Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Megyca

    Megyca

    Broj poruka: 37

    Prijavi adminu

    Čokoladica 🍀

    Cure, ovaj fet cu prvi put koristit estrofem. Cula sam oprecna misljenja o tom lijeku. Kako mi zadnja dva transfera nisu uspila, dr je htio pokusati s tim. Mozete li reci jeste pile i jeste imale kakve nuspojave ili je sve bilo ok? 🤔🫣


    Čokoladica evo ja ga prvi put uzimam. Imam bas jake glavobolje skoro pa svaki dan, inace sam sklona glavoboljama al sad su se samo pogorsale. Puno hidracije i izbjegavam bas po ovim vrucinama igdje ici jer ne zelim bas svaki dan piti nesto protiv bolova. Sretno i drzim fige da neces imati nuspojava ❤️🍀

    👩🏼27 👦🏻30
    Dg: idiopatska neplodnost
    Amh 29.3
    Hsg: uredan
    Spermiogram: normo
    Pokusavamo od 4/21
    11/23 letrozol+Ovitrelle-ciljani ❌
    12/23 letrozol+Ovitrelle-ciljani ❌
    01/24 letrozol+Ovitrelle-ciljani ❌
    02/24 Letrozol + Ovitrelle ➡️ 1.AIH 22.02.2024. ❌
    03/24 Letrozol + Ovitrelle ➡️ 2.AIH 20.03.2024. ❌
    07/24 1.IVF Letrozol, Gonal, Orgalutran ➡️ 9🥚, 5 oplođenih, ET 1petodnevni, 4🐧.
    Beta 19.08 ❌

  • Avatar Čokoladica 🍀

    Čokoladica 🍀

    Broj poruka: 442

    Prijavi adminu

    Darliv, Megyca hvala cure. Eto znaci ipak su ceste nuspojave, dobro sam cula. Drzimo fige da ce biti podnosljivo 🤣🤞🍀 bar da uspije pa da nije sve ovo  uzalud 🤣

    👱‍♀️ 36, hipo, hashi, amh 44,5 👨‍🦳 normo
    '22. Missed ab (prir. tr.)
    '23. 2 x IUI ❌️❌️
    04/24 1. IVF - (Rekovelle, Cetrotide, Decapeptyl, Ovitrelle) - 13 🥚, 9 opl. - 4 blastice, 3❄️, β ❌️
    05/24 prir. FET - 1 blastica, β ❌️
    Histero✅️ Kariogram✅️ Trombofilija✅️
    09/24 stim. FET - 1 blastica, 12dnt β 421, 14dnt β 1170

  • Avatar jabukica

    jabukica

    Broj poruka: 199

    Prijavi adminu

    Čokoladica 🍀

    Darliv, Megyca hvala cure. Eto znaci ipak su ceste nuspojave, dobro sam cula. Drzimo fige da ce biti podnosljivo 🤣🤞🍀 bar da uspije pa da nije sve ovo uzalud 🤣

    Hej, ja sam ga pila od 2dc do negdje 11tt, nisam sigurna točno. Uglavnom, neke specijalne nuspojave nisam primijetila, a da ti budem iskrena nisam ni pročitala koje su 🙈🙈
    Znam da sam jedva čekala kad će ga ukinuti jer mi je išao na živce 3 puta dnevno 🙈
    Ako ga već moraš piti neka ti donese sreću i čim manje nuspojava 🤞🏼🤞🏼❤️🤞🏼🤞🏼

    👩🏼 - '94, PCOS, AMH 136.7 pmol/L (60.5 ng/mL), 👨🏽 - '93, normo
    Pokušavamo od 5/2021. Od 12/2021 do 3/2023 Petrova - Letrozol
    1/2023 - 8tt missed ab.Od 3/2023 Poliklinika IVF.
    10/2023 - 1. IVF rekovelle+cetrotide+decapeptyl - 5 ❄️, blagi hiper.
    26.1. FET 1BC, 7dnt +, beta 8dnt 104, beta 10dnt 313, beta 12dnt 809, 6+4 💗➡️ stiže dječak 💙

  • Avatar angel eyes

    angel eyes

    Broj poruka: 695

    Prijavi adminu

    Čokoladica sretno 😘 nadam se da će ti ovaj fet biti uspješan, izdržat ćeš i nuspojave ako treba, ne sumnjam 🤗🤗 meni su isto bile užasne glavobolje, kao nikad do sad i mučnine isto, ali samo dva dana.
    Sanleptira dobrodošla i sretno 🥰 neka se u ova 3 folikula krije tvoja sreća ♥️ ja sam imala zadnji put samo 4 folikula, nije se niti jedna js oplodila, ali bilo je više cura koje su imale samo par folikula pa je bilo uspješno. Sretno 😘

