Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Aria1994

    Aria1994

    Broj poruka: 48

    Prijavi adminu

    Lijep pozdrav svima , ako možda netko zna odgovor . Krenila sam u postupak danas mi je 8 dan ciklusa od drugoga dana primam 300 jedinica menopura , u petak bija prvi uzv na 6dc , jučer 7dc i dns 8 dc ja imam ovulacijsku sluz iako mi je uzv tek sutra ujutro jako se brinem nikad mi se ovo nije desilo . Imam već dijete iz postupka ( uspješan  bija treći postupak ) . Naime cetotride primam od jučer 7dc za suspreziju ali nije mi nije jasno . Jeli se netko susreo s ovim da ipak nisu ipak pukli folikuli bez obzira na ovulacijsku sluz ? 🥹hvala i sretno svima 🫶🏻

    👸🏻29 god nizak Amh
    🤴🏻36 normo , sve u redu
    Naša najveća sreća iz trećeg postupka💞
    Borba za bebu broj 2🙏🏻
    08/2024 in progress ❤️

  • Avatar Čokoladica 🍀

    Čokoladica 🍀

    Broj poruka: 442

    Prijavi adminu

    Aria1994

    Lijep pozdrav svima , ako možda netko zna odgovor . Krenila sam u postupak danas mi je 8 dan ciklusa od drugoga dana primam 300 jedinica menopura , u petak bija prvi uzv na 6dc , jučer 7dc i dns 8 dc ja imam ovulacijsku sluz iako mi je uzv tek sutra ujutro jako se brinem nikad mi se ovo nije desilo . Imam već dijete iz postupka ( uspješan bija treći postupak ) . Naime cetotride primam od jučer 7dc za suspreziju ali nije mi nije jasno . Jeli se netko susreo s ovim da ipak nisu ipak pukli folikuli bez obzira na ovulacijsku sluz ? 🥹hvala i sretno svima 🫶🏻

    Aria ja sam u stimulaciji imala obilnuu sluz, i dosta cura mi je ovdje reklo da je to normalno u stimulaciji i da su i one imale. Neka me ispravi netko ako nije.

    👱‍♀️ 36, hipo, hashi, amh 44,5 👨‍🦳 normo
    '22. Missed ab (prir. tr.)
    '23. 2 x IUI ❌️❌️
    04/24 1. IVF - (Rekovelle, Cetrotide, Decapeptyl, Ovitrelle) - 13 🥚, 9 opl. - 4 blastice, 3❄️, β ❌️
    05/24 prir. FET - 1 blastica, β ❌️
    Histero✅️ Kariogram✅️ Trombofilija✅️
    09/24 stim. FET - 1 blastica, 12dnt β 421, 14dnt β 1170

  • Avatar Jurky32

    Jurky32

    Broj poruka: 1236

    Prijavi adminu

    Čokoladica, hvala ti ❤️ da u ovoj mojoj trudnoći malo je teže uživati, ali nađe se i lijepih trenutaka.. tako valjda mora biti 🫣
    Teich, sretno s nalazima 🤞🥰
    Aria, i ja sam imala povećanu sluz za vrijeme stimulacije, ne brini, to je normalno.. sretno 🤞🥰

    👱‍♀️ 33, AMH 4.6,visok FSH 🧑 36, OAT
    8/22 Petrova➡️prc➡️AIH - 👎
    9/22 Petrova➡️stim., pukli folikuli➡️AIH - 👎
    10/22 Petrova➡️prc➡️ 2 🥚 👎 3/23 Sv. Duh➡️stim., 3🥚ET 1 👎 5/23 Sv. Duh➡️prc, ET 1 👎 7/23 Sv. Duh➡️stim., 4🥚ET 1 👎 1/24 Beta+➡️stim., 3🥚ET 2 ➡️test 12.dnt +➡️beta 15.dnt 1019.2➡️uzv 29.2➡️6+1❤️➡️amnio👌➡️it's a boy 💙

  • Avatar Aria1994

    Aria1994

    Broj poruka: 48

    Prijavi adminu

    Čokoladica 🍀

    Aria1994

    Lijep pozdrav svima , ako možda netko zna odgovor . Krenila sam u postupak danas mi je 8 dan ciklusa od drugoga dana primam 300 jedinica menopura , u petak bija prvi uzv na 6dc , jučer 7dc i dns 8 dc ja imam ovulacijsku sluz iako mi je uzv tek sutra ujutro jako se brinem nikad mi se ovo nije desilo . Imam već dijete iz postupka ( uspješan bija treći postupak ) . Naime cetotride primam od jučer 7dc za suspreziju ali nije mi nije jasno . Jeli se netko susreo s ovim da ipak nisu ipak pukli folikuli bez obzira na ovulacijsku sluz ? 🥹hvala i sretno svima 🫶🏻
    Ariaja sam u stimulaciji imala obilnuu sluz, i dosta cura mi je ovdje reklo da je to normalno u stimulaciji i da su i one imale. Neka me ispravi netko ako nije.

