Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Jurky32

    Jurky32

    Broj poruka: 1236

    Prijavi adminu

    Korni, 😘
    Čokoladica, meni su na Sv. Duhu u sva tri transfera dali estrofem i nisam imala nikakvih nuspojava od njega. 
    Angel eyes, drago mi je da uživaš.. zaslužila si.. sretno u novim pobjedama 🤞🥰
    NPelica, malena je divna 😘😘
    Razumna, ne razumijem se ni ja i nadam se da nisu neke loše bakterije 🤞🥰
    SanLeptira, ako bi štoperica išla sutra, aspiracija bi bila u srijedu i transfer u petak ili u ponedjeljak.. ja kod njih nikad nisam imala više od jednog zametka pa su mi uvijek vraćali dvodnevni i jednom trodnevni.. Vikendom ne rade..

    👱‍♀️ 33, AMH 4.6,visok FSH 🧑 36, OAT
    8/22 Petrova➡️prc➡️AIH - 👎
    9/22 Petrova➡️stim., pukli folikuli➡️AIH - 👎
    10/22 Petrova➡️prc➡️ 2 🥚 👎 3/23 Sv. Duh➡️stim., 3🥚ET 1 👎 5/23 Sv. Duh➡️prc, ET 1 👎 7/23 Sv. Duh➡️stim., 4🥚ET 1 👎 1/24 Beta+➡️stim., 3🥚ET 2 ➡️test 12.dnt +➡️beta 15.dnt 1019.2➡️uzv 29.2➡️6+1❤️➡️amnio👌➡️it's a boy 💙

  • Avatar Čokoladica 🍀

    Čokoladica 🍀

    Broj poruka: 442

    Prijavi adminu

    Jurky32

    Korni, 😘Čokoladica, meni su na Sv. Duhu u sva tri transfera dali estrofem i nisam imala nikakvih nuspojava od njega.
    Angel eyes, drago mi je da uživaš.. zaslužila si.. sretno u novim pobjedama 🤞🥰
    NPelica, malena je divna 😘😘
    Razumna, ne razumijem se ni ja i nadam se da nisu neke loše bakterije 🤞🥰
    SanLeptira, ako bi štoperica išla sutra, aspiracija bi bila u srijedu i transfer u petak ili u ponedjeljak.. ja kod njih nikad nisam imala više od jednog zametka pa su mi uvijek vraćali dvodnevni i jednom trodnevni.. Vikendom ne rade..

    Jurky hvala, ajde super da nije bilo nuspojava ni kod tebe ni kod Jabukice, znaci ima nade  🥰 Ti se bome blizis kraju, jos malo ❤️

    👱‍♀️ 36, hipo, hashi, amh 44,5 👨‍🦳 normo
    '22. Missed ab (prir. tr.)
    '23. 2 x IUI ❌️❌️
    04/24 1. IVF - (Rekovelle, Cetrotide, Decapeptyl, Ovitrelle) - 13 🥚, 9 opl. - 4 blastice, 3❄️, β ❌️
    05/24 prir. FET - 1 blastica, β ❌️
    Histero✅️ Kariogram✅️ Trombofilija✅️
    09/24 stim. FET - 1 blastica, 12dnt β 421, 14dnt β 1170

  • SanLeptira

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    Cure, hvala  na pomoći i savjetima, sve mi je dragocjeno. Sutra ću vam javiti kako je prošlo, do tada lijep pozdrav🤗. 

    🧑‍💼41. god- Oligozoospermija
    👰 41. god - AMH 3,2 pmol/l, endometrioza
    1.IVF- Sveti Duh,➡️ stimulacija ,2 stanice, nije došlo do oplodnje💔

  • Avatar blondie

    blondie

    Broj poruka: 60

    Prijavi adminu

    Čokoladice evo ja sam počela 1 dan ciklusa s Estrofemom kod FET-a sad sam u 11 tt i još ga pijem 3 puta na dan, i to sve bez nuspojava. 

