Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Razumna

    Razumna

    Broj poruka: 1806

    Prijavi adminu

    Drage žene, pozdrav. 
    Malo sam zaboravila na ivf. Bavim se skidanjem kg... 
    Ali danas mi je došao nalaz brisa maternice koji glasi ovako :lactobacillus jensenii i BACILLUS SPP..
    Za ovu prvu znam da je dobra bakterija ali za ovu drugu nisam sigurna.
    Jel zna tko što je BACILLUS SPP.? 

    👩‍❤️‍💋‍👨38g
    12/2020 ivf u IVF Centar💉🔬🧫🧬
    12/2020 - ET 2 trodnevna 👎
    ❄🐧🐧🐧🐧 4 Morula
    7/21- FET 2xmorula, 1.beta:505, 2.beta 3030, 1.UVZ 🤰🏼2.UVZ 💗3.UVZ 💔😭
    2/22 FET 2xmorula👎
    3/2022 IVF➡️ET-2x trodnevni👎(⛄⛄⛄⛄⛄⛄)
    5/22 - FET 2x trodnevni 👎
    6/22 - FET 2xtrodnevni 💥biokemijska 🥺
    10/22 - FET 2x trodnevni - missed ab.💔
    5/23 - Sv. Duh - ETx1 trodnevni 👎😠
    10/23-Sv. Duh-FET 2bc-Blighted Ovum 😭
    4/24-Sv. Duh - četvrti Ivf - transfer 1BC😮‍💨
    7/24-fet 1BC ☹️

  • Avatar korni

    korni

    Broj poruka: 1805

    Prijavi adminu

    Npelice pusa tebi i Noemi 🥰
    Razumna bravo za kg 💪 ne znam odgovor za bakteriju.. nadam se da je sve okej 🍀

    👸'84. (AMH 18,6 pmol/L, redoviti ciklusi)
    🤵'88. (oligozo ➡️normo), start 10/21, 9/22 missed ab.,
    6/23 (KBC Ri)- duo stim - 3🐧
    9/23-1.FET - 1🐧 (prir. ciklus)❌
    10/23-2. FET - 1🐧(prir. ciklus) 7dnt + ➡️ 10dnt beta 274.9, 12dnt 844.7, 14dnt 2195➡️ 1.uzv - 7+1 ❤️ Panorama low risk - it's a girl 🩷 OTP 24.6.➡️ 27.6.'24. baby L. 🩷

  • SanLeptira

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    Lunolina

    SanLeptiradobro je sto ti folikuli rastu ravnomjerno, to je dobar znak :) i dobro je da ne rastu prebrzo.
    Nisi napisala mjernu jedinicu, ali pretpostavljam da ti je AMH pmol/L.
    Uspjele su zene i s 1 folikulom dobiti zametak koji se primio 🥰
    Aspiracija nije toliko bolna koliko je stresna jer ne znas sto ocekivati. Meni je pomoglo sto sam gledala u ekran i doktorica mi je govorila sto radi.
    Prije aspiracije ti moraju ocistiti rodnicu, a to rade tako da ti s gazicom natopljenom u fiziolosku otopinu brisu rodnicu - to zna biti malo nelagodno, ali stvarno nije strasno. Nakon ciscenja ti pospricaju rodnicu s anestetikom kojeg koriste i zubari pa ubod gotovo ne osjetis. I aspiracija je stvarno brzo gotova. Izvuku sadrzaj folikula van pa ga napune i opet isprazne i tako 2-3 x kako bi bili sigurni da ce izvuci stanicu ako je unutra.
    Mi smo bili u Skvorcu i trebala nam je samo moja D1 uputnica, prtner nije trebao nista.
    U kojoj si ti klinici?Zelim ti od srca da se stanice oplode i da se mrva primi 😊

    Lunolina, pozdrav i tebi i hvala ti na toplim riječima. Puno mi znači i što si pobliže opisala sam proces. U pravu si, AMH 3,2 pmol/l.
    Završila sam sa uzv i moram pohvaliti dežurnog liječnika na hitnoj u bolnici Sveti Duh. Imam tri folikula, on kaže da je s obzirom na moj Amh takav rezultat super i super je što ravnomjerno rastu, što si i sama rekla. Vidi se da imaš iskustva i znanja. Danas je na DJ 17mm, a na LJ 16 mm i 18 mm.
    Svega tri folikula,ima manjih koji su prestali rasti. Danas redovna terapija, a sutra opet uzv. 
    Ne znam u kojoj si ti trenutno fazi, ali u kojoj god, želim ti uspjeh i sreću. ❤️🤗

    🧑‍💼41. god- Oligozoospermija
    👰 41. god - AMH 3,2 pmol/l, endometrioza
    1.IVF- Sveti Duh,➡️ stimulacija ,2 stanice, nije došlo do oplodnje💔

  • Avatar angel eyes

    angel eyes

    Broj poruka: 695

    Prijavi adminu

    Korni ❤️ 
    Npelica ❤️ predivna je, pusa Noemi 😘

    👩 '83. hashimoto, oba jajovoda✂️
    🧑 '82. sve ok
    2016. i 2023. tubarna (lapar., jajovodi ✂️)
    2020. stigla naša najveća sreća 🩵 (spontana trudnoća)
    2022. spontani u 7tt 💔
    03/24 IVF, Cito (Elonva, Orgaluntan, Menopur, Zymot) 8🥚, 4 oplođene, 2🐧 beta ❌
    05/24 IVF, Cito (Letrozol, Klomifen, Pergoveris, Orgalutran, Zymot) 2🥚, bez oplodnje
    08/24 IVF/ICSI, Cito (Pergoveris, Cetrotide, Zymot, Embryoglue) 3🥚, 1🐧 beta ❌
    “Gospodine ti znaš sve. Ti znaš da te ljubim.”

