Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Megyca

    Megyca

    Broj poruka: 37

    Prijavi adminu

    Aria meni je isto tako bilo, ne brini🥰
    Angel eyes hvala ti ali na zalost nista od mene, al dobro znala sam vec par dana tako da sam prebolila i idemo dalje🍀Cure sretno danas svima❤️

    👩🏼27 👦🏻30
    Dg: idiopatska neplodnost
    Amh 29.3
    Hsg: uredan
    Spermiogram: normo
    Pokusavamo od 4/21
    11/23 letrozol+Ovitrelle-ciljani ❌
    12/23 letrozol+Ovitrelle-ciljani ❌
    01/24 letrozol+Ovitrelle-ciljani ❌
    02/24 Letrozol + Ovitrelle ➡️ 1.AIH 22.02.2024. ❌
    03/24 Letrozol + Ovitrelle ➡️ 2.AIH 20.03.2024. ❌
    07/24 1.IVF Letrozol, Gonal, Orgalutran ➡️ 9🥚, 5 oplođenih, ET 1petodnevni, 4🐧.
    Beta 19.08 ❌

  • Avatar Lunolina

    Lunolina

    Broj poruka: 1347

    Prijavi adminu

    Jabukica i Hypnoticpoison sretno danas ❤️😊

    👱🏻‍♀️32 PAI-1 4G homozigot, AMH 17 pmol ➡ 19,9 pmol
    🧔🏻‍♂️32 sve ok
    Pokušavamo od 11/2022
    Bez trudnoće
    🏢 Škvorc
    2 & 3/24 IUI ❌
    4/24 IVF (Ovaleap 225, Orgalutran, Ovitrelle) 10🥚, 1🐣, 0 ❄️❌
    5/24 prirodni - 1 🐣 ❌
    Repromed
    9/24

  • SanLeptira

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    Cure, bila sam danas na ultrazvuku i odredili su mi večeras štopericu, Brevactid 10000. Folikuli su veličine 18mm na desnom jajniku, a na lijevom 18,19 mm.
    Punkcija u srijedu u 8. Na pitanje želim li anesteziju, bila sam neodlučna. Pa, smo se dogovorili za nešto protiv bolova u venu. Sestra kaže da me to malo ošamuti da osjetim jako bol. Malo me strah, s obzirom da me inače jako boli i ovulacija i mjesečnica, ali se nadam kako je netko od vas cura rekao, za tri folikula da je to brzo gotovo, pa da mi anestezija stvarno nije bila potrebna. Lijek koji ću dobiti je naziva Dolo...,nešto. Nisam sigurna što piše. Uzbuđena sam,ali i malo uplašena prve punkcije, a više od toga bojim se da će biti prazni folikuli i onda je sve bilo uzalud. 
    Eto, samo da vam javim kako je to prošlo. Nadam se da ste sve dobro. 

    🧑‍💼41. god- Oligozoospermija
    👰 41. god - AMH 3,2 pmol/l, endometrioza
    1.IVF- Sveti Duh,➡️ stimulacija ,2 stanice, nije došlo do oplodnje💔

  • Avatar Jurky32

    Jurky32

    Broj poruka: 1236

    Prijavi adminu

    Angel eyes, 😘😘
    Djetelina, nadam se da će beštija brzo nestati 🤞🥰
    Jabukica, Hypnoticpoison, sretno na druškanju danas 🤞🥰
    ----
    Sretno svima 😘🫂

    👱‍♀️ 33, AMH 4.6,visok FSH 🧑 36, OAT
    8/22 Petrova➡️prc➡️AIH - 👎
    9/22 Petrova➡️stim., pukli folikuli➡️AIH - 👎
    10/22 Petrova➡️prc➡️ 2 🥚 👎 3/23 Sv. Duh➡️stim., 3🥚ET 1 👎 5/23 Sv. Duh➡️prc, ET 1 👎 7/23 Sv. Duh➡️stim., 4🥚ET 1 👎 1/24 Beta+➡️stim., 3🥚ET 2 ➡️test 12.dnt +➡️beta 15.dnt 1019.2➡️uzv 29.2➡️6+1❤️➡️amnio👌➡️it's a boy 💙

  • Avatar korni

    korni

    Broj poruka: 1802

    Prijavi adminu

    Jabukica, hypnotic uživajte na druškanju 🥰
    Djetelina ne znam odgovor, ali nadam se da ćeš uspjeti riješiti se beštije 🍀
    SanLeptira ja sam na prvoj aspiraciji imala 3 folikula, prije toga sam dobila voltaren, i aspiraciju nisam skoro ni osjetila, samo da mi "nešto radi" 😁 sretno 🍀

    👸'84. (AMH 18,6 pmol/L, redoviti ciklusi)
    🤵'88. (oligozo ➡️normo), start 10/21, 9/22 missed ab.,
    6/23 (KBC Ri)- duo stim - 3🐧
    9/23-1.FET - 1🐧 (prir. ciklus)❌
    10/23-2. FET - 1🐧(prir. ciklus) 7dnt + ➡️ 10dnt beta 274.9, 12dnt 844.7, 14dnt 2195➡️ 1.uzv - 7+1 ❤️ Panorama low risk - it's a girl 🩷 OTP 24.6.➡️ 27.6.'24. baby L. 🩷

  • sadiegreen

    Broj poruka: 110

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure, evo mene s godišnjeg. Probala sam se što više opustiti pa sam tek danas ispratila što se događalo.
    Blondie super! Čekamo rezultate.
    Slee i Sanjuška nadam se da je jesen za vas dobitna, držim fige i čekamo.
    Kawa neka se primi!
    Čokoladice držim fige za FET.
    SanLeptira dobrodošla!
    Ja sam preživjela crijevnu virozu zbog koje sam izgubila kilu dvije na kraju. Hematom nije prokrvario iako mi je dr. najavio da bi mogao. U srijedu imam anomaly koji ne mogu dočekati.  

