Postporođajna depresija?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Jaska7

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    sarinjo

    Jesi li komunicirala s bližnjima o tome kako se osjećaš? Važno je reći suprugu kako bi mogao reagirati i ponuditi ti pomoć. Osim njega, razgovaraj s nekom stručnom osobom, zatraži pomoć i reci kako se osjećaš. Ovo je neizmjerno važno. Ne možeš ništa sama ako si zaglibila u depresiji.

    Na kraju, pazi na sebe. Čitala sam u jednoj knjizi o postporođajnom periodu kako je neizmjerno važno uzimati dovoljne količine vitamina (b skupina, d vitamini, magnezij, omega i željezo) kako bi vratila snagu i kako bi pomoglo da se vrati balans u organizam.

    Zato, pazi na prehranu, uvodi vitamine da se hormoni izbalansiraju, razgovaraj sa stručnim osobama i suprugom. Prioritet ste ti i beba, tako se i postavi.


    Jesam. Muž je podrška, mama mi je rekla da je đavo ušao u mene i da sam se pustila tome. Boli me sve to. Sestra kao da ne shvata koliko je ozbiljna moja situacija, pa sam prestala pričati o tome. Osjećam da mi je dijete teret, nekad poželim da ga nema , ne veseli me. 

  • Merilynka70

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Znam točno kako ste se osjećale drage moje.. I ja sam imala neku postporođajnu depresiju i osjećala sam se užasno. U tom trenutku pomogla mi je topla kupka i kvalitetno štivo. Budući da sam ljubitelj arhitekture, gledala i citala sam članke o arhitekturi i uživala u njima: https://www.daibau.sk/casopis/vybrane_projekty [daibau.sk]  

  • Jaska7

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Mame, ima li vas koje ste ostale trudne poslije postporođajne depresije? 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.