Postporođajna depresija?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Kalaja

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Jutro…malo da se izjadam. Nekakvo moje tesko razdoblje traje 5 i pol godina od kada nemam mamu…vjerojatno i prije kako je krenula bolest. Imam bebu od skoro 4mj i tako mi je tesko. Trudnoca i porod okej proslo. Ostali smo duze u bolnici jer je gubio jako na kilazi, dojenje od pocetka nikako ( sad je samo na ad i molim bez osuda jer ih ne trebam vise). Ja stalno imam neke grozne misli vezano za sebe i bebi…strah ogroman da se nesto ne dogodi da ja nesto ne napravim. Umorna sam, glavobolje svakodnevne, imam osjecaj da cu skrenuti. Stalno sam opterecena bebinom kilazom i uzasno me strah ako se ne pokaka ili slicno.
    Ubiti ne znam sto zelim ovdje…ali eto
    Poz

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Zao mi je zbog tvog stanja,ali moras se obratit nekom strucnom!Tu je i bebica koja te treba!Ako neces zbog sebe probat to rjesit daj onda zbog nje!By the way,miji su svi troje na bili na adaptiranom,mala jos je!I nis im ne fali!Ne hvalim se,nego ti hocu reci da nije to smrtni grijeh!Fuckas okolinu!Bolje je da imas zdravu i veselu bebu!Sretno!!!!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Mashka

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    Draga Kalaja,
    Kazes da tvoje tesko razdoblje traje 5 godina… to je dosta dugo i sigurno ti je tesko. Ja ti svakako preporucujem da potrazis strucnu pomoc nekog psihologa…a ovdje se uvijek mozes izjadati naravno. Ja sam isto tako, potrazila sam pomoc psihologa jer sam se mjesec i nesto nakon poroda pocela lose osjecati, nesanica, tuga, tjeskoba….i svakakve misli se onda covjeku pocnu motati po glavi…Psihologica mi je utvrdila blagu depresiju, ne pijem lijekove, ici cu na razgovor i pokusati to rijesiti na taj nacin. Vec sam razgovor sa psihologom moze biti olaksavajuci. I ovo za ad, pa kolike su bebe koje ja znam odrasla na formuli i sve su redom divna i zdrava djecica. Bitnije je da se mama dobro osjeca i da moze dati maksimum svojoj bebi, a i sebi. Svatko zasluzuje biti sretan. Dobro je napisala mamika. 
    Puno pozdrava!!

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Mashka Kako ste putovali na kraju?Kod psihologa?

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Mashka

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    Joj na kraju sam se izdojila i bebac je ostao s tatom, izasli smo prije nego sto sam ja otisla u Zg u setnju s njim i zaspao je…probudio se nekih 45 min prije nego sto sam dosla, a nije me bilo sve skupa 3 sata. Pojeo je sve sto sam izdojila u roku 5 min ( cega se muz bojao:))) i onda ga je nosio i zabavljao na razne nacine. Sve u svemu prezivjeli smo:))

  • Avatar TPol

    TPol

    Broj poruka: 1383

    Prijavi adminu

    Masha super da si uspjela ići na razgovor puno znaci i to 👍🏻 Samo redovno idi vidit ćeš sama kolko će ti Trebat .  A za nosiljku naravno navijam jer dok je tako mala beba nema bas neke zanimacije za nju a ti možeš prošetat bez brige … 

  • Mashka

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    Da pa lakse se covjek osjeca kad se izjada nekome…a zasad smo dogovorili iduci susret pa cemo vidjeti sto dalje. Hvala puno na svim savjetima:)

  • Klarisse

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    O “čarima” majčinstva možete pročitati u knjizi :)
    https://www.facebook.com/knjiga.majka.u.meni/ [facebook.com]

  • Nina0601

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    Pozz..imam problem..rodila sam prije 6i pol mj zdravog sina..s njim je sve u redu ali sa mnom psihički nekaj ne štima..često me crne misli zaokupljaju..kroz sve ove mj stalno se bojim da če beba prestat disati,ne mogu se odvojit od njega ni na sat vremena več sam u panici..svašta mi prolazi glavom..kako si pomoči??

  • Avatar m-mama

    m-mama

    Broj poruka: 539

    Prijavi adminu

    Ne brini, ja isto ne mogu bez njega, sjećam se kad su ga vodili na sunčanje, došle su mi suze na oči.  Ponekad se baš zabrinem jer u glavni stvorim oluju loših misli i odma mi počne srce brže kucati itd. Pokušaj loše misli zaustaviti kad krenu. Skreni pažnju na neku ljepu misao. Npr, da ima puno ljudi koji bi sve dali da imaju svoje djete, koliko se ljudi mući sa uopce dobiju dijete…

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.