    Meni je vise onako kao bjelanjak sluz prava ovulacijska , oprostite na detaljnom opisu ali neznam kako drugačije objasnit zato se brinem … hvala ti na odgovoru ❤️

    👸🏻29 god nizak Amh
    🤴🏻36 normo , sve u redu
    Naša najveća sreća iz trećeg postupka💞
    Borba za bebu broj 2🙏🏻
    08/2024 in progress ❤️

  • Avatar Čokoladica 🍀

    Čokoladica 🍀

    Broj poruka: 442

    Prijavi adminu

    Aria1994

    Čokoladica 🍀

    Aria1994

    Lijep pozdrav svima , ako možda netko zna odgovor . Krenila sam u postupak danas mi je 8 dan ciklusa od drugoga dana primam 300 jedinica menopura , u petak bija prvi uzv na 6dc , jučer 7dc i dns 8 dc ja imam ovulacijsku sluz iako mi je uzv tek sutra ujutro jako se brinem nikad mi se ovo nije desilo . Imam već dijete iz postupka ( uspješan bija treći postupak ) . Naime cetotride primam od jučer 7dc za suspreziju ali nije mi nije jasno . Jeli se netko susreo s ovim da ipak nisu ipak pukli folikuli bez obzira na ovulacijsku sluz ? 🥹hvala i sretno svima 🫶🏻
    Ariaja sam u stimulaciji imala obilnuu sluz, i dosta cura mi je ovdje reklo da je to normalno u stimulaciji i da su i one imale. Neka me ispravi netko ako nije.
    Meni je vise onako kao bjelanjak sluz prava ovulacijska , oprostite na detaljnom opisu ali neznam kako drugačije objasnit zato se brinem … hvala ti na odgovoru ❤️

    Mislim da se ne trebas brinit, tako je i meni bilo. Sutra si na uzv, pa pitaj doktora slobodno da te umiri ❤️

    👱‍♀️ 36, hipo, hashi, amh 44,5 👨‍🦳 normo
    '22. Missed ab (prir. tr.)
    '23. 2 x IUI ❌️❌️
    04/24 1. IVF - (Rekovelle, Cetrotide, Decapeptyl, Ovitrelle) - 13 🥚, 9 opl. - 4 blastice, 3❄️, β ❌️
    05/24 prir. FET - 1 blastica, β ❌️
    Histero✅️ Kariogram✅️ Trombofilija✅️
    09/24 stim. FET - 1 blastica, 12dnt β 421, 14dnt β 1170

  • Avatar djetelina13

    djetelina13

    Broj poruka: 175

    Prijavi adminu

    Ej cure. Jedno pitanje. S obzirom da meni e.coli ne prolazi evo vec nakon 4. antibiotika i terapije homeopatkinje, baš sam očajna i stojimo na mjestu, a uz sve to spermiogram nam je loš i prirodno vjerojatno nećemo uspjeti. Moje pitanje je, je li itko od vas išao na potpomognutu s pozitivnim brisom e.coli ili neke druge bakterije? 

    💁(31) - spolni hormoni 👌
    AMH 3,53 (0,71-7,59)
    *prvi spermiogram: 20.2.2024. oligoasthenozoospermia
    *drugi spermiogram: 26.4.2024. asthenozoospermia
    *treći spermiogram (16.7.) asthenozoospermia
    19.9. konzultacije Poliklinika IVF ⏳️

  • Avatar angel eyes

    angel eyes

    Broj poruka: 695

    Prijavi adminu

    Megyca neka beta ipak iznenadi 🤗
    Jabukica, Hypnoticpoison sretno na druškanju 🥰🥰
    Sanleptira sretno na pregledu 😘
    Jurky hvala ❤️ ti odmaraj i dalje i mazi princa 🥰🥰 vjerujem da će izdržati još u mami, na kraju bi moglo biti i da preneses 😄 glavno da sve bude u redu 🤗🤗
    Teich čekamo s tobom nalaze, nadam se da će sve biti uredno, Uživaj na moru 😘
    Aria i meni je tako bilo, i dosta je cura reklo da je i njima tako da ne brini. Sretno na uzv 😘
    Djetelina joj baš mi je žao, nikako da se riješiš beštije, ne znam odgovor. Sretno 🤗

    👩 '83. hashimoto, oba jajovoda✂️
    🧑 '82. sve ok
    2016. i 2023. tubarna (lapar., jajovodi ✂️)
    2020. stigla naša najveća sreća 🩵 (spontana trudnoća)
    2022. spontani u 7tt 💔
    03/24 IVF, Cito (Elonva, Orgaluntan, Menopur, Zymot) 8🥚, 4 oplođene, 2🐧 beta ❌
    05/24 IVF, Cito (Letrozol, Klomifen, Pergoveris, Orgalutran, Zymot) 2🥚, bez oplodnje
    08/24 IVF/ICSI, Cito (Pergoveris, Cetrotide, Zymot, Embryoglue) 3🥚, 1🐧 beta ❌
    “Gospodine ti znaš sve. Ti znaš da te ljubim.”

