Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Aria1994

    Aria1994

    Broj poruka: 48

    Prijavi adminu

    Kawa u cita u Splitu . Gore ispravak cet ili pet punkcija ne štoperica, štoperica sutra najvjerojatnije  🙆🏽‍♀️

    👸🏻29 god nizak Amh
    🤴🏻36 normo , sve u redu
    Naša najveća sreća iz trećeg postupka💞
    Borba za bebu broj 2🙏🏻
    08/2024 in progress ❤️

  • SanLeptira

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    Kawa

    megyca, blondie, boogie, korni, sanjuska, jurky , teich, sadiegreen hvala cure od srca !cokoladice ako sam dobro zapamtila tera je u dobitnom ciklusu dobila estrofem. nadam se da ce i kod tebe biti dobitan, bez nuspojavanpelica noemi je prekrasna, uzivajtearia također sam imala ooobilnu ovulacijsku sluz danima prije aspiracije, isto me bilo strah ali nisu folikuli popucali ranije. vidim sad da ti je doktor potvrdio da je to ok. gdje si u postupku ?
    sanleptira vjerojatno su ti rekli dolantin, ja sam dobila u venu dolantin + apaurin na 11 folikula. bolilo me jest ali cudan je osjecaj, bila sam bas osamucena, ,nesto kao kad popijes koju casu previse, cak sam pricala gluposti u salina mojih 11 folikula sam bila gotova za 15ak minuta, tebi ce sigurno biti brze gotovo i manje bolno.
    jabukice i hpoison sretno vam danas na druskanju

    Vjerovatno je Dolantin,da. 😀 Za moja tri folikula će nam trebati par minuta,toliko ću izdržati. Samo da budu kvalitetne i da ih ima. Hvala ti🖐️🤗

    🧑‍💼41. god- Oligozoospermija
    👰 41. god - AMH 3,2 pmol/l, endometrioza
    1.IVF- Sveti Duh,➡️ stimulacija ,2 stanice, nije došlo do oplodnje💔

  • Avatar korni

    korni

    Broj poruka: 1802

    Prijavi adminu

    SanLeptira

    korni

    Jabukica, hypnotic uživajte na druškanju 🥰
    Djetelina ne znam odgovor, ali nadam se da ćeš uspjeti riješiti se beštije 🍀
    SanLeptira ja sam na prvoj aspiraciji imala 3 folikula, prije toga sam dobila voltaren, i aspiraciju nisam skoro ni osjetila, samo da mi "nešto radi" 😁 sretno 🍀
    Hvala ti Korni. Jesi od ta tri imala jajne stanice? Znam da je svaka od nas priča za sebe,ali zanima me. I,što misliš ,da li bi transfer,ako ga bude bilo, mogao biti u petak? Zar nije ponedjeljak prekasno, s obzirom da vikendom ne rade.

    Kod mene je u toj aspiraciji bilo 3 folikula, i bile su 3 js, dobili jednu blasticu, koja je vraćena 6.dan ali taj FET nije bio uspješan. Drugi FET (s novom stimulacijom i aspiracijom) je bio uspješan (malena upravo nana na meni ☺️), i blastica je isto bila vraćena 6.dan. Znam da se trodnevni vraćaju 3.dan, petodnevne 5., e sad ako je tebi punkcija u srijedu, ponedjeljak je onda peti dan, što bi bilo taman za blasticu, ako nisam nešto pobrkala.. Vidi malo s njima na dana aspiracije šta će ti reći.. želim ti sreću od srca ❤️

    👸'84. (AMH 18,6 pmol/L, redoviti ciklusi)
    🤵'88. (oligozo ➡️normo), start 10/21, 9/22 missed ab.,
    6/23 (KBC Ri)- duo stim - 3🐧
    9/23-1.FET - 1🐧 (prir. ciklus)❌
    10/23-2. FET - 1🐧(prir. ciklus) 7dnt + ➡️ 10dnt beta 274.9, 12dnt 844.7, 14dnt 2195➡️ 1.uzv - 7+1 ❤️ Panorama low risk - it's a girl 🩷 OTP 24.6.➡️ 27.6.'24. baby L. 🩷

