Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Boogie

    Boogie

    Broj poruka: 83

    Prijavi adminu

    Angel eyes hvala ti! 🌞❤️ Da, i ja se nadam da će biti ok! 

    🧚'92-Hashimoto, l jajovod hydrosalpinx, ostalo ok
    🦹'90-sve ok!
    2019.-spontana trudnoća i zdrava bebica
    2021.-izvanmaternična lijevo-hydrosalpinx
    2022.-izvanmaternična desno-MTX
    1/24-klomifenski ciklus, 3js, 1 oplođena i vraćena, biokemijska
    4/24-stimulirani ciklus Bemfola, Menopur, Orgalutran, Decapeptyl, 12js, 9 blastocisti-freeze all zbog hiperstimulacije
    5/24 FET 2❄️ bhcg 0
    7/24 FET 2❄️ 13dpt 889,15dpt1778,18dpt2738, vanishing twin, missed ab

  • Avatar Jurky32

    Jurky32

    Broj poruka: 1236

    Prijavi adminu

    SanLeptira, dati će ti Dolantin onda.. i nemoj se brinuti, stvarno je brzo gotovo.. ja sam vadila 7 folikula na živo i nije bilo strašno..ako budeš imala jedan zametak transfer će ti biti u petak, ako ih bude dva ili tri transfer bi ti također mogao biti u petak, a ove ostale ostave do ponedjeljka da možda dođu do blastica.. svakako ni ponedjeljak nije kasno.. sretno 🤞🥰
    Sadiegreen, nadam se da hematom ni neće prokrvariti 🤞🥰
    Aria, super broj folikula, neka svi budu puni 🤞🥰
    Boogie, ajme baš mi je drago da nije vanmaternična.. držim 🤞🤞 da se mrvica izbori 🥰 tako je i kod mene bilo, jedan je otpočetka bio pravilan, drugi nije i taj što se nije razvijao odustao je, a ovaj drugi lupa u buši 🤗
    DeeDee, sretno 🤞🥰 i ja sam bila bolesna kad se moja beba gnijezdila, satrao me bio tlak i temperatura.. nemoj sada uzimati ništa za jačanje imuniteta, neka tijelo odradi svoje, možda se mrvica upravo prima 🤞🤞
    Lotta, super broj smrzlića.. sretno 🤞🥰

    👱‍♀️ 33, AMH 4.6,visok FSH 🧑 36, OAT
    8/22 Petrova➡️prc➡️AIH - 👎
    9/22 Petrova➡️stim., pukli folikuli➡️AIH - 👎
    10/22 Petrova➡️prc➡️ 2 🥚 👎 3/23 Sv. Duh➡️stim., 3🥚ET 1 👎 5/23 Sv. Duh➡️prc, ET 1 👎 7/23 Sv. Duh➡️stim., 4🥚ET 1 👎 1/24 Beta+➡️stim., 3🥚ET 2 ➡️test 12.dnt +➡️beta 15.dnt 1019.2➡️uzv 29.2➡️6+1❤️➡️amnio👌➡️it's a boy 💙

  • Makica

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Pozdrav djevojke, ja opet ovdje. Ali se zaista ne uklapam niti u jednu drugu temu na forumu, a stim da mi vjerojatno slijedi ova tema, ako ovaj mjesec ne bude uspjesan, ovdje pisem.
    Danas mi je 29. ciklusa, a 10. dan (po LH trakicama) od ovulacije. Mjesecnica treba stici za 6 dana i ja sam naravno poletila kupiti "clear blue test 6 dana ranije" i jutros ga uradim. Crtica se nije odmah pojavila, ali nisam ni cekala 5 minuta da vidim hoce li se pojaviti, jer mi je nesto bilo na sporetu i sjetim se toga. Ostavila sam test na masinu i vratila se nekih 20, 25 minuta poslije. Na testu se pojavila crtica. Ja znam da se test ne ocitava poslije predvidjenog vremena, ali ne znam kad se pojavila. Eto ne znam ni sto pisem ovo, ali mene to sad izjeda. Do kraja ovog sto napisa, ne znam ni sta sam htjela pitati. Vjerojatno jel moguce da bude pozitivan ili je ovo evaporacijska linija?
    https://ibb.co/gysNSSn

  • Avatar Aria1994

    Aria1994

    Broj poruka: 48

    Prijavi adminu

    Drage moje bas je lijepo vidjeti da nas je dosta u Cita s foruma , još ljepše da ste zadovoljne doktorom Petrom jer sam prvi put kod njega ohrabrile ste me i smirile da mu mogu vjerovati ❤️želim svima sreću i veselim druženju s vama cure 🙌🏻💗

