Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Jurky32

    Jurky32

    Broj poruka: 1236

    Prijavi adminu

    Makica, ponovi test svakako, ali nemoj Clear Blue, uzmi trakice 🤞🥰
    Aria, hvala ti ❤️
    Kawa, ja sam od početka ovog zadnjeg postupka nekako imala osjećaj da je ovaj put to to 🤗
    Jabukica, drago mi je da je sve u redu 🤗🥰 nasmijala si me s ovim da se glavom zabio dolje 😁 imaš li sad kontrolu opet za 4 tjedna ili prelaziš na svaka 2? 
    Leona, tako je, za princa ću sve izdržati 🤗 uživaj na moru 🥰

    👱‍♀️ 33, AMH 4.6,visok FSH 🧑 36, OAT
    8/22 Petrova➡️prc➡️AIH - 👎
    9/22 Petrova➡️stim., pukli folikuli➡️AIH - 👎
    10/22 Petrova➡️prc➡️ 2 🥚 👎 3/23 Sv. Duh➡️stim., 3🥚ET 1 👎 5/23 Sv. Duh➡️prc, ET 1 👎 7/23 Sv. Duh➡️stim., 4🥚ET 1 👎 1/24 Beta+➡️stim., 3🥚ET 2 ➡️test 12.dnt +➡️beta 15.dnt 1019.2➡️uzv 29.2➡️6+1❤️➡️amnio👌➡️it's a boy 💙

  • Avatar jabukica

    jabukica

    Broj poruka: 199

    Prijavi adminu

    Jurky32

    Makica, ponovi test svakako, ali nemoj Clear Blue, uzmi trakice 🤞🥰
    Aria, hvala ti ❤️
    Kawa, ja sam od početka ovog zadnjeg postupka nekako imala osjećaj da je ovaj put to to 🤗
    Jabukica, drago mi je da je sve u redu 🤗🥰 nasmijala si me s ovim da se glavom zabio dolje 😁 imaš li sad kontrolu opet za 4 tjedna ili prelaziš na svaka 2?
    Leona, tako je, za princa ću sve izdržati 🤗 uživaj na moru 🥰

    Za 3 tjedna sam opet kod njega i onda u trudničku, tamo će vjerojatno bit svaki tjedan nakon 37tt, iskreno nemam pojma 🙈🙈

    👩🏼 - '94, PCOS, AMH 136.7 pmol/L (60.5 ng/mL), 👨🏽 - '93, normo
    Pokušavamo od 5/2021. Od 12/2021 do 3/2023 Petrova - Letrozol
    1/2023 - 8tt missed ab.Od 3/2023 Poliklinika IVF.
    10/2023 - 1. IVF rekovelle+cetrotide+decapeptyl - 5 ❄️, blagi hiper.
    26.1. FET 1BC, 7dnt +, beta 8dnt 104, beta 10dnt 313, beta 12dnt 809, 6+4 💗➡️ stiže dječak 💙

  • Avatar Jurky32

    Jurky32

    Broj poruka: 1236

    Prijavi adminu

    jabukica

    Jurky32

    Makica, ponovi test svakako, ali nemoj Clear Blue, uzmi trakice 🤞🥰
    Aria, hvala ti ❤️
    Kawa, ja sam od početka ovog zadnjeg postupka nekako imala osjećaj da je ovaj put to to 🤗
    Jabukica, drago mi je da je sve u redu 🤗🥰 nasmijala si me s ovim da se glavom zabio dolje 😁 imaš li sad kontrolu opet za 4 tjedna ili prelaziš na svaka 2?
    Leona, tako je, za princa ću sve izdržati 🤗 uživaj na moru 🥰
    Za 3 tjedna sam opet kod njega i onda u trudničku, tamo će vjerojatno bit svaki tjedan nakon 37tt, iskreno nemam pojma 🙈🙈

    Bliži se bliži upoznavanje 🤗🤗❤️

    👱‍♀️ 33, AMH 4.6,visok FSH 🧑 36, OAT
    8/22 Petrova➡️prc➡️AIH - 👎
    9/22 Petrova➡️stim., pukli folikuli➡️AIH - 👎
    10/22 Petrova➡️prc➡️ 2 🥚 👎 3/23 Sv. Duh➡️stim., 3🥚ET 1 👎 5/23 Sv. Duh➡️prc, ET 1 👎 7/23 Sv. Duh➡️stim., 4🥚ET 1 👎 1/24 Beta+➡️stim., 3🥚ET 2 ➡️test 12.dnt +➡️beta 15.dnt 1019.2➡️uzv 29.2➡️6+1❤️➡️amnio👌➡️it's a boy 💙

