Porodaj i vode je tr.na merkuru

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Možda ga bole zubići pa mu nije do hrane, M tako zna raditi, kad mu probijaju jede manje.
    Ne brini se za komadiće, bude vrc savladao, u vrticu bolje prihvaćaju stvari nego doma, klinci kopiraju jednu druge. Često puta sam čula doma neće, a u vrticu hoće. Slobodno ti njemu radi kako on voli 🤗

    [lilypie.com]

  • Avatar Valkris

    Valkris

    Broj poruka: 1183

    Prijavi adminu

    Ma da, zato i mislim da ce bit ok u vrticu. Od jucer jede ko veliki, a i dalje se ti zubi bijele. Ja ne znam jel su to dvojke ili cetvorke, skroz su daleko od jedinica..

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Valkris

    Valkris

    Broj poruka: 1183

    Prijavi adminu

    I izbacili smo par bočica mlijeka, rekli su iz vrtica da oni ne daju bocice njima… Reko super, idemo na odvikavanje.. Sad ima samo po noci (sinoc 3x po nekih 90ml), nekad nije imao niti jednu ili samo jednu od 200ml, i po danu 3. Ne znam. Opet i tu krivo radim.. Mozda po noci niti nije gladan.. Probat cu s vodom danas.. 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Ma zašto bi ista krivo radila 🤗  po struci bi kao s godinu dana trebali odrapit citavu noć bez hranjenja, mi nismo s tim imali problema, nama odavno spava po boci ali unam jakooo puno djece koja se bude noću i traže jesti i da, to je navika. Sad kako god ti želiš smanjuj, obo sto sam ja čitala pod stručnu literaturu i sto je jako efikasno ali malo stresnije za mame je to davanje vode i nunanje ako se ne smiri, oni naravno znaju plakat jer žele klopu ali eto onda malo vode, nošenja i duda ako ju koristite i kroz par dana se to rješava. U vrticu nema boca 🤪 to je točno, oni imaju dorucak, užinu, ručak i još jednu uzinu

    [lilypie.com]

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Ništa ti krivo ne radiš, on još nije napunio godinu i vodi se pod dojenče pa te briga kolko boca pije 😜😘

    [lilypie.com]

  • Avatar Valkris

    Valkris

    Broj poruka: 1183

    Prijavi adminu

    Daj mi se javi na kristina.4523@gmail.com pa da nastavimo dopisivati preko whatsappa, ovako ne vidim… 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Poslala sam ti mail pa procekiraj da nije u spamu 😊

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.