Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Jurky32

    Jurky32

    Broj poruka: 1236

    Prijavi adminu

    Kawa, PUPO svu sreću ti želim 🤞🥰
    Korni, pa dobro sam, donekle, hvala na pitanju ❤️ da, da, samo odmaram, krevet-wc.. ima dana kad sam baš dobro, a ima i onih kad su tu i lagane kontrakcije i pritisak dolje i svašta nešto.. odbrojavam dane do kontrole, a maleni skakuće unutra većinu dana.. sve je jači 🤗🤗 pusa čupavici 😘❤️
    SanLeptira, dobro nam došla 🤗 meni su doktori uvijek pisali koliko ih je.. ja pretpostavljam da ih je kod tebe 3 s obzirom na godine, iako ni to nije uvjet.. koliki ti je AMH? ja sam u svakom postupku bila sretna da uopće imam koji folikul, s obzirom da moji nalazi govore da sam pred menopauzom iako mi je tek 33.. ne možemo ti mi baš reći kad bi bila štoperica, vidjet ćeš na pregledu kako rastu.. najbolje da se ne zamaraš planiranjem 🫣 tvoja D1 vrijedi za jedan postupak da.. a suprug treba imati vjerojatno A3 za davanje uzorka, reći će ti doktor ili sestre sigurno.. sretnoo 🤞🥰

    👱‍♀️ 33, AMH 4.6,visok FSH 🧑 36, OAT
    8/22 Petrova➡️prc➡️AIH - 👎
    9/22 Petrova➡️stim., pukli folikuli➡️AIH - 👎
    10/22 Petrova➡️prc➡️ 2 🥚 👎 3/23 Sv. Duh➡️stim., 3🥚ET 1 👎 5/23 Sv. Duh➡️prc, ET 1 👎 7/23 Sv. Duh➡️stim., 4🥚ET 1 👎 1/24 Beta+➡️stim., 3🥚ET 2 ➡️test 12.dnt +➡️beta 15.dnt 1019.2➡️uzv 29.2➡️6+1❤️➡️amnio👌➡️it's a boy 💙

  • SanLeptira

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    Jurky32, hvala ti na odgovoru, donrodošlici i savjetima.
    Amh je 3,2. Znam da ne mogu planirati i da je sve individualno, samo pokušavam predvidjeti što očekivati idućih par dana i valjda se psihički pripremiti na to. Čitala sam da su aspiracije bolno iskustvo. Sretna sam i ja što uopće ima folikula, samo se nadam da će biti i js. 

    🧑‍💼41. god- Oligozoospermija
    👰 41. god - AMH 3,2 pmol/l, endometrioza
    1.IVF- Sveti Duh,➡️ stimulacija ,2 stanice, nije došlo do oplodnje💔

  • Avatar Jurky32

    Jurky32

    Broj poruka: 1236

    Prijavi adminu

    SanLeptira

    Jurky32, hvala ti na odgovoru, donrodošlici i savjetima.
    Amh je 3,2. Znam da ne mogu planirati i da je sve individualno, samo pokušavam predvidjeti što očekivati idućih par dana i valjda se psihički pripremiti na to. Čitala sam da su aspiracije bolno iskustvo. Sretna sam i ja što uopće ima folikula, samo se nadam da će biti i js.

    Prvi ivf je najveći izazov za psihu, to sigurno.. i najveći strah i najlakše se razočarati ako sve ne ide po planu.. aspiracija je malo bolna, ali vađenje npr. 3 folikula gotovo je za maksimalno dvije minute.. naravno, ako se bojiš boli uvijek možeš uzeti anesteziju ili barem neki mix u venu da ti malo otupi bol.. želim ti da svi tvoji folikuli sadrže js i neka budu zrele 🤞🤞🤞🤞🤞

    👱‍♀️ 33, AMH 4.6,visok FSH 🧑 36, OAT
    8/22 Petrova➡️prc➡️AIH - 👎
    9/22 Petrova➡️stim., pukli folikuli➡️AIH - 👎
    10/22 Petrova➡️prc➡️ 2 🥚 👎 3/23 Sv. Duh➡️stim., 3🥚ET 1 👎 5/23 Sv. Duh➡️prc, ET 1 👎 7/23 Sv. Duh➡️stim., 4🥚ET 1 👎 1/24 Beta+➡️stim., 3🥚ET 2 ➡️test 12.dnt +➡️beta 15.dnt 1019.2➡️uzv 29.2➡️6+1❤️➡️amnio👌➡️it's a boy 💙