  • Avatar jabukica

    jabukica

    Broj poruka: 199

    Prijavi adminu

    Jurky32

    jabukica

    Jurky32

    Makica, ponovi test svakako, ali nemoj Clear Blue, uzmi trakice 🤞🥰
    Aria, hvala ti ❤️
    Kawa, ja sam od početka ovog zadnjeg postupka nekako imala osjećaj da je ovaj put to to 🤗
    Jabukica, drago mi je da je sve u redu 🤗🥰 nasmijala si me s ovim da se glavom zabio dolje 😁 imaš li sad kontrolu opet za 4 tjedna ili prelaziš na svaka 2?
    Leona, tako je, za princa ću sve izdržati 🤗 uživaj na moru 🥰
    Za 3 tjedna sam opet kod njega i onda u trudničku, tamo će vjerojatno bit svaki tjedan nakon 37tt, iskreno nemam pojma 🙈🙈
    Bliži se bliži upoznavanje 🤗🤗❤️

    Daaa, još uvijek mi je sve poprilicno nestvarno 🙈🙈🙈

    👩🏼 - '94, PCOS, AMH 136.7 pmol/L (60.5 ng/mL), 👨🏽 - '93, normo
    Pokušavamo od 5/2021. Od 12/2021 do 3/2023 Petrova - Letrozol
    1/2023 - 8tt missed ab.Od 3/2023 Poliklinika IVF.
    10/2023 - 1. IVF rekovelle+cetrotide+decapeptyl - 5 ❄️, blagi hiper.
    26.1. FET 1BC, 7dnt +, beta 8dnt 104, beta 10dnt 313, beta 12dnt 809, 6+4 💗➡️ stiže dječak 💙

  • Avatar korni

    korni

    Broj poruka: 1800

    Prijavi adminu

    Jabukica bravo za super pregled 🥰 doći će za čas termin i eto bebe ❤️ vjerujem da si jako nestrpljiva, tako sam i ja bila 🤭
    Leona i mi tebi šaljemo puse 😘❤️🩷 uživaj na moru 🤗

    👸'84. (AMH 18,6 pmol/L, redoviti ciklusi)
    🤵'88. (oligozo ➡️normo), start 10/21, 9/22 missed ab.,
    6/23 (KBC Ri)- duo stim - 3🐧
    9/23-1.FET - 1🐧 (prir. ciklus)❌
    10/23-2. FET - 1🐧(prir. ciklus) 7dnt + ➡️ 10dnt beta 274.9, 12dnt 844.7, 14dnt 2195➡️ 1.uzv - 7+1 ❤️ Panorama low risk - it's a girl 🩷 OTP 24.6.➡️ 27.6.'24. baby L. 🩷

  • Avatar djetelina13

    djetelina13

    Broj poruka: 175

    Prijavi adminu

    Lunolina i svim curama koje ste mi dale savjete, hvala vam. Sutra idem kod infektologa, poslala me kod njega ginekologica i vadit cu urinokulturu. Isto tako, poslala je partneta na bris uretre i bakteriološki ejakuata. Ne znam samo zasto tek sada sve to nakon šta sam se nakljukala sa toliko antibiotika.
    Popila sam i 3 kutije omnibiotik flora plusa ali svejedno sam s 3.kurom antibiotika dobila i gljivice 😅 uglavnom kod mene je to sve baš teško riješiti. Nadam se da ću uspjeti s kombinacijom svega sta ste mi napisale i toga sta ce mi sutra infekcije reci. 

    💁(31) - spolni hormoni 👌
    AMH 3,53 (0,71-7,59)
    *prvi spermiogram: 20.2.2024. oligoasthenozoospermia
    *drugi spermiogram: 26.4.2024. asthenozoospermia
    *treći spermiogram (16.7.) asthenozoospermia
    19.9. konzultacije Poliklinika IVF ⏳️

  • Avatar Lali28

    Lali28

    Broj poruka: 194

    Prijavi adminu

    Kawa

    curke, ja imam jedno pitanje vezano uz 'osjećaj trudnoće'… sigurna sam da ste već čule, kao i ja, da su neke žene kao simptom trudnoće imale taj osjećaj da su trudne, nekima je taj osjecaj bio toliko jak da ne bi ni radile testove… mene sad zanima koliko je pouzdan taj osjećaj, i koliko je čest u IVF trudnoćama ? kod nas je naravno drugačije jer trudnoću naravno očekujemo, pa evo ne znam koliko se zapravo taj 'osjećaj' može osjetiti a koliko se naša psiha igra s nama.. vjerujem u intuiciju i zato me zanima jesu li naše ivf trudnice po nečemu osjetile da će ciklus biti pozitivan i prije testa ?