    👩 '83. hashimoto, oba jajovoda✂️
    🧑 '82. sve ok
    2016. i 2023. tubarna (lapar., jajovodi ✂️)
    2020. stigla naša najveća sreća 🩵 (spontana trudnoća)
    2022. spontani u 7tt 💔
    03/24 IVF, Cito (Elonva, Orgaluntan, Menopur, Zymot) 8🥚, 4 oplođene, 2🐧 beta ❌
    05/24 IVF, Cito (Letrozol, Klomifen, Pergoveris, Orgalutran, Zymot) 2🥚, bez oplodnje
    08/24 IVF/ICSI, Cito (Pergoveris, Cetrotide, Zymot, Embryoglue) 3🥚, 1🐧 beta ❌
    “Gospodine ti znaš sve. Ti znaš da te ljubim.”

  • Avatar angel eyes

    angel eyes

    Broj poruka: 695

    Prijavi adminu

    Korni ❤️  hvala ti, baš uživam. Još malo i krećem u nove pobjede, uzbuđena sam 🥰🥰

    👩 '83. hashimoto, oba jajovoda✂️
    🧑 '82. sve ok
    2016. i 2023. tubarna (lapar., jajovodi ✂️)
    2020. stigla naša najveća sreća 🩵 (spontana trudnoća)
    2022. spontani u 7tt 💔
    03/24 IVF, Cito (Elonva, Orgaluntan, Menopur, Zymot) 8🥚, 4 oplođene, 2🐧 beta ❌
    05/24 IVF, Cito (Letrozol, Klomifen, Pergoveris, Orgalutran, Zymot) 2🥚, bez oplodnje
    08/24 IVF/ICSI, Cito (Pergoveris, Cetrotide, Zymot, Embryoglue) 3🥚, 1🐧 beta ❌
    “Gospodine ti znaš sve. Ti znaš da te ljubim.”

  • Avatar korni

    korni

    Broj poruka: 1805

    Prijavi adminu

    angel eyes

    Korni ❤️ hvala ti, baš uživam. Još malo i krećem u nove pobjede, uzbuđena sam 🥰🥰

    Vjerujem ti da 🤗 čupavica i ja ćemo držati fige na najjače ❤️

    👸'84. (AMH 18,6 pmol/L, redoviti ciklusi)
    🤵'88. (oligozo ➡️normo), start 10/21, 9/22 missed ab.,
    6/23 (KBC Ri)- duo stim - 3🐧
    9/23-1.FET - 1🐧 (prir. ciklus)❌
    10/23-2. FET - 1🐧(prir. ciklus) 7dnt + ➡️ 10dnt beta 274.9, 12dnt 844.7, 14dnt 2195➡️ 1.uzv - 7+1 ❤️ Panorama low risk - it's a girl 🩷 OTP 24.6.➡️ 27.6.'24. baby L. 🩷

  • SanLeptira

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    angel eyes

    Čokoladica sretno 😘 nadam se da će ti ovaj fet biti uspješan, izdržat ćeš i nuspojave ako treba, ne sumnjam 🤗🤗 meni su isto bile užasne glavobolje, kao nikad do sad i mučnine isto, ali samo dva dana.
    Sanleptira dobrodošla i sretno 🥰 neka se u ova 3 folikula krije tvoja sreća ♥️ ja sam imala zadnji put samo 4 folikula, nije se niti jedna js oplodila, ali bilo je više cura koje su imale samo par folikula pa je bilo uspješno. Sretno 😘

    Hvala ti Angel Eyes na ohrabrenju. Žao mi je čuti da se nije ni jedna oplodila. Želim ti svu sreću i uspjeh. Idem danas na uzv,pa ću vidjeti što će mi reći. Hvala na podršci, cure. Ipak je lakše uz nekoga tko  razumije kroz što prolaziš. 
    Želim vam lijepu nedjelju. ❤️

    🧑‍💼41. god- Oligozoospermija
    👰 41. god - AMH 3,2 pmol/l, endometrioza
    1.IVF- Sveti Duh,➡️ stimulacija ,2 stanice, nije došlo do oplodnje💔

  • Avatar sanjushka

    sanjushka

    Broj poruka: 889

    Prijavi adminu

    ⚠️ 🤞🏻❤️💪🏻 ⚠️     
    KOLOVOZ 2024.
    19.8. pon
    JABUKICA - ultrazvuk
    HYPNOTICPOISON - anomaly scan
    20.8. uto
    TRATINČICA - ultrazvuk 
    21.8. sri
    SADIEGREEN - anomaly scan
    TERA_ - ultrazvuk
    22.8. čet
    BIKMIK - ultrazvuk 
    26.8. pon
    MARISHA - konzultacije/uzv ivf
    28.8. sri
    JURKY32 - ultrazvuk 
    LEONA89 - ultrazvuk 
     
    RUJAN 2024.
    3.9. uto
    BLONDIE - ultrazvuk 
    6.9. pet
    ŽUŽI - konzultacije 
    10.9. uto
    TEICH56 - konzultacije 
    16.9. pon
    LUNOLINA - konzultacije
       
    _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
    ➡️ Ako još netko želi na listu ili je nešto krivo upisano javite… 
        
    _________________________________
      
      
    SanLeptira dobrodošla i još prije otišla na ljepše teme, uredi si potpis da te lakše pratimo, imaš na prvim stranicama foruma kako.. 