  • SanLeptira

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    Jurky32

    SanLeptira

    Jurky32, hvala ti na odgovoru, donrodošlici i savjetima.
    Amh je 3,2. Znam da ne mogu planirati i da je sve individualno, samo pokušavam predvidjeti što očekivati idućih par dana i valjda se psihički pripremiti na to. Čitala sam da su aspiracije bolno iskustvo. Sretna sam i ja što uopće ima folikula, samo se nadam da će biti i js.
    Prvi ivf je najveći izazov za psihu, to sigurno.. i najveći strah i najlakše se razočarati ako sve ne ide po planu.. aspiracija je malo bolna, ali vađenje npr. 3 folikula gotovo je za maksimalno dvije minute.. naravno, ako se bojiš boli uvijek možeš uzeti anesteziju ili barem neki mix u venu da ti malo otupi bol.. želim ti da svi tvoji folikuli sadrže js i neka budu zrele 🤞🤞🤞🤞🤞

    Hvala ti Jurky32. Vidim iz potpisa da si ti uspjela i čekaš svoje blago, čestitam ti od srca. Namučila si se  da dođeš do toga, neka ti sve ostalo bude lako. 
    Inače imam bolne mjesečnice i ovulacije jako osjetim, ovih dana sam kao ošamućena od stimulacije. Popijem Lupocet za bolove kad baš ne mogu izdržati, nadam se da to smijem popiti. Nisam našla nigdje preporuke po tom pitanju. Ali, u pravu si, ako to tako kratko traje, možda bi mogla izdržati bez anestezije. Ja sam optimistična jako, nekako se nadam svom čudu. 

    🧑‍💼41. god- Oligozoospermija
    👰 41. god - AMH 3,2 pmol/l, endometrioza
    1.IVF- Sveti Duh,➡️ stimulacija ,2 stanice, nije došlo do oplodnje💔

  • Avatar Jurky32

    Jurky32

    Broj poruka: 1236

    Prijavi adminu

    SanLeptira

    Jurky32

    SanLeptira

    Jurky32, hvala ti na odgovoru, donrodošlici i savjetima.
    Amh je 3,2. Znam da ne mogu planirati i da je sve individualno, samo pokušavam predvidjeti što očekivati idućih par dana i valjda se psihički pripremiti na to. Čitala sam da su aspiracije bolno iskustvo. Sretna sam i ja što uopće ima folikula, samo se nadam da će biti i js.
    Prvi ivf je najveći izazov za psihu, to sigurno.. i najveći strah i najlakše se razočarati ako sve ne ide po planu.. aspiracija je malo bolna, ali vađenje npr. 3 folikula gotovo je za maksimalno dvije minute.. naravno, ako se bojiš boli uvijek možeš uzeti anesteziju ili barem neki mix u venu da ti malo otupi bol.. želim ti da svi tvoji folikuli sadrže js i neka budu zrele 🤞🤞🤞🤞🤞
    Hvala ti Jurky32. Vidim iz potpisa da si ti uspjela i čekaš svoje blago, čestitam ti od srca. Namučila si se da dođeš do toga, neka ti sve ostalo bude lako.
    Inače imam bolne mjesečnice i ovulacije jako osjetim, ovih dana sam kao ošamućena od stimulacije. Popijem Lupocet za bolove kad baš ne mogu izdržati, nadam se da to smijem popiti. Nisam našla nigdje preporuke po tom pitanju. Ali, u pravu si, ako to tako kratko traje, možda bi mogla izdržati bez anestezije. Ja sam optimistična jako, nekako se nadam svom čudu.

    Da, da, uspjela sam..ali ova borba nije gotova dok god ne ugledam svog malenog 🙏❤️ Do transfera možeš piti i jače lijekove, a od transfera samo paracetamol, tj. Lekadol i Lupocet.. samo hrabro 💪💪

    👱‍♀️ 33, AMH 4.6,visok FSH 🧑 36, OAT
    8/22 Petrova➡️prc➡️AIH - 👎
    9/22 Petrova➡️stim., pukli folikuli➡️AIH - 👎
    10/22 Petrova➡️prc➡️ 2 🥚 👎 3/23 Sv. Duh➡️stim., 3🥚ET 1 👎 5/23 Sv. Duh➡️prc, ET 1 👎 7/23 Sv. Duh➡️stim., 4🥚ET 1 👎 1/24 Beta+➡️stim., 3🥚ET 2 ➡️test 12.dnt +➡️beta 15.dnt 1019.2➡️uzv 29.2➡️6+1❤️➡️amnio👌➡️it's a boy 💙

