Simptomi trudnoće

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Nivea92

    Nivea92

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Pozdrav! Ja sam nova ovdje  imam 26 god i friško udana. Imala sam odnos sa suprugom na dan ovulacije i imam redovit ciklus. Naime,vec par dana (5,6) nakon ovulacije imam neke promjene, ogromna zelja za hranom i kao da imam termita u sebi koji sve izjede..tasmanijska neman  Stalno mi se spava, cijeli dan se tako lijeno i šlampavo osjecam hahah, jede mi se posebno burek od sira i jogut te kupujem one ledo zagorske štrukle.. Osjecam nekako intenzivnije mirise i grudi su mi teže i osjetljivije.. znam da je još rano ali ipak ako se neka susrela sa istom situacijom i bila trudna eto neka me razveseli nadam se da nije pms :)  i da ce biti bebica a po kalendaru moguce je da test napravim za tri dana pa eto daj Boze :) 

    Nivea92

  • Avatar marinaaaa

    marinaaaa

    Broj poruka: 177

    Prijavi adminu

    Nivea92

    Pozdrav! Ja sam nova ovdjeimam 26 god i friško udana. Imala sam odnos sa suprugom na dan ovulacije i imam redovit ciklus. Naime,vec par dana (5,6) nakon ovulacije imam neke promjene, ogromna zelja za hranom i kao da imam termita u sebi koji sve izjede..tasmanijska neman Stalno mi se spava, cijeli dan se tako lijeno i šlampavo osjecam hahah, jede mi se posebno burek od sira i jogut te kupujem one ledo zagorske štrukle..Osjecam nekako intenzivnije mirise i grudi su mi teže i osjetljivije.. znam da je još rano ali ipak ako se neka susrela sa istom situacijom i bila trudna eto neka me razveselinadam se da nije pms :) i da ce biti bebica a po kalendaru moguce je da test napravim za tri dana pa eto daj Boze :)


    Što se tiče bureka sa sirom i jogurta ja sam ga počela tamaniti oko 5 tjedna trudnoce, a sad sam 11tj i više uopce nemam apetit, niš mi se ne jede a ni ne osjećam glad 🙄 a grudi su mi pocele biti osjetljive tako par dana nakon ovulacije vrlo brzo 🤔
    Želim ti svu srećuu i da test bude pozitivan 🤗🤗

  • Avatar Nivea92

    Nivea92

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    marinaaaa

    Nivea92

    Pozdrav! Ja sam nova ovdjeimam 26 god i friško udana. Imala sam odnos sa suprugom na dan ovulacije i imam redovit ciklus. Naime,vec par dana (5,6) nakon ovulacije imam neke promjene, ogromna zelja za hranom i kao da imam termita u sebi koji sve izjede..tasmanijska neman Stalno mi se spava, cijeli dan se tako lijeno i šlampavo osjecam hahah, jede mi se posebno burek od sira i jogut te kupujem one ledo zagorske štrukle..Osjecam nekako intenzivnije mirise i grudi su mi teže i osjetljivije.. znam da je još rano ali ipak ako se neka susrela sa istom situacijom i bila trudna eto neka me razveselinadam se da nije pms :) i da ce biti bebica a po kalendaru moguce je da test napravim za tri dana pa eto daj Boze :)

    Što se tiče bureka sa sirom i jogurta ja sam ga počela tamaniti oko 5 tjedna trudnoce, a sad sam 11tj i više uopce nemam apetit, niš mi se ne jede a ni ne osjećam glad 🙄 a grudi su mi pocele biti osjetljive tako par dana nakon ovulacije vrlo brzo 🤔
    Želim ti svu srećuu i da test bude pozitivan 🤗🤗


