Porodaj i vode je tr.na merkuru

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • s@@r@@

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Valkris

    Na početku se nije cak bunio, valjda mu je bilo zanimljivo i novo, škaklja to za nos.. Zadnjih par dana je urlao pa smo ciljali iza jela ga inhalirati kad je dobre volje hehe
    Ma daaa, a bas uziva na moru.. Tocno bih se preselila 🥰
    Dogovorili cijepljenje za tjedan dana pa nakon toga krecemo s kasicama.
    Sara, vi vec naveliko papate kasice? Sta si uvela od namirnica?
    Julie, di si?


    Stavis ga u more ili u bazencic..garqnt sam i pitala,ne zamjeri😂😁
    Jelda?kad vidim more,odma bi isla hehe❤️😁
    Dobra je tehnika iza jela ,taman je sit i nema nervoze😊

  • Avatar Valkris

    Valkris

    Broj poruka: 1183

    Prijavi adminu

    Super za zubice 😉😉😉 moj je danas ultra nervozan i grebe prstima po gornjim desnima ali i dalje nista kd zubica. 

    Sutra se cijepi pa krecemo s kasicama. Imam već plan razrađen la ćemo vidjeti kako ce mu se svidjeti sto hehe

    Glupi jebeni komarci. Luda sam. Jedno jutro smo se probudili, jadnicak je imao 6 ugriza, i to bas velikih. Sutra cu pitat pedijatricu s cim smijemo mazati. 

    U more smo ga stavili 😉

    Danas je stavio nogu u usta 🥰 ponosna sam. 

    Julie.. Javi se.. Mislim cesto na vas 😘

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Čitam vas curke ali sva sam nekako u strahu, sve gledamo i osluškujemo 🥺 proći će nekad i to 🙏🏼
    Pa dobio je temperaturu, to i dođe od temperature, šta da vam kažem, nisam pisala kako to izgleda jer bi vam se krv u žilama zaledila. Ako ste ikad vidjele kako izgleda epileptični napadaj, eto tako je i nama bilo 😢

    [lilypie.com]

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Vaši dečki postaju veliki, kreće se sa papicom, naveliko 🤗
    Valkris hvala sto misliš na nas ❤️ Znaci prije uvođenja dohrane probati nogice 😂 mi smo to preskočili 🙊Sretno sutra na cijepljenju, mi ćemo ići odnijeti papire iz bolnice pa ćemo usput i sistematski odraditi, cini mi se da je Marin bas jako narasao. 
    Sara čestitamo na dva zubića 🥳🥳🥳🥳 i za komarce ja sam uzela Pranarom, zdravija varijanta a navodno jako učinkovita, nisam još koristila jer nije bilo potrebe, srećom 

    [lilypie.com]

  • s@@r@@

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Julie

    Vaši dečki postaju veliki, kreće se sa papicom, naveliko 🤗
    Valkrishvala sto misliš na nas ❤️ Znaci prije uvođenja dohrane probati nogice 😂 mi smo to preskočili 🙊Sretno sutra na cijepljenju, mi ćemo ići odnijeti papire iz bolnice pa ćemo usput i sistematski odraditi, cini mi se da je Marin bas jako narasao.
    Sara čestitamo na dva zubića 🥳🥳🥳🥳 i za komarce ja sam uzela Pranarom, zdravija varijanta a navodno jako učinkovita, nisam još koristila jer nije bilo potrebe, srećom


    Znam kak epi napad izgleda,zato mi i je sok…
    Siromak,sad kaj sve vlada nike ni cudo…sam nek se oporavi

    Kak se ponasa?
    Javi kak je bilo na sistematskom bas me zanima kolko je velik micek 🥰 svaka cast na hrabrosti kak ste prosli,drz se 