    👩🏼 30 god adenomioza, PCOS
    👦🏼 37 god nalazi uredni
    Pokušavamo 4 god
    Prvi pregled Petrova 11 mj 22
    Od 4 mj 23 stimulacija ovulacije i planiranje odnosa
    23.4 aspiracija, freeze al
    29.4 4 blastice sve❄️❄️❄️
    ⏳ 18.6 transfer jedne ❄️ blastice 6 dpt + test
    27.6 beta 206,7 29.6 beta 392.1 beta 1.7 997.3
    11.7 prvi UZV ❤️ 31.7 drugi UZV ❤️
    22.8 Qualified low risk it’s a boy 💙💙💙

  • Avatar Jurky32

    Jurky32

    Broj poruka: 1236

    Prijavi adminu

    Čokoladica 🍀

    Jurky32

    Korni, 😘Čokoladica, meni su na Sv. Duhu u sva tri transfera dali estrofem i nisam imala nikakvih nuspojava od njega.
    Angel eyes, drago mi je da uživaš.. zaslužila si.. sretno u novim pobjedama 🤞🥰
    NPelica, malena je divna 😘😘
    Razumna, ne razumijem se ni ja i nadam se da nisu neke loše bakterije 🤞🥰
    SanLeptira, ako bi štoperica išla sutra, aspiracija bi bila u srijedu i transfer u petak ili u ponedjeljak.. ja kod njih nikad nisam imala više od jednog zametka pa su mi uvijek vraćali dvodnevni i jednom trodnevni.. Vikendom ne rade..
    Jurkyhvala, ajde super da nije bilo nuspojava ni kod tebe ni kod Jabukice, znaci ima nade 🥰 Ti se bome blizis kraju, jos malo ❤️

    Da, da.. pri kraju smo.. i nadamo se dogurati barem do 37tt.. nadam se da ovo moje malo nemirno čudo neće žuriti ❤️

    👱‍♀️ 33, AMH 4.6,visok FSH 🧑 36, OAT
    8/22 Petrova➡️prc➡️AIH - 👎
    9/22 Petrova➡️stim., pukli folikuli➡️AIH - 👎
    10/22 Petrova➡️prc➡️ 2 🥚 👎 3/23 Sv. Duh➡️stim., 3🥚ET 1 👎 5/23 Sv. Duh➡️prc, ET 1 👎 7/23 Sv. Duh➡️stim., 4🥚ET 1 👎 1/24 Beta+➡️stim., 3🥚ET 2 ➡️test 12.dnt +➡️beta 15.dnt 1019.2➡️uzv 29.2➡️6+1❤️➡️amnio👌➡️it's a boy 💙

  • Avatar Čokoladica 🍀

    Čokoladica 🍀

    Broj poruka: 442

    Prijavi adminu

    blondie

    Čokoladice evo ja sam počela 1 dan ciklusa s Estrofemom kod FET-a sad sam u 11 tt i još ga pijem 3 puta na dan, i to sve bez nuspojava.

    Blondie super 😊😊 nisam imala pojma da se to pije toliko dugo 🫣🤔 

    👱‍♀️ 36, hipo, hashi, amh 44,5 👨‍🦳 normo
    '22. Missed ab (prir. tr.)
    '23. 2 x IUI ❌️❌️
    04/24 1. IVF - (Rekovelle, Cetrotide, Decapeptyl, Ovitrelle) - 13 🥚, 9 opl. - 4 blastice, 3❄️, β ❌️
    05/24 prir. FET - 1 blastica, β ❌️
    Histero✅️ Kariogram✅️ Trombofilija✅️
    09/24 stim. FET - 1 blastica, 12dnt β 421, 14dnt β 1170

  • Avatar Čokoladica 🍀

    Čokoladica 🍀

    Broj poruka: 442

    Prijavi adminu

    Jurky, samo lagano, klima i netflix 🤣 valjda si uspjela imalo uzivati u trudnoci nakon svega! Ali nauzivat ces se kad bebac dode ❤️ sad izdrzi jos koji tjedan 🤞

