Simptomi trudnoće

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • soinlove

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu
    Pozdrav svima,zanima me da li je ovo pozitivan test? Izvinjavam se ali prvi put radim i nisam sigurna,hvala
  • Avatar Smiley

    Smiley

    Broj poruka: 113

    Prijavi adminu

    soinlove

    Pozdrav svima,zanima me da li je ovo pozitivan test? Izvinjavam se ali prvi put radim i nisam sigurna,hvala


    Je, samo je još rana trudnoća pa je druga crta blijeda, možeš ponovit za par dana pa bi se onda trebala jače vidjeti jer će ti i beta biti u većem broju. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Smiley

    Smiley

    Broj poruka: 113

    Prijavi adminu

    Reni, jel stigla vještica? 

    [lilypie.com]

  • Avatar Smiley

    Smiley

    Broj poruka: 113

    Prijavi adminu

    Ipak loša vijest. Gotova i ova trudnoća. 

    [lilypie.com]

  • Avatar mouse

    mouse

    Broj poruka: 99

    Prijavi adminu

    Smiley

    Ipak loša vijest. Gotova i ova trudnoća.


    Tako mi je zao Smiley..

    [lilypie.com]

  • Avatar Reni

    Reni

    Broj poruka: 485

    Prijavi adminu

    Ajme Smiley zao mi je,ne gubi nadu,uskoro ce nam se sreća osmjehnuti osjecam to. Meni je mjesecnica dosla i prosla neki dan,nabavila sam trakice za ovulaciju pa se sad zabavljam s tim. Jako mi je zao zbog tebe,tocno znam kako se osjecas.

  • Avatar Smiley

    Smiley

    Broj poruka: 113

    Prijavi adminu

    Ma hoće sigurno. Sad pauza i pretrage i onda opet u akciju. Ako već ne piješ, probaj si uzet folnu, možda pomogne, mojoj sestrični je to ginekologica bila rekla da pije jer su nakon spontanih imali poteškoća da zatrudne

    [lilypie.com]

  • Avatar Reni

    Reni

    Broj poruka: 485

    Prijavi adminu

    Uzet ću je,bila sam pocela pit cim sam saznala da sam trudna i kad se lose zavrsilo prestala,svasta sam si bila nauzimala od vitamina,onda nakon spontanog u zaru ocaja sve pobacala u smeće. Bas sam bila psihički mrtva.

  • Avatar Smiley

    Smiley

    Broj poruka: 113

    Prijavi adminu

    A vjerujem ti. Al doći će i red na nas

    [lilypie.com]

  • sanjalica

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Cao svima,nova sam ovdje i voljela bih ako mi tko moze pomoc..
    Imala sam mengu 06.02 do 08.02 nakon zavrsetka muz i ja smo poceli raditi na bebi imali smo odnose svaka dva do tri dana..sljedecu trebam dobiti 06.03 medutim desetak dana prije nego sto trebam dobit poceli su mi grcevi kao da cu dobit svaki tren ali jos mi je prerano.takoder raspolozenje mi je nikakvo stalno se mjenja,malo sam sretna pa nervozna.uglavnom jos mi je ostalo 6 dana do pocetka pa me zanima dali postoji sansa za trudnocu?
    Hvala.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.