Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lunolina

    Lunolina

    Broj poruka: 1346

    Prijavi adminu

    Boogie najezila sam se dok sam citala tvoju poruku. Prekrasno🥹 zelim ti da se ova trudnoca odrzi bas kako treba i da sve bude uredno i dosadno🥰Makice bojim se da ti je ovo evaporacijska crta. Dosta je tanja od kontrolne 😕

    👱🏻‍♀️32 PAI-1 4G homozigot, AMH 17 pmol ➡ 19,9 pmol
    🧔🏻‍♂️32 sve ok
    Pokušavamo od 11/2022
    Bez trudnoće
    🏢 Škvorc
    2 & 3/24 IUI ❌
    4/24 IVF (Ovaleap 225, Orgalutran, Ovitrelle) 10🥚, 1🐣, 0 ❄️❌
    5/24 prirodni - 1 🐣 ❌
    Repromed
    9/24

  • Makica

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Ohhh Boogie, prvenstveno zelim reci da sam bas sretna zbog tvoje situacije i da mozes malo predahnuti od prevelike brige!!! ❣️
    A drugo, hvala svim curama na objasnjenju. Ja sam isto misljenja da je evap. linija, al me jako zbunila. Bio je predivan osjecaj vidjeti da se nesto plavi.Sretno svima dalje na putu do bebaca! 
    Akooooo, slucajno M ne stigne i test bude pozitivan, obavjestit cu, al pomalo se nada udaljila od mene. Ali nije izgubljena.💓

  • Avatar jabukica

    jabukica

    Broj poruka: 199

    Prijavi adminu

    Boogie, baš mi je drago da su mrvice na mjestu! Neka sve bude dalje u redu ❤️❤️❤️
    Kod mene na pregledu sve super, gospodin je glavom prema dolje već neko dulje vrijeme, ali baš se zabio, cerviks zatvoren 💪🏼💪🏼 ima 1800 grama i sve mjere štimaju tjednima ❤️
    Još jedan pregled kod drG, a onda u trudničku. Koliko mi vrijeme sporo ide, toliko se istovremeno zaprepastim da je još malo ostalo do kraja 🙈🙈Cure, želim vam svima dobre aspiracije, uspješne transfere i pozitivne testiće! Doći će to svjetlo na kraju tunela, mora! ❤️❤️❤️

    👩🏼 - '94, PCOS, AMH 136.7 pmol/L (60.5 ng/mL), 👨🏽 - '93, normo
    Pokušavamo od 5/2021. Od 12/2021 do 3/2023 Petrova - Letrozol
    1/2023 - 8tt missed ab.Od 3/2023 Poliklinika IVF.
    10/2023 - 1. IVF rekovelle+cetrotide+decapeptyl - 5 ❄️, blagi hiper.
    26.1. FET 1BC, 7dnt +, beta 8dnt 104, beta 10dnt 313, beta 12dnt 809, 6+4 💗➡️ stiže dječak 💙

  • Avatar blondie

    blondie

    Broj poruka: 60

    Prijavi adminu

    Lotta33

    Bok cure, nova sam na ovoj temi, ali redovna na drugoj temi na ovom forumu (azoorspermija) i ovim vas putem sve pozdravljam
    Nedavno sam imala punkciju jajnih stanica i imamo 9 smrzlica, transfer je odgoden da ne bi upala u hiper.Moje pitanje je:
    Cure koje nisu odmah imale transfer, ili ako i vi druge znate -kad je normalno nakon punkcije dobiti menstruaciju? Moja je dosla doslovno peti dan od aspiracije, odnosno na dan kad bi bio transfer da nije bilo rizika od hipera. Sad me strah jeli to prerano (28.7. prvi ciklus za stimulaciju, 14.8. vec drugi ciklus). Ne znam trebam li to ici provjeriti? Inace je tipicna menstruacija, nema bolova, klasika krvarenje, danas mi je zadnji, sesti dan… guglam ali nema ovih podataka, uglavnom svi pisu o menstruaciji nakon neuspjesnog ET-a.

