Seks u trudnoći

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mary36

    Mary36

    Broj poruka: 1461

    Prijavi adminu

    Marlameri moja je prema ovoj tablici na zadnjem pregledu bila prilično prevelika…24 tjedna, a ona imala 800 grama!

    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Avatar kiki2906

    kiki2906

    Broj poruka: 199

    Prijavi adminu

    Bolje onda ne ak se bojiš..ja sam u 17tt bila u bolnici na ultrazvuku i rekli su mi da mi posteljica spuštena i blizu ušću pa smo prekinuli odnose na mjesec dana al na sljedećem uzv kod mojeg doktora reko da nije ni blizu ušću da možemo kolko nam volja..i imamo minimalno 3 puta tjedno..
    Hihihi to nam bilo najdužih mjesec dana u životu

    https://lb1f.lilypie.com/dRHOp1?r=1432636850 [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar lollipop

    lollipop

    Broj poruka: 737

    Prijavi adminu

    tako je meni sada posteljica blizu ušća pa smo na prislinoj apstinenciji 

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar deverika

    deverika

    Broj poruka: 147

    Prijavi adminu

    Ja se nakon 2 min seksa sva zapuhala

    Ženski savjet nije Bog zna što, ali je glup onaj tko ga ne posluša. - Cervantes

  • Avatar ivek 30

    ivek 30

    Broj poruka: 167

    Prijavi adminu

    Mi smo se nakon skoro 10 tjedana apstinencije igrali u subotu… I skroz mi je cudno bilo…Kod nas je problem jer se moj muz boji, kaj ak bude nekaj bebi, pa se nemre opustit…

    [lilypie.com]
    [daisypath.com]

  • Avatar mare27

    mare27

    Broj poruka: 734

    Prijavi adminu

    kod nas sam problem JA!! iako mi nije zabranjen sex ja se bojim da se ne počnem otvarat da unutra nešt ne sjebemo i tako to i ne mogu se opustit,a željela bi al eto …

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Filotea

    Filotea

    Broj poruka: 172

    Prijavi adminu

    Moj muz i ja se isto bojimo pa smo odlucili apstinirat do daljnjeg. Ja bi zapravo i mogla ali njega je uzasno strah i ne moze se isto nikako opustit. I ja bi zeljela ali nekako eto bolje i ovako nego da poslije moram mozgat hoce li se sta dogoditi. Uostalom vec smo se ovih 6mj navikli

    [lilypie.com]

  • Avatar bobica9

    bobica9

    Broj poruka: 448

    Prijavi adminu

    I kod nas ista stvar. Strah nas je da se nešto ne dogodi i odustali. Baš to što kažeš, već smo se naviknuli…

    [lilypie.com]

  • Avatar Leda2

    Leda2

    Broj poruka: 536

    Prijavi adminu

    mi se ne bojimo! U pocetku nas bilo malo strah ali sada cemo probati malo cesce mozda malenu potjeramo van! Jedino se osjećam kao nasukani kit pa mi malo bed! Ne seksamo se cesto kao prije ali nismo ni odustali i pažljivi smo!

    =http://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar ivanahaha

    ivanahaha

    Broj poruka: 98

    Prijavi adminu

    ma cure moje nemate razloga za strah, ako vam zbog nekog razloga nije zabranjeno, samo naprijed :)
    Mi smo uzivali cijelu prvu trudnocu, sve do zadnjeg dana bez ikakvih posljedica, a tako nastavljamo i drugu ;)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.