Seks u trudnoći

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Eloa

    Eloa

    Broj poruka: 452

    Prijavi adminu

    Cure koje nisko nosite,da li imate spolne odnose i sto vam je po tom pitanju rekao ginic?

    [lilypie.com]

  • gala_28

    Broj poruka: 518

    Prijavi adminu

    Evo moram se pohvaliti da sam očito jučerašnjim postom prizvala pomak po ovom pitanju. Bilo je skroz čudno, kao da nam je prvi put :D nisam se baš totalno opustila, bila sam sva smotana…presmješno. Ali uspjela sam čak na nekoliko sekundi ne razmišljati o tome da je i beba tu :D dečko očito nema tih problema, ostatak večeri je bio veseo kao ptičica haha…jutros sam brojala preostale tjedne kojih je poprilično, brijem da ću postati ponovno nevina ako se nastavi ova dinamika.


    [lilypie.com]

  • Avatar Lunah

    Lunah

    Broj poruka: 41

    Prijavi adminu

    Ja sam upravo u 28. tjednu trudnoće i partner i ja redovito prakticiramo spolne odnose. Imam visoko rizičnu trudnoću i ginekolog mi nije nikad rekao da ne smijem, samo mi je rekao da koristimo kondom al ih ja ne volim pa ni ne koristimo. Za sad je sve u redu iako me zadnja 2 dana malo pecka dolje ali pretpostavljam da je to samo nadražen ulaz u rodnicu. Idem danas na 4D UZV i pregled pa ću odmah i vidjeti što je s tim. Osjećam se super i baš mi paše sex, a i mom partneru se jako sviđa 

    [lilypie.com]

  • Avatar Aidicaa

    Aidicaa

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    Zdravo, nadam se da ste i dalje aktivni na ovoj temi. Imala sam 2 spontana pitanja. Bili su malo trudni i uzrok je bila bakterija. Sad sam trudna 25 nedelja. Mreža je skraćena, bio sam u bolnici 5 dana, a kuća je bolja. Beba često dolazi. Nemam bolove. Dok je čekirao, doktor je rekao da ima dovoljno voćne vode, placenta u kancelariji je i dalje rizična. Nije spomenula da li mogu imati vezu ili ne. Ne smeta mi što žurim. Ali oni mi govore da mogu imati vezu iako sam u zastoju, da li iko od vas ima sličnu situaciju?

  • ian1910

    Broj poruka: 173

    Prijavi adminu

    Svaka čast cure, mi nismo otkad sam saznala da sam trudna… boji se on.. pa onda automatski se bojim i ja.. uživamo ovih osam mjeseci u oralnom sexu iako moram priznati da mi ponekad fali onaj pravi, no jednostavno ni ja ni on se nismo osjećali eto.. 

  • 123women

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozz klokanice..jedno pitanjce..muza je strah da ima odnose u trudnoci.dal da se zabrinem ili jer uopce ne zeli razgovarati k toj temi..17 tjedana sam trudna . mislim da je dovoljno dugo bez odnosa ..i da dal sa zastitom ili bez?  Pls help😣

  • Avatar barbiemama

    barbiemama

    Broj poruka: 1577

    Prijavi adminu

    porazgovaraj s mužem. zašto mu ne paše seks u trudnoći. možda samo podrazumijeva da ga ti ne želiš. ili se boji da će ozlijediti bebu. objasni mu da je seks ok ukoliko nemaš problema s trudnoćom. trudnice su podložnije kojekakvim infekcijama pa se preporuča kondom. iako smo se mi bez kondoma na početku seksali. 

    [lilypie.com]

  • Avatar AgresteF

    AgresteF

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Moja djevojka je sada u 3tt i trenutno je previse uplasena u pitanju seksa, i ja sam takodjer. Razgovarali smo s doktorom i on je rekao da pricekamo 3 mjeseca posije poroda zato sto je jako mlada zatrudnjela (20 godina ima). Neznam dali seks dobro ili lose utjece na bebu. Prije nisam imao iskustva, ovo joj je prva trudnoca. Moze mi netko pomoci pronaci odgovor na par pitanja? Dali je zaista prerano za trudnocu? Bojim se za njeno i djetetevo zdravlje…. Smijemo li se seksati u toku trudnoce? I posljednje pitanje, Posto smo oboje sport hoce li to utjecati na prijevremeni porodaj?

  • Avatar Red Fox

    Red Fox

    Broj poruka: 1383

    Prijavi adminu

    Nije mi bas jasni kako mozete znati da je u 3 tt, jer je najraniji 4.tjedan  kada se moze utvrditi trudnoca (ujedno i dan ocekivane menstruacije). Seks u trudnoci nije stetan ako nema nekih komplikacija. Moja doktorica ne preporuca u samom pocetku zbog moguceg krvarenja. Ovo za poslije poroda vjerojatno je zbog toga jer se maternica treba vratiti na svoje mjesto, ali isto tako ovisi i o tome kakav je bio porod (carski, epiziotomija…). Sto se tice pitanja da li je prerano, tjelesno mozda nije, ali cini mi da trebate jos malo prouciti neke stvari. Sretno 😊

  • tinchy-_-

    Broj poruka: 221

    Prijavi adminu

    Pozdrav curke
    Prebacujem se sa lh trakica na sex u trudnoći😃😃😃😃
    Samo me zanima dali mogu prakticirati sex prije pregleda ginekologa..jako je rana T a pregled je tek 11.09😝😝😝

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.