Simptomi trudnoće

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Reni

    Reni

    Broj poruka: 485

    Prijavi adminu

    sanjalica

    Cao svima,nova sam ovdje i voljela bih ako mi tko moze pomoc..
    Imala sam mengu 06.02 do 08.02 nakon zavrsetka muz i ja smo poceli raditi na bebi imali smo odnose svaka dva do tri dana..sljedecu trebam dobiti 06.03 medutim desetak dana prije nego sto trebam dobit poceli su mi grcevi kao da cu dobit svaki tren ali jos mi je prerano.takoder raspolozenje mi je nikakvo stalno se mjenja,malo sam sretna pa nervozna.uglavnom jos mi je ostalo 6 dana do pocetka pa me zanima dali postoji sansa za trudnocu?
    Hvala.


    Naravno da postoji sansa ali pricekaj s testiranjem barem do dana ocekivane menstruacije,inace su ti svi ti simptomi slični predmenstrualnim simptomima tako da nemoj se previše opterećivati i razmisljati. Nadam se da menga nece doci 🤗

  • Avatar Reni

    Reni

    Broj poruka: 485

    Prijavi adminu

    E i prikljuci se ovdje,tu nas ima puno koji planiramo trudnocu
    https://miss7mama.24sata.hr/forum/tema/tko-planira-i-radi-na-bebi-nastavak-14893?page=1000 [miss7mama.24sata.hr]

  • sanjalica

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Hvala Reni,nadam se da nece doci 

  • OkBaby

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    Pozdrav! 
    Zadnju menstruaciju imala sam od 13.2. do 18.2. Partner i ja prakticiramo metodu prekinutog snošaja. Dana 4.3. imali smo odnos s ejakulacijom u rodnicu, a dana 7.3. nakon mokrenja pri brisanju sam uočila krv na papiru koja je prestala nakon pola sata. Od simptoma imam samo slabe bolove u jajnicima koji ne traju stalno nego tokom dana osjetim tu i tamo i nisu mi svaki dan. Također, 8.3. imali smo odnos isto s ejakulacijom u rodnicu. Stvari moram dobiti tek za 2 tjedna tako da mi je definitivno rano za test, a termin kod ginekologa još čekam. Eto, dok čekam zanimaju me vaša mišljenja :)

  • MissT

    Broj poruka: 41

    Prijavi adminu

    OkBaby

    Pozdrav!
    Zadnju menstruaciju imala sam od 13.2. do 18.2. Partner i ja prakticiramo metodu prekinutog snošaja. Dana 4.3. imali smo odnos s ejakulacijom u rodnicu, a dana 7.3. nakon mokrenja pri brisanju sam uočila krv na papiru koja je prestala nakon pola sata. Od simptoma imam samo slabe bolove u jajnicima koji ne traju stalno nego tokom dana osjetim tu i tamo i nisu mi svaki dan. Također, 8.3. imali smo odnos isto s ejakulacijom u rodnicu. Stvari moram dobiti tek za 2 tjedna tako da mi je definitivno rano za test, a termin kod ginekologa još čekam. Eto, dok čekam zanimaju me vaša mišljenja :)


    I za prve simptome je jos rano :) strpljivo dalje i puno srece <3

    MissT

  • Avatar samonjegova29

    samonjegova29

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Cao .. :D 
    Zadnju mjesecnicu sam imala 19,2,2019  :) Plodni dani po kalendaru su mi poceli od 28.2. i trajali su kao do  6.3..
    Za vrijeme plodnih dana  sam imala obicni iscjedak,bolne dojke tokom cijele te sedmice, i na dan navodno ovulacije  6.3. mi se pojavilo smeđe,pri obrisu, imala sam od tad blage bolove i grčeve, sutradan cio dan je bilo kao roze, pri brisanju..nakon toga unormalilo se  sve..Dojke su idalje bolne ali ne toliko kao za vrijeme plodnih dana.
    Da napomenem imala sam problema sa candidom  u decembru i januaru uspjesno sam je iskorijenila sa canesten kremom.
    Februar i evo Mart do danas nema tragova ni simptoma Candide. :)
    E sad mene zanima da li su to neki simptomi oplodnje ili samo PMS.. 

    Ćao svima ja sam ovde nova :) Došla sam radi upoznavanja,informisanja i finog druženja <3

  • Deleted user

    Broj poruka: 683

    Prijavi adminu

    Ja sam isto nakon implantacije imala krvarenje, tamno smeđe, i bilo je vidljivo jedino na wc papiru. Imala sam i grčeve poput menstrualnih.
    Sad, da li je i kod tebe to simptom trudnoće ili samo PMS, teško je reći 🙂

  • Avatar samonjegova29

    samonjegova29

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    aha znaci moze bit jedno  i drugo :D a vidjet cemo <3 hvala 

    Ćao svima ja sam ovde nova :) Došla sam radi upoznavanja,informisanja i finog druženja <3

  • Deleted user

    Broj poruka: 683

    Prijavi adminu

    Vjerovatno može. Simptomi trudnoće i PMSa često su slični 🙂
    Ukoliko priželjkuješ trudnoću, želim da ti tako i bude 😉

  • Avatar samonjegova29

    samonjegova29

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    shell

    Vjerovatno može. Simptomi trudnoće i PMSa često su slični 🙂
    Ukoliko priželjkuješ trudnoću, želim da ti tako i bude 😉


    Hvala shell  nadam se da ce se moji snovi ostvariti <3 

    Ćao svima ja sam ovde nova :) Došla sam radi upoznavanja,informisanja i finog druženja <3

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.