Seks u trudnoći

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar shimmer

    shimmer

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    ja ću samo reći, živjelo drugo tromjesečje! 

    If you want something you've never had, you've got to do something you've never done.

    [lilypie.com]

    https://docs.google.com/document/d/1jDrcvWI8Dx7u9TX6dS7SdxlXXtsNbqakrh7M5-rxlMA/edit?usp=sharing [docs.google.com]

  • soka

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Da li se smije prakticirat sex ak sam 1 prst otvorena? 39 tjedan mi je sad

  • Avatar Elsa17

    Elsa17

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Mi smo imali odnos i u prvom tromjesečju i nista se strasno nije desilo,s time da ja nisam ni znala da sam trudna posto sam imala M.
    Uz to i želja je bila velika sve do sad,zadnjih mjesec i pol,nemam previse ni volje ni zelje

  • spremniZAbebu

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Meni ce za dva dana 7 tj i uopce nemam zelju…uzasno mi to…dragi jako hoce a ja nemam zelju…do sad od kak sam saznala da sam trudna imali odnose 3 puta..i svaki put me bolilo..i ne mogu se opustiti…dragom nije jasno zasto ja necu i zao mu je kad kazem da necu a on hoce…nemam zelju..ne zelim na silu…al on sad poceo sa pitanjima npr pa el mi vise nije privlacan, misli da imam drugog i sta ja znam…uhvatim ga da mi provjerava mob…ne znam kak da ga uvjerim da to normalno i da ce se sve vratit u normalu poslije…tak se nekad osjecam lose….

  • Dacaaa102

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Ja sam u osmom tjednu trudnoće, želju za takvim stvarima imam kao i prije. Tijekom odnosa se osjećam najnormalnije (kao i do sada). Sljedeći tjedan idem na pregled, pa sad ni sama ne znam da li trebam pitati ili pustiti da mi sama kaže :)?? 

  • Aurrora

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Kao i u svemu treba slušati svoje tijelo i intuiciju. Ja sam u 20tt i imam odnose kao i prije. Možda nešto manje nego inače jer jednostavno ima dana kada osjetim da nebi trebala i nisam raspoložena. Mislim da je to sve normalno, ipak prolazimo kroz velike promjene kojih možda nismo toliko ni svjesne. Doktorica mi je na početku rekla da se suzdržim tjedan dana zbog upale, tako sam i napravila. 

    Volim bliskost sa svojim suprugom i mislim da seks može samo pomoći, a ne odmoći, naravno, ako nisu u pitanju neke komplikacije.

  • Avatar MRF

    MRF

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Drage buduće mame, ako nemate nekih komplikacija, seks je dobar tijekom cijele trudnoće dok god vas ne boli, tako da uživajte bez brige, puno sam istražila i znam samo da je do nas samih ako ne želimo iz nekih razloga ali škoditi neće 

  • Avatar Lucy16

    Lucy16

    Broj poruka: 1202

    Prijavi adminu

    Nakon više od 2 mj.pauze sinoć je muž napokon pristao jer se nije osjećao ugodno zbog trbuha. Trudna sam 30 tj.i sad meni nije odgovaralo, boljelo me. Kao da nešto ima unutra i nije mogao zaći do kraja kao prije. Najjednostavnije opisano.  Poslije nisam imala nikakvih tegoba, danas bila na redovnoj kontroli, dr.nije ništa rekla. Cerviks mi je ok debljine samo malo mekši. Na početku trudnoće smo prakticirali seks i bilo je sve normalno. Bojim se kako će biti tek poslije poroda kad sad već nije kao prije.

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Blaubeere

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    Pozdrav curke!

    Kod mene je situacija ovakva. Prva trudnoca 9T1D. Krvarila sam pa smo apstinirali neko vrijeme i konacno kad se opustim, muz panicari tokom seksa. Gdje sam ja skroz uzivala u nasoj intimi on je bio zgrcen. Jako me strah da se ne udaljimo jedno od drugog. Postavila sam si tisucu pitanja da li je od mene kao od buduce majke bilo korektno da ne mislim na bebu dok mi je muz mislio? Uzasno sam se osjecala i jos uvijek se osjecam,sama pomisao da me muz ne trazi vise da smo intimni … Jeste bile u slicnoj situaciji?

    [lilypie.com]

  • Avatar malazvjezdica

    malazvjezdica

    Broj poruka: 75

    Prijavi adminu

    Pozz blaubere i u ovoj temi. Ja nisam imala krvarenja tako da mi otpocetka prakticiramo ali rjede nego prije i nakon par dana muz je priznao da mu nije ugodno i da je cudno.a meni obrnuta situacija nikad bolje i vecinom ja zelim. Pa sam mu pokazala neke clanke da se ne brine da beba ne zna sta se dogada samo osjeti da mama uziva.  I tako probaj mu objasniti da sve moze bit ok i obostrano zadovoljstvo pogotovo ako vise nemas komplikacija.


    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.