Porodaj i vode je tr.na merkuru

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • s@@r@@

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Kad citam kaj pricas sva se razveselim,koje veselje iz tvojih porukica,vjerujem da je to sve tak medeno,sad kad gledam u proslost kak sam bila sva ono kak ce to bit,di smo mi od sveg a sad vec sam u fazi da je 5 mj.star(jos koji dan)😁

    Predobro da je Marin tak napredan ,vec puzi,hoda polako,papa vec i toliko zubi,ono woooow…dobro mu je vidi se,super da oce sve papati😄😄😄
    Sad kad otkrije sve cari fine papice😜
    Da,isto sam skuzila da Mihael kad ima vise igracki nije odusevljen,nezna sta bi pa nervozan bude,isto malo po danu odspava,mozda 2 h i to kaj ti velis kad je muz doma ili kad spava cistim-.-
    Nismo normalne,onda smo kronicno iscrpljene xD…
    To je kad volis da je sve cisto jos kad Marin puze ipak ti je vazno da je sve uredno,ljubimca nemate? Zanima me kak ide to kad imas kucnog ljubimca
    Nasa maca je dost uredna al ono zelim znat kak cu s macijom hranom,morat cu pazit da micem zdjelice 🤦🤦
    Od igracka mi smo sad na kockama onim sta imaju projalice i zveckice i tak zvukice pa ogledalce

    Marinu nebu nis od maramice,mi smo ih zvakali i kasnije hahhaah i sige jeli,ma znas i sama ,kad sam bila mala sapun sam jela xD svasta 😅

    Odusevljena sam sto mu se more svida,mislim da je to toliko vazno za ubuduce,odma ce pozitivno na vodu gledat😁,jel tamo vise spavao?ono jel ga voda i kupanje umorilo?

  • s@@r@@

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Svakako cu probat s vrticem,to mi je u planu jer sam prije upisa zvala da vidim kakva je procedura itd..,negdje bude valjda,imam na pescenici 4 vrtica pa covjece negdje bude..
    A i kak idem na posao ima jedan gradski samo tamo sumnjam jer idu sva djeca nekih poznatih i imucnih pa ono,nebu mjesta sigirno al vrjedi probat😁

    Zanima me kak ce vama prilagodba proc 🤞🤞🤞🤞🤞drzim fige 
    Kak ste isli na plazu? Za zaborqvih pitat?
    Ujutro i navecer iza 5?

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Zašto ne, neka Mihael bude među celebrity-ma 🙊🤪
    Vrtić je jedna sigurnost da imaš kam s njim i zato eto mi smo upisali iako ću se osloniti i na seku, mamu ponekad i tak.
    Pa na moru smo bili na plazi gdje je borova suma, nismo se držali do 5, bilo čitav dam na plažu tj pod borom i super, nije vruće, sunce ga ne prži, on ti je nešto i spavao tam u kolicima, prevalilo ga 😂🙊, spavao je i čitav pit so Zagreba, na Krku smo bili i došli doma, otusirali ga, dali jesti i opet spavanac do 9 ujutro, umorio se ko pas 😂😂😂😂
    Super za igračkice, sve im ke to fora 🥰🥰🥰🥰
    Imamo ti mi dva psa a zdjelice su u kuhinji bas na drugom kraju a on je u svojoj sobi u vrticu ili boravku, sve ide tako redom i čujem ga pa sam mirna, peseki su u hodniku jer im je vruće pa ih ne dira. Kako će to biti kasnije ne znam 😂 u hodu ćemo sve 🙈🙈🙈
    Veliš 5 mj, vidiš kako vrijeme leti 🤪 sad će krenut sve, papica, zubići, puzanje, nećeš se ni okrenuti već ćete slaviti prvi ročkas 🥰🥰🥰🥰 evo nas Marin skoro 10 mj, već gledamo prostore a mislila sam se di je to 🙈

    [lilypie.com]

  • s@@r@@

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Julie

    Zašto ne, neka Mihael bude među celebrity-ma 🙊🤪
    Vrtić je jedna sigurnost da imaš kam s njim i zato eto mi smo upisali iako ću se osloniti i na seku, mamu ponekad i tak.
    Pa na moru smo bili na plazi gdje je borova suma, nismo se držali do 5, bilo čitav dam na plažu tj pod borom i super, nije vruće, sunce ga ne prži, on ti je nešto i spavao tam u kolicima, prevalilo ga 😂🙊, spavao je i čitav pit so Zagreba, na Krku smo bili i došli doma, otusirali ga, dali jesti i opet spavanac do 9 ujutro, umorio se ko pas 😂😂😂😂
    Super za igračkice, sve im ke to fora 🥰🥰🥰🥰
    Imamo ti mi dva psa a zdjelice su u kuhinji bas na drugom kraju a on je u svojoj sobi u vrticu ili boravku, sve ide tako redom i čujem ga pa sam mirna, peseki su u hodniku jer im je vruće pa ih ne dira. Kako će to biti kasnije ne znam 😂 u hodu ćemo sve 🙈🙈🙈
    Veliš 5 mj, vidiš kako vrijeme leti 🤪 sad će krenut sve, papica, zubići, puzanje, nećeš se ni okrenuti već ćete slaviti prvi ročkas 🥰🥰🥰🥰 evo nas Marin skoro 10 mj, već gledamo prostore a mislila sam se di je to 🙈


    Vec 10 mj…covjece zbilja leti vrijeme
    Super za pse,mislim da ce se slagat svakako jer su psi bas dragi prema bebama a i dvoje ih je oa nema ljubomorne