  • Avatar korni

    korni

    Broj poruka: 1802

    Prijavi adminu

    Sadie sretno na pregledu, uživaj 🥰

    👸'84. (AMH 18,6 pmol/L, redoviti ciklusi)
    🤵'88. (oligozo ➡️normo), start 10/21, 9/22 missed ab.,
    6/23 (KBC Ri)- duo stim - 3🐧
    9/23-1.FET - 1🐧 (prir. ciklus)❌
    10/23-2. FET - 1🐧(prir. ciklus) 7dnt + ➡️ 10dnt beta 274.9, 12dnt 844.7, 14dnt 2195➡️ 1.uzv - 7+1 ❤️ Panorama low risk - it's a girl 🩷 OTP 24.6.➡️ 27.6.'24. baby L. 🩷

  • Avatar angel eyes

    angel eyes

    Broj poruka: 695

    Prijavi adminu

    Megyca 🤗🤗 tako je, u nove pobjede, nema odustajanja 😘😘
    Sanleptira ne moras se bojati, pogotovo jer su samo 3, vjerujem da neces previše ni osjetiti. Stvarno jest kako kazu da do 5 ne osjetis, a onda se bol pojacava. Ja sam u prvoj aspiraciji imala 12 i bilo mi je ok na pocetku, ali dok su dosli do 12 uzas, jedva sam izdrzala. U drugoj s 4 folikula skoro nisam ni osjetila. Sretno 🤗
    Djetelina ne znam pomaže li za e.coli ali preporucam i ja Omnia biotic flora plus, meni kad padne imunitet i pred mengu a osjetim da me nesto dole svrbucka, odmah krenem to piti i u par dana se normalizira stanje
    Sadiegreen joj, bas te iscrpilo, nadam se da nece hematom prokrvariti, cuvaj se i brzo ce srijeda i pregled. Sretno 🥰🥰
    Aria odlično, sretno dalje 😘 i ja sam u Cita, kod kojeg si dr?

    👩 '83. hashimoto, oba jajovoda✂️
    🧑 '82. sve ok
    2016. i 2023. tubarna (lapar., jajovodi ✂️)
    2020. stigla naša najveća sreća 🩵 (spontana trudnoća)
    2022. spontani u 7tt 💔
    03/24 IVF, Cito (Elonva, Orgaluntan, Menopur, Zymot) 8🥚, 4 oplođene, 2🐧 beta ❌
    05/24 IVF, Cito (Letrozol, Klomifen, Pergoveris, Orgalutran, Zymot) 2🥚, bez oplodnje
    08/24 IVF/ICSI, Cito (Pergoveris, Cetrotide, Zymot, Embryoglue) 3🥚, 1🐧 beta ❌
    “Gospodine ti znaš sve. Ti znaš da te ljubim.”

  • Avatar Aria1994

    Aria1994

    Broj poruka: 48

    Prijavi adminu

    angel eyes

    Megyca 🤗🤗 tako je, u nove pobjede, nema odustajanja 😘😘
    Sanleptira ne moras se bojati, pogotovo jer su samo 3, vjerujem da neces previše ni osjetiti. Stvarno jest kako kazu da do 5 ne osjetis, a onda se bol pojacava. Ja sam u prvoj aspiraciji imala 12 i bilo mi je ok na pocetku, ali dok su dosli do 12 uzas, jedva sam izdrzala. U drugoj s 4 folikula skoro nisam ni osjetila. Sretno 🤗
    Djetelina ne znam pomaže li za e.coli ali preporucam i ja Omnia biotic flora plus, meni kad padne imunitet i pred mengu a osjetim da me nesto dole svrbucka, odmah krenem to piti i u par dana se normalizira stanje
    Sadiegreen joj, bas te iscrpilo, nadam se da nece hematom prokrvariti, cuvaj se i brzo ce srijeda i pregled. Sretno 🥰🥰
    Aria odlično, sretno dalje 😘 i ja sam u Cita, kod kojeg si dr?

    Ja sam kod doktora Petra a ti ?😀sretno također ❤️

    👸🏻29 god nizak Amh
    🤴🏻36 normo , sve u redu
    Naša najveća sreća iz trećeg postupka💞
    Borba za bebu broj 2🙏🏻
    08/2024 in progress ❤️

  • Avatar Boogie

    Boogie

    Broj poruka: 83

    Prijavi adminu

    Cure sretno svima danas!Da ne ispadne da samo jamram svaki put kad tu dođem, kod mene je sve OK - barem za sad.  Na uzvu su dvije gestacijske vrećice, jedna nepravilna i jedna koja je uredna. Idući tjedan imam ponovno uzv. Toliko sam odahnula što nije izvanmaternična da vam to ne mogu opisati. Samo sam osjetila tu užasnu napetost, strah i zgrčenost koja je popustila kad mi je doktorica rekla da je sve na svom mjestu. Količina zahvalnosti koju osjećam prema svom tijelu jer nije strpalo te sirote embrije na krivo mjesto se trenutno može mjeriti jedino razmjerima detonacije atomske bombe-doslovno. Dalje kaj bude, bit će, hvala toj bebi što je još uvijek sa mnom i na dobrom mjestu. Idem glumiti inkubator, valjda onaj najsretniji na svijetu trenutno!

