Seks u trudnoći

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar CHANDLER

    CHANDLER

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Ja od početka trudnoće vodim borbe sa MM jer on kaže da ima neku blokadu u glavi i ne može se opustiti…da mu je strašna čijenica da je tu u meni malo dijete i da ga on udara s pišom po glavi…….!!  Smiješno ali tragično! Užas !! Pročitala sam mu dosad tonu članaka o tome kako ne može ništa biti bebi, i da mu je još toliki ne može doći do bebe ,,,ali uzalud…Seksamo se jednom tjedno (ako imam sreće)  i to ga moram nagovarati pola dana… Bojim se da se ne udaljimo ovako, to je ono čega me najviše strah… Šta će tek biti kasnije kad rodim…onda ja neću vjerovatno htjeti niti moći….

    CHANDLER

  • Avatar Irca

    Irca

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    Pozz!

    Evo da se uključim i u ovu temu.U 15-tom tjednu sam i MM i ja nemamo problema sa seksom. Naravno, nije često kao i prije ali ok. Za sad skoro sve poze mogu proći a jedina prepreka je moj trbuščić. U prošloj trudnoći sam pitala gin jel ok da imamo odnose pa mi je rekao da može dok god mi ne smeta ili ne dođe do krvarenja.

  • Avatar Tina2901

    Tina2901

    Broj poruka: 377

    Prijavi adminu

    Uf mi se seksamo kao zečevi haha
    Možda 4-5 puta tjedno,nekad i svaki dan. Meni je to jednostavno užitak. I uvijek doživim orgazam

  • Avatar crocandy

    crocandy

    Broj poruka: 224

    Prijavi adminu

    Ja bih se seksala, ali on se boji da malu ne udari u glavu ili da nešto ne zezne…

    A ja luda… 

    [lilypie.com]

  • D

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Prvi mjesec trudnoce , kada mi je 8 dan kasnila lagano sam prokrvarila ginekolog kaze da nije nista opasno al bi bilo bolje da nisam …kasnije sve normalno , zanima me da li mozemo prakticirati seks i da li bi opet mogla prokrvariti….hvala

  • Avatar treca_sreca

    treca_sreca

    Broj poruka: 3358

    Prijavi adminu

    Dorotea to će ti najbolje reći tvoj ginekolog. Ja ne bih bez da mi on amenuje, pogotovo ako si već prokvarila jednom…

    [lilypie.com]
    žena-majka-carica:)

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Ja kad sam pitala ginekologicu je rekla da se mora prekinuti s odnosima ako slučajno krvarim (a nisam do sada, pa se nadam da ni neću). Moraš pitati ginekologicu savjet.

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • gala_28

    Broj poruka: 518

    Prijavi adminu

    Cure, imam pitanje…prošla sam kuru vaginaleta i urin mi je sterilan. Prošao je onaj problematičan iscjedak (onaj očiti za upale), normalno sad mokrim…ali ne usudim se u akciju. Imam onaj trudnički iscjedak kao sluz još uvijek povremeno i pregrozno mi je to.
    Zapravo, mi smo u celibatu od plusića na testu. Trudnoća nije bila baš planirana pa brijem da mi se i tu stvorila blokada iako ne mogu ponovno niti jače zatrudniti nego što jesam :D. Sad smo 17 tjedana…problematično, mislim, bilo je neke akcije ali ono, kao da smo klinci koji idu do određene razine. Problem sa upalom je konačno i totalno riješen tek prije tri tjedna, ginić nije ništa zabranio niti upozorio…samo eto…navikla sam na ovu pasivu i nikako se pokrenuti otkako znam da sam trudna i bedira me ta cijela situacija, ima li nade? Hoću li se “odkočiti” konačno u ova tri mjeseca kao što je večina? Strah me da što ako me bude smetalo/boljelo a i libido mi baš nije na nivou. :(


    [lilypie.com]

  • Avatar Ninche9

    Ninche9

    Broj poruka: 1297

    Prijavi adminu

    Gala mi smo od + na testu do 20.tt uspjeli tek oko 10 puta. Ja nisam uopce bila zainteresirana, bilo me strah, a i kad bi htjela, bila sam stalno suha 
    Sad sam se uspjela opustiti i glava zeli ali tijelo mi i dalje ne dopusta bas  pa smo pribjegli lubrikantu iako mi je i to mrsko, ali tek da udovoljimo zelji kad nam dode. 

    [lilypie.com]

  • Avatar treca_sreca

    treca_sreca

    Broj poruka: 3358

    Prijavi adminu

    Ja u prvoj T uopće nisam bila zainteresirana (jadan MM!), u drugoj tako-tako, a u ovoj sam najopuštenija. Ali naravno, em od mučnina em od raznih drugih tegoba - nisam uvijek raspoložena. Bitno je da partner to poštuje i da se prilagodi ženi jer što se njega tiče, on je u istom stanju kao i prije ali mi nismo!!!
    Svakako, ništa na silu i forsirat…ako nema volje - nema! A kad dođe volja, nadoknadite

    [lilypie.com]
    žena-majka-carica:)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.