  • s@@r@@

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Valkris

    Super za zubice 😉😉😉 moj je danas ultra nervozan i grebe prstima po gornjim desnima ali i dalje nista kd zubica.
    .
    Sutra se cijepi pa krecemo s kasicama. Imam već plan razrađen la ćemo vidjeti kako ce mu se svidjeti sto hehe
    .
    Glupi jebeni komarci. Luda sam. Jedno jutro smo se probudili, jadnicak je imao 6 ugriza, i to bas velikih. Sutra cu pitat pedijatricu s cim smijemo mazati.
    .
    U more smo ga stavili 😉
    .
    Danas je stavio nogu u usta 🥰 ponosna sam.
    .
    Julie.. Javi se.. Mislim cesto na vas 😘


    Ak slini vise neg inace,sad ce ti zubeki mali …kupili smo jos prije dentonox kaj je Julie rekla i super stvar,najbolja,imamo i neke mirodent kapi isti sastav je a jeftino al tekuce je pa teze ide na desni..

    Drzim fige z  cjepuvo,javi kak ide🤞🤞🤞🤞 sigurno si se naoruzala sa svim za temp..i javi kak je naraso isto i kaj kaze ..
    E tak se i Miha probudio sa u odima puno…a sve imam i z  struju ono i sve i eto . 🤯🤯🤯🤯🤯

  • s@@r@@

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Valkris

    Super za zubice 😉😉😉 moj je danas ultra nervozan i grebe prstima po gornjim desnima ali i dalje nista kd zubica.
    .
    Sutra se cijepi pa krecemo s kasicama. Imam već plan razrađen la ćemo vidjeti kako ce mu se svidjeti sto hehe
    .
    Glupi jebeni komarci. Luda sam. Jedno jutro smo se probudili, jadnicak je imao 6 ugriza, i to bas velikih. Sutra cu pitat pedijatricu s cim smijemo mazati.
    .
    U more smo ga stavili 😉
    .
    Danas je stavio nogu u usta 🥰 ponosna sam.
    .
    Julie.. Javi se.. Mislim cesto na vas 😘


    Ooo nogicee mljac mljac😁😁😁🥰

  • Avatar Valkris

    Valkris

    Broj poruka: 1183

    Prijavi adminu

    Cjepivo proslo suoer, ima 7840g i 69cm. Znaci narastao je za 16 cm i dobio 4 kile od rođenja, lijepo napreduje. Za sad je malo cendrav, temperaturu nema fala bogu. 
    Jel tvoj jede noge, puze ili nesto izvodi?
    Za komarce je rekla da ne koristimo raid niti nista tako agresivno, nego mrezu za prozore, a vani da ga smijemo naspricati s citronelom, zona vital ima kids neki sprej. Čak ga imam doma i koristim ga za sebe, fino mirise po limunu i lavandi, valjda je prirodno..
    Koristimo i mi dentonix ali ne djeluje to bas nesto.. On uzme tetru i bas ko da trlja po desnima… Imamo i one gricke hladne kojekakve.. Nista to.. 
    Julie, cekamo i tvoje vijesti 😉

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Valkris bravo za mjere 🥳🥳🥳 bome je pravi momčić 🥰
    Za zubiće imaš još jantar ogrlice, homeopatske kapi, nadam se da će nešto pomoći 🙏🏼
    Mi došli od pedice, ima 8900 g i 74 cm 🥳 
    Rekla je da joj je jako zao sto smo to prošli i da imaju dobra iskustva da se ne ponavlja pa eto uzdam se u to i uz Božju pomoć 🙏🏼

    [lilypie.com]

  • Avatar Valkris

    Valkris

    Broj poruka: 1183

    Prijavi adminu

    Bome je veliki da. S koliko je tvoj rođen?

    Ne bih ogrlice, ali rekoh muzu nek uzme homeopatske kapi 😉
    Sinoć zaspali tek u pola 10 (inace ide oko 8 spavati) i cijelu noc se vrpoljio i digli se u pola 7.. 🥴 Nema temperaturu hvala bogu ali mislim da ga ti zubici bas jako jako muce..
    .. 
    Joj 🤞🤞🤞🤞 neponovilo vam se 🤗

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.