    👸🏻29 god nizak Amh
    🤴🏻36 normo , sve u redu
    Naša najveća sreća iz trećeg postupka💞
    Borba za bebu broj 2🙏🏻
    08/2024 in progress ❤️

  • Avatar Aria1994

    Aria1994

    Broj poruka: 48

    Prijavi adminu

    Jurky32

    SanLeptira, dati će ti Dolantin onda.. i nemoj se brinuti, stvarno je brzo gotovo.. ja sam vadila 7 folikula na živo i nije bilo strašno..ako budeš imala jedan zametak transfer će ti biti u petak, ako ih bude dva ili tri transfer bi ti također mogao biti u petak, a ove ostale ostave do ponedjeljka da možda dođu do blastica.. svakako ni ponedjeljak nije kasno.. sretno 🤞🥰
    Sadiegreen, nadam se da hematom ni neće prokrvariti 🤞🥰
    Aria, super broj folikula, neka svi budu puni 🤞🥰
    Boogie, ajme baš mi je drago da nije vanmaternična.. držim 🤞🤞 da se mrvica izbori 🥰 tako je i kod mene bilo, jedan je otpočetka bio pravilan, drugi nije i taj što se nije razvijao odustao je, a ovaj drugi lupa u buši 🤗
    DeeDee, sretno 🤞🥰 i ja sam bila bolesna kad se moja beba gnijezdila, satrao me bio tlak i temperatura.. nemoj sada uzimati ništa za jačanje imuniteta, neka tijelo odradi svoje, možda se mrvica upravo prima 🤞🤞
    Lotta, super broj smrzlića.. sretno 🤞🥰


    Hvala puno 🤞🏻🤞🏻🤞🏻tebi također sretno da bebica šta duže bude kod mame 💞dok ne dođe bar 37 tjedan hheh

    👸🏻29 god nizak Amh
    🤴🏻36 normo , sve u redu
    Naša najveća sreća iz trećeg postupka💞
    Borba za bebu broj 2🙏🏻
    08/2024 in progress ❤️

  • Avatar Kawa

    Kawa

    Broj poruka: 385

    Prijavi adminu

    boogie, super vijesti 
    makica, kao da vidim nesto, ali mi tu na temi ne volimo clear blue testove baš zbog evaporacijskih linija, bolje uzmi neki s rozom crticom, na 10dpo bi se mozda nesto trebalo i vidjeti. test pogotovo nije pouzdan ako se čita izvan vremenskog okvira, tako je i meni jedan kinez pokazao lazno pozitivnu crticu.
    deedee slazem se s jurky, kako se vec pisalo tu na temi, za implantaciju je bolje da je imunitet slabiji, kako tijelo embrij ne bi prepoznalo kao strano tijelo i odbacilo ga. 

    ♀️ 28; PCOS, IR, AMH 34.1 pmol/L
    ♂️ oligo, normo, astheno...
    2x IUI ❌️
    06/24 - 1. IVF: 11js, 4BC
    ET 1BC ❌️
    3❄️
    08/24 FET 1❄️
    6dpt ➕️ ß 9dpt 204; 11dpt 406 🥰

  • Avatar Boogie

    Boogie

    Broj poruka: 83

    Prijavi adminu

    Jurky hvala ti! Zbilja hvala svakoj curi ovdje.
    Makica pa ovako tanke, bezbojne linije kao jesu evaporacijske, ali daj ponovi test kroz koji dan. Fakat ne mora ništa značiti sad ovako rano i s obzirom da si profulala taj vremenski okvir. Makar evo, ja ću ti iz svog iskustva s testovima reći da i kad bi se crtica pokazala kasnije, bila sam trudna, a testove sam znala popiškiti prije posla, a u tih par min se niš ne bi pokazalo, ostaviti ih iznad wca (ne sudite mi) i kad bih se vratila evo ti nje. Razlika je što bi to bile malo šire, ali bojom nimalo intenzivnije linije od ove tvoje. 