    🙎‍♀️ (35g) nizak amh, 5,3 pmol/L
    🙎‍♂️ (35g) loš spermiogram (hipospermija, astenozoospermija, teratozoospermija)
    5/2024 Beta+, aspiracija 9 js, 8 oplođenih, 1 ET, 4 ❄️ test 31.5. ❌
    6/2024 FET, 26.6. Beta1 310, 28.6. Beta2 855, 12.7. UZV ❤️ it's a (low risk) boy 💙

  • SanLeptira

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    korni

    Jabukica, hypnotic uživajte na druškanju 🥰
    Djetelina ne znam odgovor, ali nadam se da ćeš uspjeti riješiti se beštije 🍀
    SanLeptira ja sam na prvoj aspiraciji imala 3 folikula, prije toga sam dobila voltaren, i aspiraciju nisam skoro ni osjetila, samo da mi "nešto radi" 😁 sretno 🍀

    Hvala ti Korni. Jesi od ta tri imala jajne stanice? Znam da je svaka od nas priča za sebe,ali zanima me. I,što misliš ,da li bi transfer,ako ga bude bilo, mogao biti u petak? Zar nije ponedjeljak prekasno, s obzirom da vikendom ne rade. 

    🧑‍💼41. god- Oligozoospermija
    👰 41. god - AMH 3,2 pmol/l, endometrioza
    1.IVF- Sveti Duh,➡️ stimulacija ,2 stanice, nije došlo do oplodnje💔

  • SanLeptira

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    sadiegreen

    Pozdrav cure, evo mene s godišnjeg. Probala sam se što više opustiti pa sam tek danas ispratila što se događalo.
    Blondie super! Čekamo rezultate.
    Slee i Sanjuška nadam se da je jesen za vas dobitna, držim fige i čekamo.
    Kawa neka se primi!
    Čokoladice držim fige za FET.
    SanLeptira dobrodošla!
    Ja sam preživjela crijevnu virozu zbog koje sam izgubila kilu dvije na kraju. Hematom nije prokrvario iako mi je dr. najavio da bi mogao. U srijedu imam anomaly koji ne mogu dočekati.

    Hvala ti i želim ti sreću na pregledu. 🌻

    🧑‍💼41. god- Oligozoospermija
    👰 41. god - AMH 3,2 pmol/l, endometrioza
    1.IVF- Sveti Duh,➡️ stimulacija ,2 stanice, nije došlo do oplodnje💔

  • Avatar Aria1994

    Aria1994

    Broj poruka: 48

    Prijavi adminu

    Jutro cure evo da se javim povratno ( jučer sam bila u strahu za pucanje folikula . Sve je na svom mjestu hvala Bogu ništa nije puklo hvala Vam na odgovorima . Doktor mi je objasnija da tijekom ovulacije tijelo dođe do određene razine hormona kad se luci sluz ovdje se to događa s lijekovima ali kao ovulacija se tempira . Možda nekom pomognem . Imamo 6 folikula svi na broju od zadnjeg puta , cet ili petak štoperica 😘❤️

    👸🏻29 god nizak Amh
    🤴🏻36 normo , sve u redu
    Naša najveća sreća iz trećeg postupka💞
    Borba za bebu broj 2🙏🏻
    08/2024 in progress ❤️

  • Avatar Kawa

    Kawa

    Broj poruka: 385

    Prijavi adminu

    megyca, blondie, boogie, korni, sanjuska, jurky , teich, sadiegreen hvala cure od srca ! 
    cokoladice ako sam dobro zapamtila tera je u dobitnom ciklusu dobila estrofem. nadam se da ce i kod tebe biti dobitan, bez nuspojava 
    npelica noemi je prekrasna, uzivajte 
    aria također sam imala ooobilnu ovulacijsku sluz danima prije aspiracije, isto me bilo strah ali nisu folikuli popucali ranije. vidim sad da ti je doktor potvrdio da je to ok. gdje si u postupku ? 
    sanleptira vjerojatno su ti rekli dolantin, ja sam dobila u venu dolantin + apaurin na 11 folikula. bolilo me jest ali cudan je osjecaj, bila sam bas osamucena, ,nesto kao kad popijes koju casu previse, cak sam pricala gluposti u sali  na mojih 11 folikula sam bila gotova za 15ak minuta, tebi ce sigurno biti brze gotovo i manje bolno. 
    jabukice i hpoison sretno vam danas na druskanju 

    ♀️ 28; PCOS, IR, AMH 34.1 pmol/L
    ♂️ oligo, normo, astheno...
    2x IUI ❌️
    06/24 - 1. IVF: 11js, 4BC
    ET 1BC ❌️
    3❄️
    08/24 FET 1❄️
    6dpt ➕️ ß 9dpt 204; 11dpt 406 🥰

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.