila sam prije godinu ipo u Splitskom rodilištu, na carski, i samo imam riječi hvale za osoblje… Sve je bilo super tih 6 dana tamo, od samog boxa, pa do zadnjeg dana tamo…. Nisam imala nikakvu vezu, tako da se isto jako nadam da će mi i drugi put sve tako bit….

    [lilypie.com]

    Mamina ljubav
    [lilypie.com]

  • Avatar lily13

    lily13

    Broj poruka: 46

    Prijavi adminu

    bepina♡


    Znate li cure da li se porod na stolcicu obavlja i ima li koja svoje iskustvo? Na splitsko rodiliste mislim,naravno:)

    Eej, nemam osobno iskustvo, ali mi je prijateljica tijekom poroda koristila stolcic i pilates loptu, kaze da ju je to spasilo jer da je puno prirodniji polozaj za spustanje djeteta u zdjelicu, a sami cin izgona je ipak na krevetu! 
    Nazalost nisu sve babice obucene za to :( i kad im je velika guzva onda nista od stolcica i lopte jer babica treba biti uz tebe stalno.

  • Avatar crnamala

    crnamala

    Broj poruka: 426

    Prijavi adminu

    Cura koju znam rodila je na stolcicu u splitu u 9 mjesec znaci da je moguce  i da se koristi. Usput ona mi je rekla da joj je porod bio super kao i osoblje. Sad da li ima veze sto je muz bio s njom ne znam, cula sam da i to pomaze. Ona me je bas razveselila jer svi pisu samo horor price o splitskom rodilištu!  

    [lilypie.com]

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    Raspitajte se koristi li se za prvorotknije,jer su nama u Vinogradskoj izričito rekli NE

  • Avatar crnamala

    crnamala

    Broj poruka: 426

    Prijavi adminu

    Ma i mene malo brinu sve te “nove” stvari za porod s obzirom da mi je prva beba pa ionako ne znam sta ocekivat ali vidit cemo kad dodjemo tamo na licu mjesta. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Bubica0609

    Bubica0609

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Imam pitanje.. ovako, inace sam iz SB-a i tamo mi je ginekologinja, sada sam trenutno u Kninu s mužem, trudna sam malo jače od 6 tjedna i htjela bih otići na pregled, ali me zanima da li mogu otići u st bolnicu zatražiti pregled? Pošto nismo trenutno financijski sposobni za privatni pregled dati 300+ kn.

  • Avatar Sara9

    Sara9

    Broj poruka: 790

    Prijavi adminu

    crnamala


    Ma i mene malo brinu sve te "nove" stvari za porod s obzirom da mi je prva beba pa ionako ne znam sta ocekivat ali vidit cemo kad dodjemo tamo na licu mjesta. 

    mene je samo briga oko toga kakvu ću babicu dobit, jer znam da je kod nas srića kad dobiješ babicu koja se brine oko majke, a ne odma cap cap da ima manje posla…

  • Avatar anita18

    anita18

    Broj poruka: 125

    Prijavi adminu

    Splitsko rodiliste,katastrofa i uzas,moje iskustvo osobno.Toliko grozno da sam 3ce dijete potegla u Zagreb rodit.Ima svacega,pa tako i lijepih dogadjaja dole,al nazalost strasne stvari se takodjer dogadjaju.Sestre,katastrofa,doktori kako koji.Mislim da se ni jedan los dogadjaj ne bi smio dogadjat,a ne da opravdavamo njihovo ponasanje da na lijepih 10 dodje jedna horor prica.

  • Avatar lily13

    lily13

    Broj poruka: 46

    Prijavi adminu

    Bubica0609


    Imam pitanje.. ovako, inace sam iz SB-a i tamo mi je ginekologinja, sada sam trenutno u Kninu s mužem, trudna sam malo jače od 6 tjedna i htjela bih otići na pregled, ali me zanima da li mogu otići u st bolnicu zatražiti pregled? Pošto nismo trenutno financijski sposobni za privatni pregled dati 300+ kn.

    Mislim da možeš jedino doć na hitni ginekološki prijem, ali bi trebala navesti nekakav razlog da te prime, jer za naručit se na pregled u ginekologa koji radi u bolnici trebaš imati uputnicu… 
    Ako ćeš duže boraviti u Kninu mislim da i tamo imaš bolnicu ili da se upišeš u ginekologa.
  • Avatar lily13

    lily13

    Broj poruka: 46

    Prijavi adminu

    Anita svatko ima svoje iskustvo, meni je bilo sve super, bilo mi je najbitnije da mi je s dijetetom sve u redu, sve što me zanimalo su mi sestre lijepo objasnile i pomogle oko dojenja… Mislim da žene puno očekuju, to je ipak bolnica a ne hotel sa 5 zvjezdica! Sve se može izdržati 3 dana! Ti si imala tu mogućnost da si mogla priuštiti porod u Zg a netko ne može…

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.