  • Avatar Lunolina

    Lunolina

    Broj poruka: 1347

    Prijavi adminu

    SanLeptira

    Lunolina

    SanLeptiradobro je sto ti folikuli rastu ravnomjerno, to je dobar znak :) i dobro je da ne rastu prebrzo.
    Nisi napisala mjernu jedinicu, ali pretpostavljam da ti je AMH pmol/L.
    Uspjele su zene i s 1 folikulom dobiti zametak koji se primio 🥰
    Aspiracija nije toliko bolna koliko je stresna jer ne znas sto ocekivati. Meni je pomoglo sto sam gledala u ekran i doktorica mi je govorila sto radi.
    Prije aspiracije ti moraju ocistiti rodnicu, a to rade tako da ti s gazicom natopljenom u fiziolosku otopinu brisu rodnicu - to zna biti malo nelagodno, ali stvarno nije strasno. Nakon ciscenja ti pospricaju rodnicu s anestetikom kojeg koriste i zubari pa ubod gotovo ne osjetis. I aspiracija je stvarno brzo gotova. Izvuku sadrzaj folikula van pa ga napune i opet isprazne i tako 2-3 x kako bi bili sigurni da ce izvuci stanicu ako je unutra.
    Mi smo bili u Skvorcu i trebala nam je samo moja D1 uputnica, prtner nije trebao nista.
    U kojoj si ti klinici?Zelim ti od srca da se stanice oplode i da se mrva primi 😊
    Lunolina, pozdrav i tebi i hvala ti na toplim riječima. Puno mi znači i što si pobliže opisala sam proces. U pravu si, AMH 3,2 pmol/l.
    Završila sam sa uzv i moram pohvaliti dežurnog liječnika na hitnoj u bolnici Sveti Duh. Imam tri folikula, on kaže da je s obzirom na moj Amh takav rezultat super i super je što ravnomjerno rastu, što si i sama rekla. Vidi se da imaš iskustva i znanja. Danas je na DJ 17mm, a na LJ 16 mm i 18 mm.
    Svega tri folikula,ima manjih koji su prestali rasti. Danas redovna terapija, a sutra opet uzv.
    Ne znam u kojoj si ti trenutno fazi, ali u kojoj god, želim ti uspjeh i sreću. ❤️🤗

    Mogla bi ti vec sutra dobiti stopericu.Ma vidjet ces, jednom prodjes ovo i sve znas 😊
    Hvala ti. Ja sam u iscekivanju novog postupka, planiramo krajem rujna😊

    👱🏻‍♀️32 PAI-1 4G homozigot, AMH 17 pmol ➡ 19,9 pmol
    🧔🏻‍♂️32 sve ok
    Pokušavamo od 11/2022
    Bez trudnoće
    🏢 Škvorc
    2 & 3/24 IUI ❌
    4/24 IVF (Ovaleap 225, Orgalutran, Ovitrelle) 10🥚, 1🐣, 0 ❄️❌
    5/24 prirodni - 1 🐣 ❌
    Repromed
    9/24

  • Avatar Lunolina

    Lunolina

    Broj poruka: 1347

    Prijavi adminu

    Npelica malicka je prekrasna😍😍😍
    Razumna bravo za kile! Za bakterije ti na zalost ne znam 😔 Nadam se da obje spadaju u dobre bakterije.

    👱🏻‍♀️32 PAI-1 4G homozigot, AMH 17 pmol ➡ 19,9 pmol
    🧔🏻‍♂️32 sve ok
    Pokušavamo od 11/2022
    Bez trudnoće
    🏢 Škvorc
    2 & 3/24 IUI ❌
    4/24 IVF (Ovaleap 225, Orgalutran, Ovitrelle) 10🥚, 1🐣, 0 ❄️❌
    5/24 prirodni - 1 🐣 ❌
    Repromed
    9/24