  • Avatar korni

    korni

    Broj poruka: 1805

    Prijavi adminu

    Jurky samo ti odmaraj ❤️ trenutno njurgava čupavica šalje pusu 😘
    SanLeptira dobrodošla i sretno 🍀

    👸'84. (AMH 18,6 pmol/L, redoviti ciklusi)
    🤵'88. (oligozo ➡️normo), start 10/21, 9/22 missed ab.,
    6/23 (KBC Ri)- duo stim - 3🐧
    9/23-1.FET - 1🐧 (prir. ciklus)❌
    10/23-2. FET - 1🐧(prir. ciklus) 7dnt + ➡️ 10dnt beta 274.9, 12dnt 844.7, 14dnt 2195➡️ 1.uzv - 7+1 ❤️ Panorama low risk - it's a girl 🩷 OTP 24.6.➡️ 27.6.'24. baby L. 🩷

  • SanLeptira

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    korni

    Jurky samo ti odmaraj ❤️ trenutno njurgava čupavica šalje pusu 😘
    SanLeptira dobrodošla i sretno 🍀

    Hvala, Korni. Ti imaš najljepše društvo, uživaj samo. ☺️

    🧑‍💼41. god- Oligozoospermija
    👰 41. god - AMH 3,2 pmol/l, endometrioza
    1.IVF- Sveti Duh,➡️ stimulacija ,2 stanice, nije došlo do oplodnje💔

  • Avatar Čokoladica 🍀

    Čokoladica 🍀

    Broj poruka: 442

    Prijavi adminu

    Cure, ovaj fet cu prvi put koristit estrofem. Cula sam oprecna misljenja o tom lijeku. Kako mi zadnja dva transfera nisu uspila, dr je htio pokusati s tim. Mozete li reci jeste pile i jeste imale kakve nuspojave ili je sve bilo ok? 🤔🫣

    👱‍♀️ 36, hipo, hashi, amh 44,5 👨‍🦳 normo
    '22. Missed ab (prir. tr.)
    '23. 2 x IUI ❌️❌️
    04/24 1. IVF - (Rekovelle, Cetrotide, Decapeptyl, Ovitrelle) - 13 🥚, 9 opl. - 4 blastice, 3❄️, β ❌️
    05/24 prir. FET - 1 blastica, β ❌️
    Histero✅️ Kariogram✅️ Trombofilija✅️
    09/24 stim. FET - 1 blastica, 12dnt β 421, 14dnt β 1170

  • Avatar darliv

    darliv

    Broj poruka: 1129

    Prijavi adminu

    Čokoladica 🍀

    Cure, ovaj fet cu prvi put koristit estrofem. Cula sam oprecna misljenja o tom lijeku. Kako mi zadnja dva transfera nisu uspila, dr je htio pokusati s tim. Mozete li reci jeste pile i jeste imale kakve nuspojave ili je sve bilo ok? 🤔🫣

    Ja sam pila u nekoliko transfera, i u ovom zadnjem također.. Nekoliko puta sam imala nuspojave, a u zadnjem transferu mi nije smetao.. A od nuspojava kad sam ih imala mi je najgora bila mučnina, malo vrtoglavice i glavobolja.. Držim fige da ovaj bude dobitan 🥰

    Ja '88., mm '78.
    2018. - Petrova - 3 AIH ❌❌❌
    9/2020. Petrova - 1. IVF - 16 js -> 2 bc, ET 2 bc ❌
    4/22 Petrova - 2. IVF -13 js -> 4 bc; ET 1 bc ❌, 7/22 FET 🐧 ❌, 10/22 FET 🐧🐧 ❌
    3/23 Sv. Duh 3. IVF- 8 js -> 4 bc
    ET 1 bc ❌, 7/23 FET 🐧 ❌
    8/23 prirodna trudnoća, vanmaterična ❌
    6/24 FET 🐧🐧 beta 14.dpt 4534, ❤️ 💔🟰💙

  • Makica

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Kawa

    Jurky , angeleyes, hvala cure moje 🥰 vratili smo jednu mrvicu, na putu sam za McD po krumpirice 😁 pokusat cu izdržati 7dpt do testa 🤞🏼

    Sretno! Zelim ti od srca da sve bude super, pa da uskoro jedes duplu porciju krompirica 😊😊😊

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.