    Ja sam isto dobila 5 dan nakon aspiracije i sve je bilo uredu

    👩🏼 30 god adenomioza, PCOS
    👦🏼 37 god nalazi uredni
    Pokušavamo 4 god
    Prvi pregled Petrova 11 mj 22
    Od 4 mj 23 stimulacija ovulacije i planiranje odnosa
    23.4 aspiracija, freeze al
    29.4 4 blastice sve❄️❄️❄️
    ⏳ 18.6 transfer jedne ❄️ blastice 6 dpt + test
    27.6 beta 206,7 29.6 beta 392.1 beta 1.7 997.3
    11.7 prvi UZV ❤️ 31.7 drugi UZV ❤️
    22.8 Qualified low risk it’s a boy 💙💙💙

  • Avatar angel eyes

    angel eyes

    Broj poruka: 695

    Prijavi adminu

    Jabukica divno, drago mi je da je sve u redu, još malo, proletit će ti vrijeme 😊 uživaj 🥰🥰

    👩 '83. hashimoto, oba jajovoda✂️
    🧑 '82. sve ok
    2016. i 2023. tubarna (lapar., jajovodi ✂️)
    2020. stigla naša najveća sreća 🩵 (spontana trudnoća)
    2022. spontani u 7tt 💔
    03/24 IVF, Cito (Elonva, Orgaluntan, Menopur, Zymot) 8🥚, 4 oplođene, 2🐧 beta ❌
    05/24 IVF, Cito (Letrozol, Klomifen, Pergoveris, Orgalutran, Zymot) 2🥚, bez oplodnje
    08/24 IVF/ICSI, Cito (Pergoveris, Cetrotide, Zymot, Embryoglue) 3🥚, 1🐧 beta ❌
    “Gospodine ti znaš sve. Ti znaš da te ljubim.”

  • Avatar Leona89

    Leona89

    Broj poruka: 647

    Prijavi adminu

    Boogie evo još dva tjedna pa ću ga vaditi za provjeru opet, nadam se da će biti bolji sada. Povećana mi je terapija na 125 mg jedan dan, 150 mg drugi dan i tako u krug. Drago mi je da je sve ok i na pravom mjestu, odmaraj i mazi bušu☺️♥️🥰😘
    Angeleyes drago mi je zbog tvoje prijateljice, lijepa priča na kraju, nek joj je sa srećom♥️🥰😘
    Čokoladice drago mi je da si obavila histero, sretno u novim pobjedama i neka nalazi budu uredni☺️♥️😘
    Sanjushka nadam se da si se nauživala na moru🥰🥰🥰♥️😘
    Molly žao mi je za odgodu, sretno onda u idućem mjesecu🍀🤞🏻♥️
    Megyca žao mi je, drži se 🫂 ♥️ 😘 
    Jurky drago mi je da si dobro, vjerujem da je teško mirovati, ali sve se izdrži za naše bebulje♥️😘🥰☺️
    Blondie drago mi je da je sve u redu, neka tako i ostane i neka nalaz bude uredan🥰♥️😘
    Kawa držim fige za mrvicu, nek se čvrsto primi za mamicu🍀🤞🏻🥰♥️😘
    SanLeptira sretno i neka je dobitan ovaj postupak, neka ti aspiracija prođe bezbolno i sa zrelim jajnim stanicama🥰♥️🍀🤞🏻😘
    Korni šaljem puse tebi i bebi L🩷💜🩷💜🩷
    Npelica puno pozdrava tebi i tvojoj Noemi, prekrasna je, samo uživajte ♥️🥰😘
    Razumna bravo za kile, nadam se da je i ova druga ok🤞🏻🍀♥️🥰😘


    💃🏻89. Hashimoto,AMH 13,35 pmol/l
    🕺🏻89.Azzospermija,varikokela II.st.Mtese❌
    Donacija-Pronatal Prag-16.05.asp.14 fol.13🥚(10xMII, 3xGV),od 10🥚8 oplođenih,4BC odlične kvalitete,3🐧🐧🐧21.05.transfer 1odlične BC❤️7dpt➕1.Beta 03.06.13dpt1574❤️2.beta 05.06.15dpt4040😍1.UZV 20.06. imamo♥️mini anomaly scan- 12tt uredan,low risk ♥️20tt anomaly uredan- dečko💙🩵👣

  • Avatar Leona89

    Leona89

    Broj poruka: 647

    Prijavi adminu

    Teich sretno neka nalazi dođu uredni🍀🤞🏻♥️🥰
    Aria sluz je normalna, sretno 🍀🤞🏻♥️🥰
    Djetelina žao mi je što se ne možeš riješiti beštije,nadam se da ćeš uspjeti nekako😔♥️😘
    Lunolina žao mi je što i ti imaš beštiju, nadam se da ćeš ju riješiti🥰😔🍀
    Sadiegreen baš mi je žao zbog viroze, bitno da si sada ok🥰 držim 🤞🏻 za anomaly, sretnooo 🍀♥️
    Ni moj hematom nije krvario hvala Bogu, nadam se da se smanjio ili nestao, ja isto jedva čekam pregled🥰♥️
    Deedee sretno, nek se mrva čvrsto primi. 🥰🍀
    Lotta moja draga dobrodošla i ovdje♥️♥️🥰
    Makica ponovi test pa ćeš znati na čemu si🍀🤞🏻🥰


