Postporođajna depresija?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar TPol

    TPol

    Broj poruka: 1383

    Prijavi adminu

    Da Ugolina je Bas sve rekla ! -
    Stvarno pokušaj sa klokanicom ja sam kupila ergo em ti beba u nutra spava jer je blizu tebe , možeš u dućan možeš bilo kuda plus ako si vješta možeš ju i podijit u nutra . Toplo preporucam ! Da nisam otkrila klokanicu pa provela bi u stanu em vrijeme nikako da prođe em sto kažeš beba traži blizinu i nemozes mrdnut
    Proguglaj malo ergo 360 mislim , tu ti ne treba onaj nastavak ubaciš bebicu i van !! Možeš ju nosit do 4g ja moju jos nosim 😂😂😂😂 
    Ako si na Facebooku upisi babywearing grupa ima dosta savjeta. I da dođi tamo nama na temu i slobodno se jadaj jos dok možeš na mobitel ! 

  • Mashka

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    Cure dobro jutro,
    Super ste:) puno mi je lakse kad znam da nas ima jos i da nismo same u svemu tome…
    Ugolina da i ja sam se prvo pojadala muzu, mislila sam da ce misliti da sam luda, a on je bio pun razumijevanja i samo je rekao da bi i on bio u depresiji da je zatvoren po cijele dane. Pao mi je odmah teret sa srca, ali sam ipak odlucila potraziti pomoc, jer mislim da svakako moram poraditi na sebi i zbog nekih strahova od prije.
    TPol muz i ja malo gledali bas nosiljke, piknut cemo neku, inace necu promoliti nos do daljnjega van…😁kazes do 4 kg? Moj bebac ima sad vec 5, jako me iznenadio, nema ni puna 2 mjeseca, a skoro bude udvostrucio porodajnu tezinu ako ovako nastavi. Rodio se 36+6 i sa 2900. Valjda sad sve nadoknađuje.
    Nisam na fejsu, malo cu vas daviti ovdje ili na grupi, kad stignem😊i ja stojim na raspolaganju naravno

  • Bebushka

    Broj poruka: 483

    Prijavi adminu

    Mislila je od 4 kg 😄po stickeru beba ima preko godinu i jos se nosi

  • Mashka

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    Aha ok, bas sam pocetnik😂😂

  • Avatar TPol

    TPol

    Broj poruka: 1383

    Prijavi adminu

    Ne ne mislila sam do 4 godine hahha … krivo mi napisalo , moze se nosit na leđima sa strane posle bebu možeš okrenut i prema napred , stvarno se isplati plus je ergonomski ispravna za Bebu i tebe 👍🏻 Bas proguglaj ergo 360, samo ne treba pretjerivat s oblačenjem vise je da ide koza na kožu a onda vas zagrneš sa jaknom uglavnom ja sam se preporodila s tom nosiljkom iako sam uvijek vukla i kolica samnom kao mozda će htjet 😂😂😂

  • Avatar Lucy16

    Lucy16

    Broj poruka: 1202

    Prijavi adminu

    Nikicca, sto je s tobom? Napisala si da trebas roditi u 10 mj? Kako sada stvari stoje. Nitko nije odgovorio na tvoj post. Lako je meni sada reci da bi vam najbolje bilo da ste sami, ali ako niste u mogucnosti moras nekako zivjeti u zajednici. Trebala bi prvo s muzem sjesti i razgovarati da ste sad ti, on i dijete obitelj i da se nitko ne treba petljati u vas odnos i odluke. A onda bi i svekrvi trebala diskretno staviti do znanja da nije bas sve njena briga i da zna gdje joj je granica. Nadam se da ti je koliko toliko dobro u toj zajednici i da si sretna s bebacem. 🤗🤗🤗🤗

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Mashka

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    Proguglala bas ergo360, cini mi se jako dobro, prakticno i udobno za mamu i bebu…:) svida mi se sto beba moze biti u razlicitim polozajima…mislim da ce muz u nabavku za koji dan. Bas cu vam javiti dojmove i kako sam se snasla s tim

  • Avatar TPol

    TPol

    Broj poruka: 1383

    Prijavi adminu

    Maska obavezno javi kako ste se snašli s ergom i nemoj odustat ako se beba malo buni moraš samo hodat ili izic van mozda joj jw vruće … uglavnom ako imaš kakvih pitanja tu smo 

  • Mashka

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima, evo nismo jos kupili ergo jer sam uspjela izaci s malim skoro svaki dan u ovih tjedan dana, uspio je zaspati u kolicima i nije se bunio, bas sam bila sretna:)  Nazalost sad najavljuju ruzno vrijeme pa mi se cini da cemo biti zatvoreni neko vrijeme opet….a ergo imamo u planu svakako…cim isprobamo javim:)

  • Avatar TPol

    TPol

    Broj poruka: 1383

    Prijavi adminu

    Masha Suuper 👍🏻👍🏻 Slobodno nam se javi tamo u temi ljetne bebe 2016 nema veze sto je tvoja beba mlađa ali mo smo to prošle i tu smo za podijelit iskustva 😬👍🏻

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.