Simptomi trudnoće

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mala.le.90.

    mala.le.90.

    Broj poruka: 999

    Prijavi adminu

    Ella1010

    Zdravo svima, također sam nova ovdje i veseli me procitat vaše dojmove i komentare..i vidim da ima dosta novih :)
    Situacija je sljedeća : redovan ciklus i zadnja O prema kalendaru je bila 14.4.. Jučer sam trebala dobit m ali ne pojavljuje se (na sreću ) . Iskreno ne primjećujem neke posebne simptome osim regularnog pms-a, i iscjedka koji je skroz svijetao (a pred mengu inače malo potamni)… samo sam poprilično pozitivna i jedva čekam saznat što se događa… Na nagovor i svjet frendice, čekala bi još do petka ( što će bit 4 dana bez m (ako sve bude po planu)) i da onda napravim test.. Kupila sam clear blue digitalni (također na nagovor frendice) - ima li tko iskustva/preporuke za test?
    Ugl preuzbuđeni smo, i jedva čekamo saznat..
    + još pitanje- kad ste išle u dr vadit krv i beta hcg? Čitam da je to najvjerodostojnije i iskreno dođe mi da odmah odem u drjer imamo jedno obiteljsko druženje u petak navečer i htjela bi znat do tada :)
    Isprike na komentaru s brda s dola al eto, toliko sam uzbuđena…


    Draga, test mozes napraviti vec sada. Meni je pokazao na dan ocekivane M. Ako zelis cekati jos par dana, i to je ok. Zelim ti da si trudna😁
    Meni su simptomi poceli od prvog dana kasnjenja, a dotad su znakovi pmsa i trudnoce bili skroz isti…grcevi u stomaku (poceli tjedan dana prije M) i pristici…
    Betu mozes izvaditi vec sada, ona ce ti biti najvjerodostojniji znak tvoga stanje.
    Nadam se da je to to😀

    Hvala Ti živote, srce mi se smije😊

  • Isada

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    postovanje zanima me vase misljenje ovako zadnji put sam imala 20,03 i trajalo je 5 dana sto mi inace tako bude al  sad sam dobila 22,04 al mi je trajalo samo 2 dana 3 dan samo po koja kap danas sam radila test al je negativan vec  5 mjeseci pokusavam da ostanem u drugom stanju grudi su mi cvrste mogla bi puno spavat podnu stomaka me boli pa me zanima vase misljenje lijep pozdrav

    Isada

  • Avatar vuky

    vuky

    Broj poruka: 1560

    Prijavi adminu

    MTest bi bio pozitivan već, prije će biti da ti se bliži O… 

  • angel97

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Pozdrav drage mame i buduce mame..
    Imam jedno pitanjce, s obzirom da sam jako nestrpljiva i nacisto vise ludim citajuci sve forume. Ovako, zadnja menstruacija pocela mi je 10.04.2019, a  nezasticene odnose sam imala 22.04 odnosno u jednom od mojih najplodnijih dana. Nisam sigurna da li je doslo do ejakulacije,ali 2, 3 dana od tad konstantno imam strasnu mucninu,nekoliko dana cak nisam imala apetita uopce. Ili mi se jede strasno i onda nastupi opet mucnina. I tako u krug. Prva 2-3 dana bila sam strasno napuhana i imam zatvor dok me sad zadnjih par dana boli donji dio stomaka, ona podmukla bol kao pred menstruaciju. Stvar je u tome sto trebam dobiti za 8 dana odnosno 09.05., a to mi je inace prerano za pms bolove( uglavnom dodju 2-3 dana max prije menstruacije). Prerano je za test, a opet imam sve simptome. Od bolova u ledjima, konstantne mucnine, cak mi je i temperatura bila povisena, cesto mokrenje, a najvise mi ova bol u stomaku daje nadu. Ne znam da li umisljam, mozda je sve na psihickoj bazi, ali prilicno sam sigurna da je to to. Molim vas pisite ako imate slicnih iskustava i sve sto mi savjetujete :)

  • Señora

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure.. :) da se pridruzim sa svojom neizvesnoscu. Zapravo, prethodni ciklus mi je M kasnila 5 dana. Inace imam dosta redovne cikluse (28). Tada sam imala samo konstantne blage grceve u stomaku i to uglavnom na levoj stani. Evo ovaj ciklus ponovo kasni 2 dana (za sad, daj Boze da ne dodje) i ovog puta me grudi bole cudnije nego inace, imala sam grceve pre nekoliko dana u stomku i prestali su, pojavio mi se iscedak koji je nekad zuckast nekad beo nekad manje nekad vise. Uglavnom to mi se nije desavalo do sada. Vec 7 meseci radimo na bebi, pa sta da vam kazem, znate kakva je to neizvesnost. Rekoh da vam se pridruzim da zajedno vibriramo pozitivno :)

  • Señora

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Angel97 iste takve grceve sam imala i ja… cudnije i pre vremena. Mucninu ne. Mozda kad-kad vrtoglavicu, ali to cak pripisujem svakodnevnici. Temperatura oko 36.7 do 37 zavisi od doba dana. Bol u ledjima konstantan vec danima. Hmmmm ko ce ga znati vise :)

  • angel97

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Tako i meni temp isto od 36.7 do 37 max. A mucnina ovih dana dodje pa prodje. Bar jedno 10 puta dnevno…vec sam dva puta bila “sigurna” da sam trudna i oba se razocarala. Ovaj put imam stvarno neki snazan osjecaj. A i stvarne simptome..samo sto nisam sigurna da li je trudnoca, preuranjeni pms ili upala mokracnih kanala…moracu se strpit jos koji dan do men. Vec sam 2 puta umislila si trudnocu i sad mi nekako nerealno da vec sad osjetim takve simptome.. U svakom slucaju ti vec sad mozes uraditi test ;) nemoj se muciti..javi rezultate ☀️

  • Señora

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Angel97 pa sve te razumem… ja odugovlacim jer sam se i ja razocarala nekoliko puta. Evo sinoc se pojavio braon iscedak, i neki grcevi sinoc, neki jutros, i malopre op, osta na papiru krv. Znaciii stizeee M 😡 nista ni ovaj put. Ti za koji dan ces i moci da radis testiccc, drz figeee ☺️☺️☺️ I javi obavezno 

  • angel97

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Señora

    Angel97pa sve te razumem… ja odugovlacim jer sam se i ja razocarala nekoliko puta. Evo sinoc se pojavio braon iscedak, i neki grcevi sinoc, neki jutros, i malopre op, osta na papiru krv. Znaciii stizeee M 😡 nista ni ovaj put. Ti za koji dan ces i moci da radis testiccc, drz figeee ☺️☺️☺️ I javi obavezno

    Jako mi je zao…poznat mi je taj osjecaj..nemoj samo da si previse razocaran..bice bice ;)
    Ja sam danas pisala nekom doktoru online pa mi ne rekao da nema sanse da je bilo kakva trudnoca u pitanju vec upala probavnog ili mokracnog trakta. Bas sam se nesto razocarala. Sto je najgore imam osjecaj da je upravu..Budemo videli za koji dann..

  • buda17

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure ja sam nova ovdje,zadnju menstriaciju sam imala 9.04 inače umam redovite M,al dešavaju mi se čudne stvari,imala sam par vrtoglavica,glavobolja,grudi me jako bole,idem dosta često na wc,i nemam jake bole u doljnjem djelu kao inace pred M,cak sam neka drugacija nekako sretnija,al dosta umorna,jel moguca trudnoća???

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.