  • Avatar Lunolina

    Lunolina

    Broj poruka: 1347

    Prijavi adminu

    Aria sve je to normalmo, bez brige. Zbog hormona je toliko sluzi, nece popucati folikulici 😊
    Djetelina bas sam se raspitivala nekidan za e.coli jer sam ju opet dobila (kod mene je upala mjehura u pitanju) i jako puno cura je preporucilo Omni biotic flora plus te gynopro koje su spricale unutra i vani - oboje vrijedi za bestiju na obje lokacije 😬
    Dosta ih je preporucilo i uzimanje ulja origana, ali koliko znam ono je dosta jako pa se o njemu treba dodatno raspitati.
    Za mjehur pomaze, ali ne znam pomaze li i za tvoju situaciju - caj od persina, caj od origana, d manoza, tablete uri block.

    👱🏻‍♀️32 PAI-1 4G homozigot, AMH 17 pmol ➡ 19,9 pmol
    🧔🏻‍♂️32 sve ok
    Pokušavamo od 11/2022
    Bez trudnoće
    🏢 Škvorc
    2 & 3/24 IUI ❌
    4/24 IVF (Ovaleap 225, Orgalutran, Ovitrelle) 10🥚, 1🐣, 0 ❄️❌
    5/24 prirodni - 1 🐣 ❌
    Repromed
    9/24

  • Avatar sanjushka

    sanjushka

    Broj poruka: 889

    Prijavi adminu

    ⚠️ 🤞🏻❤️💪🏻 ⚠️     
    KOLOVOZ 2024.
    19.8. pon
    JABUKICA - ultrazvuk
    HYPNOTICPOISON - anomaly scan
    20.8. uto
    TRATINČICA - ultrazvuk 
    21.8. sri
    SADIEGREEN - anomaly scan
    TERA_ - ultrazvuk
    22.8. čet
    BIKMIK - ultrazvuk 
    26.8. pon
    MARISHA - konzultacije/uzv ivf
    28.8. sri
    JURKY32 - ultrazvuk 
    LEONA89 - ultrazvuk 
     
    RUJAN 2024.
    3.9. uto
    BLONDIE - ultrazvuk 
    6.9. pet
    ŽUŽI - konzultacije 
    10.9. uto
    TEICH56 - konzultacije 
    16.9. pon
    LUNOLINA - konzultacije
       
    _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
    ➡️ Ako još netko želi na listu ili je nešto krivo upisano javite… 
        
    _________________________________
      
    Jabukica i Hypnoticpoison sretno danas na druškanju.. 🥰🤞🏻❤️

    👩🏼 36, endometrioza, 1 jajnik u funkciji, AMH 0.44µg/L
    🧔‍♂️ 32, normozoospermia
    ✴️KBC Rijeka
    1. 2020. stim, zamrznuta 1js zbog endo
    2. 4/23 stim IVF, 2js + 1 odmrznuta, 2 oplođene, transfer 1js, ➖
    3. 9/23 prir. IVF ➡️ 1js ❌ nije oplođena
    4. 10/23 prir. IVF ➡️ 1js, transfer, ➖
    ✴️Beta+
    5. 2/24 stim IVF ➡️ 2js, 1 oplođena, transfer 2d zametak, 12dnt ➕, 13dnt β 403, 15dnt 730, 18dnt 2364, 20dnt 3428, nema ❤️ - BO💔
    ✴️Repromed
    6. 6/24 stim IVF, prekinut postupak, loš ciklus
    7. 9/24⏳

  • Avatar jabukica

    jabukica

    Broj poruka: 199

    Prijavi adminu

    Hvala cure! Možda se Hypnoticpoision i ja sretnemo u prolazu, ja sam u 13h 🥰🥰

    👩🏼 - '94, PCOS, AMH 136.7 pmol/L (60.5 ng/mL), 👨🏽 - '93, normo
    Pokušavamo od 5/2021. Od 12/2021 do 3/2023 Petrova - Letrozol
    1/2023 - 8tt missed ab.Od 3/2023 Poliklinika IVF.
    10/2023 - 1. IVF rekovelle+cetrotide+decapeptyl - 5 ❄️, blagi hiper.
    26.1. FET 1BC, 7dnt +, beta 8dnt 104, beta 10dnt 313, beta 12dnt 809, 6+4 💗➡️ stiže dječak 💙

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.