    🧚'92-Hashimoto, l jajovod hydrosalpinx, ostalo ok
    🦹'90-sve ok!
    2019.-spontana trudnoća i zdrava bebica
    2021.-izvanmaternična lijevo-hydrosalpinx
    2022.-izvanmaternična desno-MTX
    1/24-klomifenski ciklus, 3js, 1 oplođena i vraćena, biokemijska
    4/24-stimulirani ciklus Bemfola, Menopur, Orgalutran, Decapeptyl, 12js, 9 blastocisti-freeze all zbog hiperstimulacije
    5/24 FET 2❄️ bhcg 0
    7/24 FET 2❄️ 13dpt 889,15dpt1778,18dpt2738, vanishing twin, missed ab

  • SanLeptira

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    Korni, tvoje riječi mi ulijevaju nadu. Sigurna sam da je malena divna. ❤️
    Angel Eyes, nadam se da će biti tako. ❤️
    Potrudit ću se ne razmišljati previše o svemu i biti pozitivna,ali čeka me nekoliko neizvjesnih dana.

    🧑‍💼41. god- Oligozoospermija
    👰 41. god - AMH 3,2 pmol/l, endometrioza
    1.IVF- Sveti Duh,➡️ stimulacija ,2 stanice, nije došlo do oplodnje💔

  • Avatar DeeDee_543

    DeeDee_543

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure,u petak sam bila na FET-u (vraćena blastocista) i sad je na redu čekanje. Muči me to što već treći transfer za redom nakon svega par dana razbolim (prehlada, sinusi, grlo, temperatura, kašalj...). Inače nisam boležljiva, a sad me već brine da ovo nije slučajnost. Jeste li imale sličnih situacija nakon transfera? Što koristite za jačanje imuniteta u ovakvim situacijama?

    👩🏽 93.god AMH 19,5
    🧔🏻 91.god oligoasthenoozospermia
    🏥KBC Split
    12/22 IVF, 12 js, 5 oplođenih, 1🐧, 1 ET, beta 0👎🏽
    2/23 FET, beta 0 👎🏽
    3/23, 4 js, 2 🐧🐧, prekinut postupak(opasnost od hipera)
    5/23, FET, 2 🐧🐧, beta 0👎🏽
    2/24, ICSI, 7 js, 5 oplođenih, 2 🐧🐧, 1 ET, beta 0👎🏽
    8/24 FET...beta 0👎🏽

  • Avatar Boogie

    Boogie

    Broj poruka: 83

    Prijavi adminu

    DeeDee_543

    Pozdrav cure,u petak sam bila na FET-u (vraćena blastocista) i sad je na redu čekanje. Muči me to što već treći transfer za redom nakon svega par dana razbolim (prehlada, sinusi, grlo, temperatura, kašalj…). Inače nisam boležljiva, a sad me već brine da ovo nije slučajnost. Jeste li imale sličnih situacija nakon transfera? Što koristite za jačanje imuniteta u ovakvim situacijama?

    Piješ Decortin ili nešto slično? Ako da, može ti biti od toga.

    🧚'92-Hashimoto, l jajovod hydrosalpinx, ostalo ok
    🦹'90-sve ok!
    2019.-spontana trudnoća i zdrava bebica
    2021.-izvanmaternična lijevo-hydrosalpinx
    2022.-izvanmaternična desno-MTX
    1/24-klomifenski ciklus, 3js, 1 oplođena i vraćena, biokemijska
    4/24-stimulirani ciklus Bemfola, Menopur, Orgalutran, Decapeptyl, 12js, 9 blastocisti-freeze all zbog hiperstimulacije
    5/24 FET 2❄️ bhcg 0
    7/24 FET 2❄️ 13dpt 889,15dpt1778,18dpt2738, vanishing twin, missed ab

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.