    Ovo mi je bas zanimljivo pitanje, dugo nisam nista pisala, ali na ovo cu odg 😄
    Godinu i nesto koliko pokušavamo ja sam svaki put imala osjecaj da sam trudna. To je bilo za izludit. Na prvom ET sam isto imala dobar i pozitivan osjecaj. I eto ti drugi FET i ja otpustila sve, bez osjecaja nekog lažnog. I pozitivan test prvi u zivotu bio. Tako da ne, nisam imala dobre osjecaje😂 jedino sto sam pogodila je da sam rano kad sam ostala trudna imala “intuiciju” da je curica, ali sam to i jako priželjkivala pa ne znam do cega je.

    👩🏻29 god
    AMH: 0,862µg/L (1,20-9,05)
    🧔🏻‍♂️31 god asthenozoo->normo
    1/2024 - Gonal F
    31.1. aspiracija - 9 st
    3.2. ICSI, 5 oplođenih, ET 3-dnevnog ❌, ostao 1❄️
    11.3. FET blastice—> 8dnt + —> Beta 18dnt 8961, 7+1tj ❤️
    curica🌸

  • Avatar angel eyes

    angel eyes

    Broj poruka: 695

    Prijavi adminu

    Djetelina koja muka jao, nadam se da ćete se napokon uspjeti riješiti beštije, javi što kaže infektolog 🤗🤗
    Tratinčica sretno na druškanju 🥰🥰
    Hypnoticpoison kako je prošlo jučer, javi nam se ❤️

    👩 '83. hashimoto, oba jajovoda✂️
    🧑 '82. sve ok
    2016. i 2023. tubarna (lapar., jajovodi ✂️)
    2020. stigla naša najveća sreća 🩵 (spontana trudnoća)
    2022. spontani u 7tt 💔
    03/24 IVF, Cito (Elonva, Orgaluntan, Menopur, Zymot) 8🥚, 4 oplođene, 2🐧 beta ❌
    05/24 IVF, Cito (Letrozol, Klomifen, Pergoveris, Orgalutran, Zymot) 2🥚, bez oplodnje
    08/24 IVF/ICSI, Cito (Pergoveris, Cetrotide, Zymot, Embryoglue) 3🥚, 1🐧 beta ❌
    “Gospodine ti znaš sve. Ti znaš da te ljubim.”

  • ribic

    Broj poruka: 2641

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure! Vidim da od “stare garde” nije ostalo bas cura tako da se nadam da su uspjele i u svom narucju imaju bebice.Sve ovo ce proci i sva ova borba, tuga, strah i stres! I onda ce vam kidat zivce na najjace 😂Evo i nas (ljube sliku svoju, haha) 
    https://ibb.co/D1T1JyB

    💁‍♀️ 33 god (AMH 9.2)
    👦🏻 36 god (normo)
    Pokušavamo od 12/2019
    Vinogradska
    2 AIH (Femara) ❌
    4/2021 IVF stimuliran, ET jedan trodnevni (blighted ovum)
    9/2021 IVF u prirodnom ciklusu, (odustali, stali rasti folikuli)
    Poliklinika IVF
    10/2021 IVF stimulirani, ET dva trodnevna (biokemijska)
    3/2022 IVF stimulirani, ET dva trodnevna, 7+1 ❤️❤️, mini anomaly, Panorama, anomaly ✅ dvojajčane curke rođene 28.11.2022. 👨‍👩‍👧‍👧

  • Avatar darliv

    darliv

    Broj poruka: 1129

    Prijavi adminu

    ribic

    Pozdrav cure! Vidim da od “stare garde” nije ostalo bas cura tako da se nadam da su uspjele i u svom narucju imaju bebice.Sve ovo ce proci i sva ova borba, tuga, strah i stres! I onda ce vam kidat zivce na najjace 😂Evo i nas (ljube sliku svoju, haha)
    https://ibb.co/D1T1JyB

    Ajmeeee preslatke su 😅😅 baš slatka fotkica za dobro jutro 😅🥰 uživajte 🤗

    Ja '88., mm '78.
    2018. - Petrova - 3 AIH ❌❌❌
    9/2020. Petrova - 1. IVF - 16 js -> 2 bc, ET 2 bc ❌
    4/22 Petrova - 2. IVF -13 js -> 4 bc; ET 1 bc ❌, 7/22 FET 🐧 ❌, 10/22 FET 🐧🐧 ❌
    3/23 Sv. Duh 3. IVF- 8 js -> 4 bc
    ET 1 bc ❌, 7/23 FET 🐧 ❌
    8/23 prirodna trudnoća, vanmaterična ❌
    6/24 FET 🐧🐧 beta 14.dpt 4534, ❤️ 💔🟰💙

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.