Simptomi trudnoće

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • baby

    Broj poruka: 374

    Prijavi adminu

    Znas kad ti je bila ovulacija? 

  • buda17

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    21.22. I 23 jer imam trakice pa sa njima provjeravam,a inace i radimo muz i ja na bebici, a za sad mi kasni 2 dana 
    pa nezz nadam se 😊

  • baby

    Broj poruka: 374

    Prijavi adminu

    Napravi test i sretno :)

  • ikiv

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Pozdrav. Imala sam nezasticen odnos sa muzem 2 dana ciklusa zavrasio je u meni to jest  02.05 a ciklus  je trajao do 07.05 e sad me zanima posto nemam redovne cikluse po nekad ni po 3_4 mjeseca dali postoji mogucnost da sam zatrudnila osjecam bol u donjem dijelu ledja i kod jajnika kao pred ciklus. Inace imam bebana 2 ipo god . Hvala vam

  • klara45

    Broj poruka: 50

    Prijavi adminu

    Pozdrav curke! 😀
    Imam pitanje. Koristila sam LH trakice i u nedjelju 19.5.mi se pojavila crtica, vec u ponedjeljak popodne nestala.. u subotu navecer i nedjelju ujutro smo akcijali..🤭 ponedjeljak nazalost nismo mogli pokriti jer dragog nije bilo.. od jucer imam na mahove bolove ispod pupka..menstruacija mi bi trebala doc 1.6. jel to znak PMS-a ili mozda ima koja nada?🤔

  • ivy26

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure!
    Evo ja sam nova u svemu ovome, prosli mjesec smo poceli raditi na bebi, ali nije uspijelo, kasnila mi M, dobila sam ju ali je bila popracena prejakim bolovima, nikad mi nije bila oskudna kao tada i trajala je svega 2 dana i poslije sam imala smedi iscjedak. Ovaj mjesec smo se ponovno bacili u akciju i sva sam zbunjena jer nisam sigurna bas kad su nam bili plodni dana. Sada vec jedno tjedan dana imam bolne grudi kao sto ih nikad nisam imala😂 i samo neki iscjedak svjetlo zute boje. Cesto me bole leda i desni jajnik. Ja mislim da je sve to prerano za neke simptome🤨

  • Avatar DijMar

    DijMar

    Broj poruka: 1746

    Prijavi adminu

    klara45

    Pozdrav curke! 😀
    Imam pitanje. Koristila sam LH trakice i u nedjelju 19.5.mi se pojavila crtica, vec u ponedjeljak popodne nestala.. u subotu navecer i nedjelju ujutro smo akcijali..🤭 ponedjeljak nazalost nismo mogli pokriti jer dragog nije bilo.. od jucer imam na mahove bolove ispod pupka..menstruacija mi bi trebala doc 1.6. jel to znak PMS-a ili mozda ima koja nada?🤔


    Uvijek ima nada hehe ali inače kad se radi na bebi, bolje je imati odnose svaki drugi dan u vrijeme ovulacije da se spermiji još namnože i ojačaju i te neke spike, jer ako se potroši na večer, pa opet ujutro pa opet na večer, nije kvaliteta toliko dobra. Mislim, nama je uspjelo tako iz prve, u dane ovulacije, svaki drugi dan…nisu bapske nego medicinske priče

    [lilypie.com]

  • Avatar DijMar

    DijMar

    Broj poruka: 1746

    Prijavi adminu

    ivy26

    Pozdrav cure!
    Evo ja sam nova u svemu ovome, prosli mjesec smo poceli raditi na bebi, ali nije uspijelo, kasnila mi M, dobila sam ju ali je bila popracena prejakim bolovima, nikad mi nije bila oskudna kao tada i trajala je svega 2 dana i poslije sam imala smedi iscjedak. Ovaj mjesec smo se ponovno bacili u akciju i sva sam zbunjena jer nisam sigurna bas kad su nam bili plodni dana. Sada vec jedno tjedan dana imam bolne grudi kao sto ih nikad nisam imala😂 i samo neki iscjedak svjetlo zute boje. Cesto me bole leda i desni jajnik. Ja mislim da je sve to prerano za neke simptome🤨


    Jesi sigurna da je bila men, a ne implatancijsko krvarenje? Napravi test

    [lilypie.com]

  • Avatar tinika

    tinika

    Broj poruka: 333

    Prijavi adminu

    Mi smo radili 8 mj na bebi i pokrivali sve plodne dane, ostala sam trudna sad nakob kaj smo se samo 2x pod plodnimdanima i nisammislila na to niti sam ocekivala, nit koristila lh trakice 😍

    [lilypie.com]

  • ivy26

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    DijMar

    ivy26

    Pozdrav cure!
    Evo ja sam nova u svemu ovome, prosli mjesec smo poceli raditi na bebi, ali nije uspijelo, kasnila mi M, dobila sam ju ali je bila popracena prejakim bolovima, nikad mi nije bila oskudna kao tada i trajala je svega 2 dana i poslije sam imala smedi iscjedak. Ovaj mjesec smo se ponovno bacili u akciju i sva sam zbunjena jer nisam sigurna bas kad su nam bili plodni dana. Sada vec jedno tjedan dana imam bolne grudi kao sto ih nikad nisam imala😂 i samo neki iscjedak svjetlo zute boje. Cesto me bole leda i desni jajnik. Ja mislim da je sve to prerano za neke simptome🤨

    Jesi sigurna da je bila men, a ne implatancijsko krvarenje? Napravi test


    Radila sam prije M test jer sam imala puno vise simtoma, poput mucnine, vrtoglavice, pa sam mislila da nije mozda,ali je bio negativan, cekam sada za 10 dana bi trebala doci. Nadam se da nece i da ce test biti pozitivan🤗

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.