    Uu super za sumuicu borovu,nemas brige onda mozes uzivat na plazi do mile volje…nadam se da ce i nas bebac bit tako dobar na putu😁😁vidjet cemo hehe..
    Ovo sad mi je treci put da se prijavljujem jer imam novi mob  hqhqhq dokle vise🙄🙄🤨

    Kak oblacite bebe ovih dana?
    Mi smo vec poceli sa majcama bez rukava kad je bas jako vruce i skinem mu hlace,be buni se,nekako mi se cini da mu je to ugodno,triput ga moram kupat xD
    Primjetila sam da ima grceve kad jedem jogurt 😒

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Obično im smeta mliječno kod dojenja pa pokušaj smanjiti, bas sam čitala o tome u knjizi od Jovancevica (pedijatra). 
    Držim 🤞🏼 da more prođe super i putovanje naravno 🤪
    Mi nosimo kratke hlačice i majicu bez bodica, inače ima neki ko pravilnik oblačenja, iznad 25 može sve kratko, a iznad 30 može samo bodic ili samo čak i pelena, mogu dobiti toplotni udar od vrućine i odjeće pa ako primjetiš da je crven u liceku ili topao umij ga i namoči glavicu osim ako naravno spava ali tada ga svuci, oni znaju biti i cendravi i plačljivu ako im je jako vruće. Jel mu daješ vodice?

    [lilypie.com]

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Valkris kako ide sa stavljanjem na trbuščić? Hoće li? 💪🏼

    [lilypie.com]

  • s@@r@@

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Julie

    Obično im smeta mliječno kod dojenja pa pokušaj smanjiti, bas sam čitala o tome u knjizi od Jovancevica (pedijatra).
    Držim 🤞🏼 da more prođe super i putovanje naravno 🤪
    Mi nosimo kratke hlačice i majicu bez bodica, inače ima neki ko pravilnik oblačenja, iznad 25 može sve kratko, a iznad 30 može samo bodic ili samo čak i pelena, mogu dobiti toplotni udar od vrućine i odjeće pa ako primjetiš da je crven u liceku ili topao umij ga i namoči glavicu osim ako naravno spava ali tada ga svuci, oni znaju biti i cendravi i plačljivu ako im je jako vruće. Jel mu daješ vodice?


    Nisam mu jos davala vode ..kaj mogu to s obzirom da doji? Kad mu tu i tam dam kasicu e onda mu dam iza tog da cica da ima tekucine i kad je vruce ga cesce stavljam na cicu.

    To kad je crven sađ skuzila da mu je vruce i bas to kaj velis,sav je cendrav,znađ ga tusnut 3x u danu ili g stavim van u kadicu.imamo i bazencic al je prevelik a tak nam se dimenzije nisu cinile veliko..ne treba puno vode al dok unesem iz kuce tolko 4x u kadici nosim da bude do uha mu xD …
    Nije mi palo n apamet da ga umijem xD hvala ❤️

    Danas je vec osjetno hladnije,kak po noci se pokrivate?
    To me zbunjuje skroz jer je pretoplo za poploncic(danas iznimka) ako ga sa sliferom pokrim imma osjecaj da mu je frisko ,stalno se po noci otkriva..
    Spava u kinderbetu do 4 ,a onda je kod nas do jutra 6,7 …
    Nije da negoduje vec ga dojim pa zaspi pa da ga ne razbudim ili sama zaspim

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Ahaaaa ja mislila krenuli ste papati, ako doji onda ne treba nego to kaj i sama radiš, češće na podoj. Kužim, nas je isto s nama ali vise ne dojim 🥰 ne da mama van iz kreveta 🙊
    Mi ti svaki dan drugu pjesmu 😂 vrijeme je nepredvidivo 😂😂 otkriva se i moj pa gledam da mu nije niti zima niti vruće. Toplo nam je u sobi pa ima donji dio pidamice dugi i gore bodi kratki rukav i tanju dekicu za večeras. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Valkris

    Valkris

    Broj poruka: 1183

    Prijavi adminu

    Sara, zao mi je za cijepljenje, nadam se da je sve ok sada :)
    Hoce biti na trbuhu i sam se sada okrece na trbuh i bude 10ak minuta bar 😉☺️
    Na moru smo.. I sve je bilo super.. Kad odjednom promukao.. Nosic curi.. Nazvala pedijatricu kaze vjerojatno laringitis.. 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ Pa ga sad inhaliramo, usisavamo, fenistil pije, mazemo mast na prsa… I tak.. Odmor nula bodova.. Sav je cendrav, i vruce mu je znojan je bas.. Upravo covjek klimu postavlja jer jr nepodnošljivo vruce…

    Mi idemo na plazu od 8 do 10 i iza 17/18. Uziva bas na plazi

    Sad je samo u peleni, eventualno neka majcica.. Tako smo i u zg bio je samo u kratkom jer se stvarno jaaako znoji.. Onak hladna mu jr glava i sav je preznojen.. 

    U Zg sam ga pokrivala s tanjim poplunom i spavao je u kratkim rukavima.. Ovdje u Zd ga ne pokrivam jrr je prevruce.. 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Valkris

    Valkris

    Broj poruka: 1183

    Prijavi adminu

    Joj jedva cekam da bude ko mali zvrk i puze i dize se.. To mi je tak lijepo slusati kad pises Julie ☺️
    Moj jr samo na AD, kasice ne papa jos, jel da mu dam vode mozda? Ak se tak preznojava gubi i tekucinu… On normalno jede, malo mozda i cesce nego u Zg

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.