    💃🏻89. Hashimoto,AMH 13,35 pmol/l
    🕺🏻89.Azzospermija,varikokela II.st.Mtese❌
    Donacija-Pronatal Prag-16.05.asp.14 fol.13🥚(10xMII, 3xGV),od 10🥚8 oplođenih,4BC odlične kvalitete,3🐧🐧🐧21.05.transfer 1odlične BC❤️7dpt➕1.Beta 03.06.13dpt1574❤️2.beta 05.06.15dpt4040😍1.UZV 20.06. imamo♥️mini anomaly scan- 12tt uredan,low risk ♥️20tt anomaly uredan- dečko💙🩵👣

  • Avatar Leona89

    Leona89

    Broj poruka: 647

    Prijavi adminu

    Kawa ja sam stalno prije postupka mantrala da ću biti trudna i bila sam jakooo pozitivna kroz cijeli postupak, vidjela sam se da sam trudna, ne znam kako drugačije reći i evo bila sam te sreće, ostvarilo mi se iz prve🥰isto želim i tebi i svima ostalima 🍀🤞🏻💪🏻🥰😘
    Jabukice drago mi je da je sve u redu, brzo će proletiti vrijeme do upoznavanja, sretnooo i dalje♥️🍀🤞🏻🥰😘
    Hypnoticpoison sretno danas🍀🤞🏻🥰♥️😘
    ...
    Mi smo na moru i uživamo pa malo slabije pratim, ali tu sam uz vas i navijam za svaku. Dobro sam, jedino mi noge otiču zadnjih par dana, danas je oblačno i hladnije, pa su i noge bolje, nadam se da će tako i ostati. Jedva čekam pregled da vidim bebana🫠🥰♥️uživajte i puno slanih pusa vam šaljem♥️🥰😘🍀


    💃🏻89. Hashimoto,AMH 13,35 pmol/l
    🕺🏻89.Azzospermija,varikokela II.st.Mtese❌
    Donacija-Pronatal Prag-16.05.asp.14 fol.13🥚(10xMII, 3xGV),od 10🥚8 oplođenih,4BC odlične kvalitete,3🐧🐧🐧21.05.transfer 1odlične BC❤️7dpt➕1.Beta 03.06.13dpt1574❤️2.beta 05.06.15dpt4040😍1.UZV 20.06. imamo♥️mini anomaly scan- 12tt uredan,low risk ♥️20tt anomaly uredan- dečko💙🩵👣

  • Avatar angel eyes

    angel eyes

    Broj poruka: 695

    Prijavi adminu

    Leona hvala ❤️ drago mi je da si se javila 🥰 uživaj na moru 😘 a tesko bez oticanja po ovakvim vrucinama, meni je dosta pomogao Miracool mama sprej za noge. 

    👩 '83. hashimoto, oba jajovoda✂️
    🧑 '82. sve ok
    2016. i 2023. tubarna (lapar., jajovodi ✂️)
    2020. stigla naša najveća sreća 🩵 (spontana trudnoća)
    2022. spontani u 7tt 💔
    03/24 IVF, Cito (Elonva, Orgaluntan, Menopur, Zymot) 8🥚, 4 oplođene, 2🐧 beta ❌
    05/24 IVF, Cito (Letrozol, Klomifen, Pergoveris, Orgalutran, Zymot) 2🥚, bez oplodnje
    08/24 IVF/ICSI, Cito (Pergoveris, Cetrotide, Zymot, Embryoglue) 3🥚, 1🐧 beta ❌
    “Gospodine ti znaš sve. Ti znaš da te ljubim.”

  • sadiegreen

    Broj poruka: 110

    Prijavi adminu

    Kawa ja sam osjećala nešto. Neku punoću/senzacije/whatever. Jedino što sam to osjetila i u neuspješnom ETu tako da stvarno ne znam. Ništa konkretno nisam zaključila na kraju. 
    Leona uživaj 🤩

    🙎‍♀️ (35g) nizak amh, 5,3 pmol/L
    🙎‍♂️ (35g) loš spermiogram (hipospermija, astenozoospermija, teratozoospermija)
    5/2024 Beta+, aspiracija 9 js, 8 oplođenih, 1 ET, 4 ❄️ test 31.5. ❌
    6/2024 FET, 26.6. Beta1 310, 28.6. Beta2 855, 12.7. UZV ❤️ it's a (low risk) boy 💙

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.