    🧚'92-Hashimoto, l jajovod hydrosalpinx, ostalo ok
    🦹'90-sve ok!
    2019.-spontana trudnoća i zdrava bebica
    2021.-izvanmaternična lijevo-hydrosalpinx
    2022.-izvanmaternična desno-MTX
    1/24-klomifenski ciklus, 3js, 1 oplođena i vraćena, biokemijska
    4/24-stimulirani ciklus Bemfola, Menopur, Orgalutran, Decapeptyl, 12js, 9 blastocisti-freeze all zbog hiperstimulacije
    5/24 FET 2❄️ bhcg 0
    7/24 FET 2❄️ 13dpt 889,15dpt1778,18dpt2738, vanishing twin, missed ab

  • Avatar Kawa

    Kawa

    Broj poruka: 385

    Prijavi adminu

    curke, ja imam jedno pitanje vezano uz 'osjećaj trudnoće'... sigurna sam da ste već čule, kao i ja, da su neke žene kao simptom trudnoće imale taj osjećaj da su trudne, nekima je taj osjecaj bio toliko jak da ne bi ni radile testove... mene sad zanima koliko je pouzdan taj osjećaj, i koliko je čest u IVF trudnoćama ? kod nas je naravno drugačije jer trudnoću naravno očekujemo, pa evo ne znam koliko se zapravo taj 'osjećaj' može osjetiti a koliko se naša psiha igra s nama.. vjerujem u intuiciju i zato me zanima jesu li naše ivf trudnice po nečemu osjetile da će ciklus biti pozitivan i prije testa ? 

    ♀️ 28; PCOS, IR, AMH 34.1 pmol/L
    ♂️ oligo, normo, astheno...
    2x IUI ❌️
    06/24 - 1. IVF: 11js, 4BC
    ET 1BC ❌️
    3❄️
    08/24 FET 1❄️
    6dpt ➕️ ß 9dpt 204; 11dpt 406 🥰

  • Avatar Aria1994

    Aria1994

    Broj poruka: 48

    Prijavi adminu

    Kawa

    curke, ja imam jedno pitanje vezano uz 'osjećaj trudnoće'… sigurna sam da ste već čule, kao i ja, da su neke žene kao simptom trudnoće imale taj osjećaj da su trudne, nekima je taj osjecaj bio toliko jak da ne bi ni radile testove… mene sad zanima koliko je pouzdan taj osjećaj, i koliko je čest u IVF trudnoćama ? kod nas je naravno drugačije jer trudnoću naravno očekujemo, pa evo ne znam koliko se zapravo taj 'osjećaj' može osjetiti a koliko se naša psiha igra s nama.. vjerujem u intuiciju i zato me zanima jesu li naše ivf trudnice po nečemu osjetile da će ciklus biti pozitivan i prije testa ?

    Evo moje iskustvo prva dva postupka sam imala sve osjećaje da ću bit trudna možda je i velika želja presudila ali doslovno sve od bolnih grudi od cerviksa visoko koji se nije spuštao , do nekih polu mantanja Haha ma jednostavno bi se toliko šokirala kad su bili neuspješni i teško mi je palo jer sam bila gotova sigurna i i intuicija mi je očito bila pogrešna .. treći put iskreno bez ikakvog simptoma čak mi ni sise nisu bile bolne ma ništa niti sam se nadala vise sam ga odradila onako čisto da odradim , imala sam čak neke probleme privatno stres na najjače i malo je rec da se nismo skoro izvrnula kad sam vidila plus a test sam radila čisto Ajde da prekinem terapiju da imam mir i odmor od svega . Eto moje iskustvo 🙃

    👸🏻29 god nizak Amh
    🤴🏻36 normo , sve u redu
    Naša najveća sreća iz trećeg postupka💞
    Borba za bebu broj 2🙏🏻
    08/2024 in progress ❤️

  • Avatar Slee

    Slee

    Broj poruka: 2616

    Prijavi adminu

    Boogie bas sam cekala da se javis! Jako mi je drago da nije vanmaternicna! Poznat mi je taj strah. Neka dalje bude sve dobro! 

    👩🏻‍🏫👨🏼‍💻Oboje ‘89.
    🌀1..2020. vanmaternicna - odstranjena oba jajovoda
    🌀5.2020. Beta+ blaga stimulacija ET - biokemijska
    🌀9. 2020. Beta+ 14 folikula, 2 blaste ET - missed ab
    🌀12.2020. Fet - bligted ovum
    🌀5.2021. Repromed - 3 blastice, 2❄️❄️, ET jedne - progesteron depo, heparin - imamo srce! 2.2.22. 🌊M💙
    🌀7.2024. fet ❄️ beta 0,1
    ❄️🆕🔜
    🪄🌈

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.