    👱‍♀️ 36, hipo, hashi, amh 44,5 👨‍🦳 normo
    '22. Missed ab (prir. tr.)
    '23. 2 x IUI ❌️❌️
    04/24 1. IVF - (Rekovelle, Cetrotide, Decapeptyl, Ovitrelle) - 13 🥚, 9 opl. - 4 blastice, 3❄️, β ❌️
    05/24 prir. FET - 1 blastica, β ❌️
    Histero✅️ Kariogram✅️ Trombofilija✅️
    09/24 stim. FET - 1 blastica, 12dnt β 421, 14dnt β 1170

  • Avatar Teich56

    Teich56

    Broj poruka: 323

    Prijavi adminu

    Kawa sretno pupice🤗
    Čokoladice i ja sam pila estrofem, nisam imala nuspojava.
    Vidim ima par novih curki, dobrodošle 🌺
    SanLeptira, i ja sam na Sv.duhu, ne rade aspiracije i transfere vikendom. Sretno i javi nam☺️
    Ja sam prije mora i godišnjeg odradila trombofiliju u VG i privatno smo kariograme tako da čekamo sad nalaze. Prekosutra imam papu i briseve jos pa da imam sve spremno za rujan. Šaljem puno slanih pozdrava iz Zadra🤗💙🏖️🏝️🌊

    👸32.g. AMH - 25, jajovod✂️
    🤵 44g. oligoasthenozoospermia
    kariogrami ✔️
    11/23 missed ab 9tt💔
    1/24 - Sv.Duh - IVF - Bemfola+Ctd+Brevactid - 2❄️
    3/24 ET - missed ab💔
    6/24 FET✖️
    7/24 FET✖️

  • SanLeptira

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    Teich56

    Kawasretno pupice🤗
    Čokoladicei ja sam pila estrofem, nisam imala nuspojava.
    Vidim ima par novih curki, dobrodošle 🌺
    SanLeptira, i ja sam na Sv.duhu, ne rade aspiracije i transfere vikendom. Sretno i javi nam☺️
    Ja sam prije mora i godišnjeg odradila trombofiliju u VG i privatno smo kariograme tako da čekamo sad nalaze. Prekosutra imam papu i briseve jos pa da imam sve spremno za rujan. Šaljem puno slanih pozdrava iz Zadra🤗💙🏖️🏝️🌊

    Hvala ti , Teich56. Uživaj na moru i sretno i tebi sa nalazima. 🙂

    🧑‍💼41. god- Oligozoospermija
    👰 41. god - AMH 3,2 pmol/l, endometrioza
    1.IVF- Sveti Duh,➡️ stimulacija ,2 stanice, nije došlo do oplodnje💔

  • Avatar blondie

    blondie

    Broj poruka: 60

    Prijavi adminu

    Čokoladica 🍀

    blondie

    Čokoladice evo ja sam počela 1 dan ciklusa s Estrofemom kod FET-a sad sam u 11 tt i još ga pijem 3 puta na dan, i to sve bez nuspojava.
    Blondie super 😊😊 nisam imala pojma da se to pije toliko dugo 🫣🤔

    Da meni su tako stavili neznam da li je svima tako. Malo već je tlaka još i Utrogestan ali sve za mrvicu. 🙂🙂

    👩🏼 30 god adenomioza, PCOS
    👦🏼 37 god nalazi uredni
    Pokušavamo 4 god
    Prvi pregled Petrova 11 mj 22
    Od 4 mj 23 stimulacija ovulacije i planiranje odnosa
    23.4 aspiracija, freeze al
    29.4 4 blastice sve❄️❄️❄️
    ⏳ 18.6 transfer jedne ❄️ blastice 6 dpt + test
    27.6 beta 206,7 29.6 beta 392.1 beta 1.7 997.3
    11.7 prvi UZV ❤️ 31.7 drugi UZV ❤️
    22.8 Qualified low risk it’s a boy 💙💙💙

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.