  • SanLeptira

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    Lunolina

    SanLeptira

    Lunolina

    SanLeptiradobro je sto ti folikuli rastu ravnomjerno, to je dobar znak :) i dobro je da ne rastu prebrzo.
    Nisi napisala mjernu jedinicu, ali pretpostavljam da ti je AMH pmol/L.
    Uspjele su zene i s 1 folikulom dobiti zametak koji se primio 🥰
    Aspiracija nije toliko bolna koliko je stresna jer ne znas sto ocekivati. Meni je pomoglo sto sam gledala u ekran i doktorica mi je govorila sto radi.
    Prije aspiracije ti moraju ocistiti rodnicu, a to rade tako da ti s gazicom natopljenom u fiziolosku otopinu brisu rodnicu - to zna biti malo nelagodno, ali stvarno nije strasno. Nakon ciscenja ti pospricaju rodnicu s anestetikom kojeg koriste i zubari pa ubod gotovo ne osjetis. I aspiracija je stvarno brzo gotova. Izvuku sadrzaj folikula van pa ga napune i opet isprazne i tako 2-3 x kako bi bili sigurni da ce izvuci stanicu ako je unutra.
    Mi smo bili u Skvorcu i trebala nam je samo moja D1 uputnica, prtner nije trebao nista.
    U kojoj si ti klinici?Zelim ti od srca da se stanice oplode i da se mrva primi 😊
    Lunolina, pozdrav i tebi i hvala ti na toplim riječima. Puno mi znači i što si pobliže opisala sam proces. U pravu si, AMH 3,2 pmol/l.
    Završila sam sa uzv i moram pohvaliti dežurnog liječnika na hitnoj u bolnici Sveti Duh. Imam tri folikula, on kaže da je s obzirom na moj Amh takav rezultat super i super je što ravnomjerno rastu, što si i sama rekla. Vidi se da imaš iskustva i znanja. Danas je na DJ 17mm, a na LJ 16 mm i 18 mm.
    Svega tri folikula,ima manjih koji su prestali rasti. Danas redovna terapija, a sutra opet uzv.
    Ne znam u kojoj si ti trenutno fazi, ali u kojoj god, želim ti uspjeh i sreću. ❤️🤗
    Mogla bi ti vec sutra dobiti stopericu.Ma vidjet ces, jednom prodjes ovo i sve znas 😊
    Hvala ti. Ja sam u iscekivanju novog postupka, planiramo krajem rujna😊

    Jednom i dovoljno, nadam se. 😀 
    I ti ćeš uskoro, rujan je blizu. 

    🧑‍💼41. god- Oligozoospermija
    👰 41. god - AMH 3,2 pmol/l, endometrioza
    1.IVF- Sveti Duh,➡️ stimulacija ,2 stanice, nije došlo do oplodnje💔

  • SanLeptira

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    Joj, ako sutra bude štoperica, to bi značilo da je aspiracija u četvrtak ujutro? I, što u tom slučaju, kako se to održava na transfer koji pada vikendom ,recimo ? Jel to nepovoljno za mene? 

    🧑‍💼41. god- Oligozoospermija
    👰 41. god - AMH 3,2 pmol/l, endometrioza
    1.IVF- Sveti Duh,➡️ stimulacija ,2 stanice, nije došlo do oplodnje💔

  • Avatar Lunolina

    Lunolina

    Broj poruka: 1347

    Prijavi adminu


    SanLeptira

    Joj, ako sutra bude štoperica, to bi značilo da je aspiracija u četvrtak ujutro? I, što u tom slučaju, kako se to održava na transfer koji pada vikendom ,recimo ? Jel to nepovoljno za mene?

    Ako bi stoperica bila sutra navecer onda bi aspiracija bila u srijedu u jutro, a termin transfera ovisi o vise faktora, no vjerujem ako treba biti za vikend da ce se moci odraditi 😊
    Meni su do sad oba puta ili aspiracija ili transfer padali na vikend 😊

    👱🏻‍♀️32 PAI-1 4G homozigot, AMH 17 pmol ➡ 19,9 pmol
    🧔🏻‍♂️32 sve ok
    Pokušavamo od 11/2022
    Bez trudnoće
    🏢 Škvorc
    2 & 3/24 IUI ❌
    4/24 IVF (Ovaleap 225, Orgalutran, Ovitrelle) 10🥚, 1🐣, 0 ❄️❌
    5/24 prirodni - 1 🐣 ❌
    Repromed
    9/24

  • SanLeptira

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    Lunolina

    SanLeptira

    Joj, ako sutra bude štoperica, to bi značilo da je aspiracija u četvrtak ujutro? I, što u tom slučaju, kako se to održava na transfer koji pada vikendom ,recimo ? Jel to nepovoljno za mene?

    Ako bi stoperica bila sutra navecer onda bi aspiracija bila u srijedu u jutro, a termin transfera ovisi o vise faktora, no vjerujem ako treba biti za vikend da ce se moci odraditi 😊
    Meni su do sad oba puta ili aspiracija ili transfer padali na vikend 😊

    Mislila sam da je danas ponedjeljak,pa sam krivo izračunala.
    Drago mi je da su tebi odradili, tako i treba biti. Čula sam da na Svetom Duhu ne rade vikendom,pa me to malo brine. Hoće li uopće doći do transfera, to je upitno. Znam da je preda mnom još puno prepreka, ali ja sam nekako samouvjerena. Nadam se da to nije loše.☺️

    🧑‍💼41. god- Oligozoospermija
    👰 41. god - AMH 3,2 pmol/l, endometrioza
    1.IVF- Sveti Duh,➡️ stimulacija ,2 stanice, nije došlo do oplodnje💔

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.