Porodaj i vode je tr.na merkuru

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • s@@r@@

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Julie

    Valkris uj bas mi je zao da vas je zadesio nesretni laringitis 😔😔😔😔 nadam se da ćete biti bolje sto prije i uživati 🤗
    Za vodicu je stvar osobnog odabira, ja bi dala bez obzira na dojenje/ad…..jako je vruće i par žličica čisto eto da mi je srce na mjestu
    Nama danas izašao 8. zubić 😱😱😱😱 u mjesec dana 4 zubića 🙈🙈🙈🙈 ma sto je sladak taj gricko mali, sve grize, nas za ruke, majicu, kad ga držimo za rame, E koja je to mustra mala, srećom prepoznam kad to hoće napraviti jer se počne smijati prasac mali 😂🙈


    4zubicaa? Opaaaa,ide to brzo kod Marina,😁😁😁😁
    Hhaaaa skuzila si ga,hahaa   slatkica,ko zna kak ih to zulja i svrbi..jel pomazu zbeckice i one stvari za zubice kak se grickaju

  • s@@r@@

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Valkris

    Srce mi se drapa kad ga čujem tako promuklog 😔😔😔😔 nr moze ni plakati 😪😪 nadam se da ce brzo proci.. Misek mali..
    ..
    Dala sam mu par žlica vode i srce mi je sad na mjestu hehe, ma gubi puno tekuciine tim znojenjem sigurno, a nece mu naskodit tih par zlicica.
    .
    8 zubica?? Veeeliki deckooo hehe jel bio kenjkav il ti je bio ok dok su rasla ta 4?
    ..
    I moj “grize” (nema zube) kad ga stavim za podrignut onda mi kao grize rame, tetru, majicu hahha presmijesan je
    ..
    Jel grize bas da ostane otisak il gricka kao?


    Aa srce malooo:(((( kak ga je to zadesilo misek,nadam se da ce proc brzoo ,mogu mislit kak zvuci,uopce nez kako bi se ja snasla da nas zadesi..

    Ma neka si dala vode ,mislim d ne skodi pogotovo kad je tako bubini sad.

  • s@@r@@

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Julie

    Mogu si misliti, naše bebice male 🥺 šaljemo puno 🤗🤗🤗 nek su mu dala vodice, da ne dehidrira, sve je to ok, voda nikog nije ubila 😂🙈
    Znaš kaj bilo je malo sad kak su išli 3 odjednom ali sad već gura iza prstić 😱 pa ne znam kaj će toga još ili kaj 🥴
    Ženo draga, ugrize me do krvi, danas je predvečer odgrizao komadić plastike od kreme pred nama 😱😱😱😱😱 tako da vise ne damo ni blizu ništa i bez nadzora


    Ma dajjj????? 😵😵😵😵 Zbilja su mu jaki zubi tj zagriz kaf tak otkinee,nisam znala da su tak jaki u toj dobi…sve se bojim kak cu bit izgrizena hahaha😂😂😂

    I kod nas isto sve grize i gura prste kak @Valkris kaze al nista jos ,samo sjetim kad cica da s celjusti kao stisne..
    Odlicno je sto cete jedna i druga ic jos na more,nekad je bolje tak rascjepkati,nije previse a ides vise puta pa se nauzivas 🥰
    Mi idemo 5.8.jedva cekam al mi zao sto ipak maca nemoze s nama,tesko podnosi okolinu novu pa mi bas nece bit tolili gust s mislima kako je,jel dobro….vezana je jako za nas ..

    Valkris ,tek sad vidim da je bolje i hvala Bogu😁😁😁😁😁😁😁 samo nek ide bolje ,miskec,inhalirate se,kak ide to? Ne buni se

  • Avatar Valkris

    Valkris

    Broj poruka: 1183

    Prijavi adminu

    Na početku se nije cak bunio, valjda mu je bilo zanimljivo i novo, škaklja to za nos.. Zadnjih par dana je urlao pa smo ciljali iza jela ga inhalirati kad je dobre volje hehe
    Ma daaa, a bas uziva na moru.. Tocno bih se preselila 🥰
    Dogovorili cijepljenje za tjedan dana pa nakon toga krecemo s kasicama. 
    Sara, vi vec naveliko papate kasice? Sta si uvela od namirnica?
    Julie, di si? 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Hej cure, nije me bilo, nisam bila sva svoja. Mi smo od prošle srijede bili na Rebru i jučer izašli. Marin je doživio napadaj, imao je febrilnu konvulziju, izgledalo je strašno. Uzelo mi 10 godina života 😢😢😢😢
    Sad smo doma, ali dolazimo još sutra na antibiotik i dobit ćemo otpusno pismo. 
    Kako ste vi? 

    [lilypie.com]

  • Avatar Valkris

    Valkris

    Broj poruka: 1183

    Prijavi adminu

    Išla sam guglat sta je to. 
    😱😱😱😱
    Vjerujem da ti je uzelo 10 godina 😔
    Ali evo, proslo je i bit ce sve ok 🤗🤗 drzite se 🥰🥰🥰

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    🙏🏼 Mi se isto nadamo 

    [lilypie.com]

  • s@@r@@

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Julie

    🙏🏼 Mi se isto nadamo


    Pa kako to ? 
    Isuseee,isto googlam i u soku sam .
    🙏🙏🙏🙏Da je sad i nikad vise.sta kazu dr.?
    Kako je Marin to dozivio?

  • s@@r@@

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Valkris

    Išla sam guglat sta je to.
    😱😱😱😱
    Vjerujem da ti je uzelo 10 godina 😔
    Ali evo, proslo je i bit ce sve ok 🤗🤗 drzite se 🥰🥰🥰


    Papa kasice al ne sad ono puno,oar zlicica,nekad nisam ni sigurna dali je sit,sad ne uvodim vec znam kaj smo probavali sad samo kombiniram.
    Jede povrtnu kasicu par zlicica i par vocne kasice
    Tikvicu ne voli pa ju kamufliram u vocu;
    Jabuka,banana,sljiva,tikvica,brokula,kruska,mrkva,nektarina,rastika(koja je teska,nisam znala:S),lubenica(cjedim ju pa pije)…to je to za sad
    Brokula je prolazila dva dana ,treci nikako 😂😂
    Drzim fige da i vi pocnete i da bude superr🥰

  • s@@r@@

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    s@@r@@

    Julie

    🙏🏼 Mi se isto nadamo

    Pa kako to ?
    Isuseee,isto googlam i u soku sam .
    🙏🙏🙏🙏Da je sad i nikad vise.sta kazu dr.?
    Kako je Marin to dozivio?


    Nemogu prestat mislit na to,
    Imao jw temp.pa od nje dobio ili ?
    Strasno,nikad neznas sta ocekivat covjece

    Kak se borit protiv komaraca,ima kakav dobar sprej?
    Kako je bio mali oa smo one flastere uzimali s uljima i djelovalo je do jucer,sad ga pikaju veliki i ima dva igromna i ful crvena plika koja su ono kad gledas uzas,neđa s cim ne mazem,kupila sam i onaj fenistil al nisam zadovoljna bas

    Pisem ovo s grcem zbog Julie ,bas me ratdrmalo da sam zaboravila rec da su izbila dva zubica🥰
    Mislila sam da ce to odma se odic,a ono izasli zubici i onda po malo se uzdizu prema gore ,jedan je izaso i za dva tri dana drugi do njega…bilo je vatreno

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.