    Hvala ti! 😀🤗🤗

    Nivea92

  • Yolandi

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav, evo ovako ja sam imala odnos sa deckom 17og marta, ovulaciju 18og vec nakog 4 dana grudi su pocele da me boluckaju ne mnogo ali bole 🥺 grceve imam kao strujica da me prodje na svakih sat vremena recimo nije konstantno, rano mi je da radim test ovo mi je osmi dan od O pa me zanima samo misljenje da li je to moguca trudnoca i kad da uradim test ? Hvala ☺️❤️

  • draganam

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    dobar dan ,
    nova sam ovjde .
    ciklusi su mi se poremetili i sada više ne mogu odrediti plodne dane.
    zadnju m sam imala 04.03. prestala je 09.03. odnos sam imala odmah 10.03. tri dana nakon toga su me počele boljeti grudi , svakih sat idem mokriti, umorna sam več u 12. 
    inače me grudi bole 7 dana prije m, ovaj put je to i 20 dana prije ??
    sljedeću m trebam dobiti 03.04. 
    radila sam danas test ali nije bio prvi urin, i test je bio negativan .
    je li moguće da sam trudna ili ne? da li je prerano da test očita trudnoću ?'

  • Avatar fairy_

    fairy_

    Broj poruka: 72

    Prijavi adminu

    draganam

    dobar dan ,
    nova sam ovjde .
    ciklusi su mi se poremetili i sada više ne mogu odrediti plodne dane.
    zadnju m sam imala 04.03. prestala je 09.03. odnos sam imala odmah 10.03. tri dana nakon toga su me počele boljeti grudi , svakih sat idem mokriti, umorna sam več u 12.
    inače me grudi bole 7 dana prije m, ovaj put je to i 20 dana prije ??
    sljedeću m trebam dobiti 03.04.
    radila sam danas test ali nije bio prvi urin, i test je bio negativan .
    je li moguće da sam trudna ili ne? da li je prerano da test očita trudnoću ?'


    Da li znas kad ti je bila ovulacija?

    [lilypie.com]

  • draganam

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Prosli mjesec sam bila kod ginekologa 11.02. I tada mi je bila ovulacija, a tada sam m imala 04.02. Tako da mislim da mi je ovulacija ovaj puta bila isto tada jer mi je ciklus 30 dana a plodni dani su se poremetili

  • Avatar fairy_

    fairy_

    Broj poruka: 72

    Prijavi adminu

    draganam

    Prosli mjesec sam bila kod ginekologa 11.02. I tada mi je bila ovulacija, a tada sam m imala 04.02. Tako da mislim da mi je ovulacija ovaj puta bila isto tada jer mi je ciklus 30 dana a plodni dani su se poremetili


    Najbolje da pricekas jos dan dva i napravis test s prvim jutarnjim urinom! Sretno!🤞🤗

    [lilypie.com]

  • draganam

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Hvala, nadam se plusu

  • Ella1010

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Zdravo svima, također sam nova ovdje i veseli me procitat vaše dojmove i komentare..i vidim da ima dosta novih :) 
    Situacija je sljedeća : redovan ciklus i zadnja O prema kalendaru je bila 14.4.. Jučer sam trebala dobit m ali ne pojavljuje se (na sreću  ) . Iskreno ne primjećujem neke posebne simptome osim regularnog pms-a, i iscjedka koji je skroz svijetao (a pred mengu inače malo potamni)… samo sam poprilično pozitivna i jedva čekam saznat što se događa… Na nagovor i svjet frendice, čekala bi još do petka ( što će bit 4 dana bez m (ako sve bude po planu)) i da onda napravim test.. Kupila sam clear blue digitalni (također na nagovor frendice) - ima li tko iskustva/preporuke za test?
    Ugl preuzbuđeni smo, i jedva čekamo saznat.. 
    + još pitanje- kad ste išle u dr vadit krv i beta hcg? Čitam da je to najvjerodostojnije i iskreno dođe mi da odmah odem u dr  jer imamo jedno obiteljsko druženje u petak navečer  i htjela bi znat do tada :) 
    Isprike na komentaru s brda s dola al eto, toliko sam uzbuđena… 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.