    👩🏼 36, endometrioza, 1 jajnik u funkciji, AMH 0.44µg/L
    🧔‍♂️ 32, normozoospermia
    ✴️KBC Rijeka
    1. 2020. stim, zamrznuta 1js zbog endo
    2. 4/23 stim IVF, 2js + 1 odmrznuta, 2 oplođene, transfer 1js, ➖
    3. 9/23 prir. IVF ➡️ 1js ❌ nije oplođena
    4. 10/23 prir. IVF ➡️ 1js, transfer, ➖
    ✴️Beta+
    5. 2/24 stim IVF ➡️ 2js, 1 oplođena, transfer 2d zametak, 12dnt ➕, 13dnt β 403, 15dnt 730, 18dnt 2364, 20dnt 3428, nema ❤️ - BO💔
    ✴️Repromed
    6. 6/24 stim IVF, prekinut postupak, loš ciklus
    7. 9/24⏳

  • Avatar Lunolina

    Lunolina

    Broj poruka: 1347

    Prijavi adminu

    SanLeptira dobro je sto ti folikuli rastu ravnomjerno, to je dobar znak :) i dobro je da ne rastu prebrzo. 
    Nisi napisala mjernu jedinicu, ali pretpostavljam da ti je AMH pmol/L.
    Uspjele su zene i s 1 folikulom dobiti zametak koji se primio 🥰
    Aspiracija nije toliko bolna koliko je stresna jer ne znas sto ocekivati. Meni je pomoglo sto sam gledala u ekran i doktorica mi je govorila sto radi.
    Prije aspiracije ti moraju ocistiti rodnicu, a to rade tako da ti s gazicom natopljenom u fiziolosku otopinu brisu rodnicu - to zna biti malo nelagodno, ali stvarno nije strasno. Nakon ciscenja ti pospricaju rodnicu s anestetikom kojeg koriste i zubari pa ubod gotovo ne osjetis. I aspiracija je stvarno brzo gotova. Izvuku sadrzaj folikula van pa ga napune i opet isprazne i tako 2-3 x kako bi bili sigurni da ce izvuci stanicu ako je unutra.
    Mi smo bili u Skvorcu i trebala nam je samo moja D1 uputnica, prtner nije trebao nista.
    U kojoj si ti klinici?Zelim ti od srca da se stanice oplode i da se mrva primi 😊

    👱🏻‍♀️32 PAI-1 4G homozigot, AMH 17 pmol ➡ 19,9 pmol
    🧔🏻‍♂️32 sve ok
    Pokušavamo od 11/2022
    Bez trudnoće
    🏢 Škvorc
    2 & 3/24 IUI ❌
    4/24 IVF (Ovaleap 225, Orgalutran, Ovitrelle) 10🥚, 1🐣, 0 ❄️❌
    5/24 prirodni - 1 🐣 ❌
    Repromed
    9/24

  • Avatar NPelica

    NPelica

    Broj poruka: 1285

    Prijavi adminu

    Došla sam samo pozdravit.
     I zaželjet svima sreću u narednim postupcima🩷 
    Čitam vas, navijam za svaku od vas.. 🤞🩷Moja curka danas ima mjesec dana 😍 družimo se, mazimo, upoznajemo.. Od ❤️ svima sretno .. veliku pusu i zagrljaj mojim curama Stela_M, Sanii, Tikvica, Sanjushka, Rolica, Korni, Razumna, Johica, Vitara, PBTAB, Bubice, Bebolina, Jurky, Flo, Jabukica, Kawa, Hypoison, i svima svima koje nisam spomenula.. pozdrav od Noemi i mene 🥰👋 https://ibb.co/k3t3Spb

    👩91.god. op endo. desni j. dio✂️ AMH- 1.43 ug/L
    🧑86.god. normo➡️OAT
    pokusavamo od 04/2019
    ●Podobnik ➡️ICSI 02/23- 6JS - 2 bc
    02/23- ET 1 bc- BO 💔
    FET 06/23 ❌️
    ●Repromed➡️ ICSI 10/23- 5JS - 2 bc 1❄️ ET-29.10.UZV-24.11. ✔️ 11.12.✔️ ❤️ NIFTY-low risk- It's a girl 🩷 anomaly ✔️ 18.07. Baby N.

    "Bože, neznam kamo me vodiš, ali ti vjerujem."

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.