Simptomi trudnoće

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • ivy26

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    tinika

    Mi smo radili 8 mj na bebi i pokrivali sve plodne dane, ostala sam trudna sad nakob kaj smo se samo 2x pod plodnimdanima i nisammislila na to niti sam ocekivala, nit koristila lh trakice 😍


    Draga moja ja ti stalno na to mislim kad stalno imam neke simptome, pa bar da toga nema, nebi sigurno mislila 😅

  • Tina27

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Bokic svima ja sam nova ovdje ovako ja i suprug radimo na bebi vec duze vrijeme.. Pa me zanima sad ovo zadnju M sam imala 13.5 i sada bi trebala dobit 12.6 mada mi M nisu bas redovita zna kasnit po 5 dana neki put i duze.. Jucer me je malo probadalo u jajnicima dabi danas ujutro idem na wc i obrisem i na papiru svijela crvena krv svaki put kada bi isla na wc bilo bi krvi kad obrisem i imam laganu bol i ne prestaje.. Molim vas cure misljenje dali je mozda trudnoca ili je M uranila a test jos necu radit da se ne razocaram 🤨 

  • OkBaby

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    Pozdrav! 😊 Zadnju menstruaciju imala sam od 8. do 13.5., a iduću bi trebala dobiti tek 19.6. Ciklusi su mi inače neredoviti i traju duže (u prosjeku po 40ak dana). 31.5. i 1.6. imala sam odnose s ejakulacijom u rodnicu, prema kalendaru 31.5. započeli su mi plodni dani. Dana 1.6. trbuh mi je bio malo napuhan i imala sam neki čudan osjećaj kao da se nešto događa, kao da je nešto unutra. Također isti dan na gaćicama sam uočila srednju količinu svijetlo smeđe sluzi, a to mi se prije nije događalo. Nakon toga nisam imala nikakav iscjedak. Od 2.6., pa sve do danas 4.6. i dalje me prati taj čudan osjećaj u trbuhu i napuhanost uz zatezanje te bolovi u donjem dijelu leđa, lagani grčevi i probadanja jajnika. I nešto što sam primjetila je da me smeta sve u predjelu trbuha, tajice, traperice sve otkopčavam ili mičem dole haha. 3.6. mi je krenuo lagani iscjedak (prozirna sluz), kojeg imam i danas (4.6.). Znam da je rano za ikakve simptome ali ludim jer mi je sve to čudno, a do menstruacije imam još više od 2 tjedna 😬.

  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

    Ok Baby ne možeš biti trudna dva dana iza spolnog odnosa nikako. Ali ovo što opisujes bude obično znak za ovulaciju. Najranije za 10 dana možeš znati sa li je bilo uspješno ili ne,iskreno… sretno!

    [lilypie.com]

  • Avatar tinika

    tinika

    Broj poruka: 333

    Prijavi adminu

    Pa sad ti je tek ovulacija vjerojatno,jos je nemoguce da je doslo do oplodnje.

    [lilypie.com]

  • Avatar PatyDi

    PatyDi

    Broj poruka: 1749

    Prijavi adminu

    OkBaby

    Pozdrav! 😊 Zadnju menstruaciju imala sam od 8. do 13.5., a iduću bi trebala dobiti tek 19.6. Ciklusi su mi inače neredoviti i traju duže (u prosjeku po 40ak dana). 31.5. i 1.6. imala sam odnose s ejakulacijom u rodnicu, prema kalendaru 31.5. započeli su mi plodni dani. Dana 1.6. trbuh mi je bio malo napuhan i imala sam neki čudan osjećaj kao da se nešto događa, kao da je nešto unutra. Također isti dan na gaćicama sam uočila srednju količinu svijetlo smeđe sluzi, a to mi se prije nije događalo. Nakon toga nisam imala nikakav iscjedak. Od 2.6., pa sve do danas 4.6. i dalje me prati taj čudan osjećaj u trbuhu i napuhanost uz zatezanje te bolovi u donjem dijelu leđa, lagani grčevi i probadanja jajnika. I nešto što sam primjetila je da me smeta sve u predjelu trbuha, tajice, traperice sve otkopčavam ili mičem dole haha. 3.6. mi je krenuo lagani iscjedak (prozirna sluz), kojeg imam i danas (4.6.). Znam da je rano za ikakve simptome ali ludim jer mi je sve to čudno, a do menstruacije imam još više od 2 tjedna 😬.


    Ma daaaaj jel ovo neki spam? Sorry, ali to što opisuješ je pomalo smiješno. Toliko brzo se oplodnja ne događa, a kamoli da osjetiš simptome ili pak da te smetaju hlače??
    Uglavnom taman za ta dva tjedna kad bi trebala dobiti i ako ti kasni, onda počni sa testovima. Mislim, možeš i koji dan ranije, ali sigurnije je tada….

  • sanjalica

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    pozdrav cure zadnju menstruaciju sam imala 28.4 i od tada ja i muz radimo na bebi,sljedecu sam trebala ddobiti 26.5 medutim nje nema danas 5.06 sam pravila test prvim jutarnjim al je pokazao negativan.21.06 sam narucena kod ginekologa pa cemo vidjet tamo.znaci sada mi kasni punih 10 dana dali ima sanse za trudnocu

  • Deleted user

    Broj poruka: 185

    Prijavi adminu

    sanjalica

    pozdrav cure zadnju menstruaciju sam imala 28.4 i od tada ja i muz radimo na bebi,sljedecu sam trebala ddobiti 26.5 medutim nje nema danas 5.06 sam pravila test prvim jutarnjim al je pokazao negativan.21.06 sam narucena kod ginekologa pa cemo vidjet tamo.znaci sada mi kasni punih 10 dana dali ima sanse za trudnocu


    Test bi već trebao pokazati ako je trudnoća u pitanju,iako bi bilo najbolje izvaditi betu..meni se 11 dan kašnjenja pokazala se druga crtica..napravi još koji testić ako nemožeš dočekati pregled,sretno🤞

  • Deleted user

    Broj poruka: 185

    Prijavi adminu

    DijMar

    OkBaby

    Pozdrav! 😊 Zadnju menstruaciju imala sam od 8. do 13.5., a iduću bi trebala dobiti tek 19.6. Ciklusi su mi inače neredoviti i traju duže (u prosjeku po 40ak dana). 31.5. i 1.6. imala sam odnose s ejakulacijom u rodnicu, prema kalendaru 31.5. započeli su mi plodni dani. Dana 1.6. trbuh mi je bio malo napuhan i imala sam neki čudan osjećaj kao da se nešto događa, kao da je nešto unutra. Također isti dan na gaćicama sam uočila srednju količinu svijetlo smeđe sluzi, a to mi se prije nije događalo. Nakon toga nisam imala nikakav iscjedak. Od 2.6., pa sve do danas 4.6. i dalje me prati taj čudan osjećaj u trbuhu i napuhanost uz zatezanje te bolovi u donjem dijelu leđa, lagani grčevi i probadanja jajnika. I nešto što sam primjetila je da me smeta sve u predjelu trbuha, tajice, traperice sve otkopčavam ili mičem dole haha. 3.6. mi je krenuo lagani iscjedak (prozirna sluz), kojeg imam i danas (4.6.). Znam da je rano za ikakve simptome ali ludim jer mi je sve to čudno, a do menstruacije imam još više od 2 tjedna 😬.

    Ma daaaaj jel ovo neki spam? Sorry, ali to što opisuješ je pomalo smiješno. Toliko brzo se oplodnja ne događa, a kamoli da osjetiš simptome ili pak da te smetaju hlače??
    Uglavnom taman za ta dva tjedna kad bi trebala dobiti i ako ti kasni, onda počni sa testovima. Mislim, možeš i koji dan ranije, ali sigurnije je tada….


    😅😂😂A gle,hlače mogu smetati zbog napuhnutosti od pms-a,al da,fakat je rano za ikakve simptome..meni s 8-9 tjedana krenule “blagodati” blaženog stanja🙂

  • yumyum93

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Bok cure :) trebam dobiti stvari za 4 dana… Ciklus i su mi oko 33.34 dana… Imala sam odnose u prije plodnih, za vrijeme i nakon… Grudi me bole vec 10 dana svaki dan jače, imam grčeve kao da cu dobiti vec 5 dana ali nista… Nisam čekala nego sam radila test prije 3 dana pa prije 2 dana ali je negativan… Temperatura mi je 36, 7…. Ne znam sta da mislim… Imam osjećaj da sam 🤰… Ali ne znam.  

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.