Porodaj i vode je tr.na merkuru

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Valkris

    Valkris

    Broj poruka: 1183

    Prijavi adminu

    Koala koja se nekad ko mali majmuncic uhvati i nogama i rukama oko moje ruke dok lezi npr 😂😂
    I eto, dosli od pedijatrice i kaze da ne drzi glavu dobro dok ga onako vuce u sjedeci polozaj za ruke i da moramo vjezbati 😔😔😔 nek ga stavljamo stalno na trbuh kao….. 
    Kupit cu definitivno neki vrtic da, očito mu ovo sve dosadilo isto..
    Dobili smo jaslice, gdje vi idete? Mi smo na istoku grada ali nam nisu javili datum. Zasto 14.9.? 
    Meni su isto emocije jako pomijesane i mislim da cemo ga dat jedan dva dana po par sati samo 🙈 kad se ne uspijemo iskombinirati, ja cu od doma radit i muz i svekrva hehe
    Mamaaa ❤️♥️🥰🥰🥰🥰🥰🥰

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Valkris

    Valkris

    Broj poruka: 1183

    Prijavi adminu

    Aha tad ce imati godinu dana 🤦‍♀️🤦‍♀️

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Bas ti htjedoh napisati da češće na trbuščić, nadam se da će biti super sve so iduće kontrole 🤞🏼🤗
    Mi smo isto na istoku, zamisli da idemo u isti vrtić 😂😂😂😂 da ne može dok ne navrši godinu dana

    [lilypie.com]

  • Avatar Valkris

    Valkris

    Broj poruka: 1183

    Prijavi adminu

    Sad sam skuzila, pa 14.9.je mom muzu rođendan hahah 
    Stavljat cu ga na trbuh makar kenjkao 🙈🙈 i tak kenjka stalno nesto 😂😂
    Bilo bi super da su si frendovi iz vrtica nasi malci, 🥰🥰🥰

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Doduše nama je 17. Ali 14. pada pon pa valjda tak da kreće, bilo bi divno 🤗

    [lilypie.com]

  • Avatar Valkris

    Valkris

    Broj poruka: 1183

    Prijavi adminu

    Gdje ste curke?
    Kak ste?
    Kako bebaci? 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • s@@r@@

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Hei curke
    Scaki put je nesto jhahahahhaa,vec mi smjesno,morala sam se ponovno prijavit neznam koji mu je k….

    Ajoj zao mi je za glavicu:/ al sve se to lako ispravi,na busicubi bude super,Mihael se stalno okrece na trbuh pa nemres ni piskit xD ,jucer je spavao svaki put na trbuhu i to se sam okrene.

    Jako mi je drago za upise,odusevljema sam,meni je zao sto mi nismo upali:/ mogli smo da sam prekinula porodiljni pa onda bi imao uvjete al necu to nikako…😁
    Kaj jos ima kod vas? Citat cu i druge porukice al da ne pogubim sce odma odgmna oce zadnje😄😄😄

    Mi bili na cjepljenju ova druga doza je lose prosla,kurio je bas i cendrav bio 3/4dana😅😅 al je veliki ,kaze pedijatrica jos ne na kasice samo tak nastavite bas dobiva al ja probavam tu i tam i za sad ide ok osim tikvice 

  • s@@r@@

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Julie

    Jao Sara 😂😂😂😂 bome su mi tvoje kombo 🤢😂😂😂😂 pekmez i jogurt? 😂😂😂😂😂
    Bravo za bindevicu, Marinu se nikako nije svidjela, ako mu još date dva dana onda se bundeva smatra uvedenom namirnicom.
    Gledam svašta, ove sa popustima do agencija do vlastitog aranžmana. doduše na Rabu nisam nikad bila al si me sad jaaaako zainteresirala, procekirat ću ga.
    Ako misliš krenuti s papicom možeš i jabukicu za početak, tikvicu, pa kruskicu i tak te lagane.
    Valkris srećom da je sve prošlo dobro na putovanju 😓
    Sretno na cijepivu 🤗 srećom samo je na usta pa ajde.
    Vidim imaš malu koalicu, tak ja svog zezam kad me ne pusta. 😂 bude ga prošlo dok se krene kretati.
    Mi imamo vrtić sto sam već i rekla i definitivno isplativa kupovina, tako se lijepo igra, bude po pol sata nekad i duže.
    Danas smo pak bili na prvom šišanju, prošlo je odlično, bili brzo gotovi i nije se plakao niti otimao i javljeno nam je da krećemo u vrtić 14.9. Bilo mi je drago a sa druge strane tužno jer ne znam kako će prihvatiti i najrađe bi da je sa mnom. 🥰
    E da i konačno je počeo govoriti mama po čitav dan, inače rekao je i ovih prijašnjih dana ali nikad dok ga ja čujem E danas mi je bas emotivan dan 🥺🥰


    Poslusala sam sve savjete tvoje hahahah tak da sam ubodila 3 dana i jabuku probali i bananu ,tikvica s jabukom prolazi😁😁

    A nije ni cudo da Marim nije htio bundevu,probala sma i fuj je i meni hahahah🤣🤣

    Oooooo sisanac? Ajmeee superrrr😍😍😍😍 predivno

    S cim se u vrticu igra? Razmisljam o tom bas 

    Ooooooi mama kazee🎉🎊🎉🎊🎉🎊🎉🎊🎉🎊 icucee i ja se raznjezila na samu pomisao,bas divano i sigurno jako jako emotivni dani,jel tata ljubomoran?😁😁😁😁

    A za vrtic a znam vit ce ti sigurno jako tesko al sto prije to bolje,tamo ce se animirat i dobro je za njega ,a i ti mozes odahnut koji sat ak ti ostane vremena

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    🙋🏼‍♀️ curke, bas htjela ostaviti porukicu neki dan, kako ste, šta ima, kako su bebaci?
    Sara ne odustaj, mnogi ti na upisu ipak ne potpisu ugovor jer se odluče za bake, tetke ili pak tete cuvalice, uvijek se nađe mjesto, ako ne u tvojem onda još nekom koji ti je u blizini, svakako zovi ravnateljicu pa pitaj za tu opciju da se javiš nešto prije rockasa pa vidite plus mnogi ti pređu iz jasličke u vrtićku tokom godine pa se i na taj način oslobode mjesta, sretno 🤗
    Super za klopicu 🥰🥰🥰🥰 a nesretna bunedvica nit ju mi jedemo pa nije drama 😂😂 al da je bljutava je 🙊
    Evo nama ekspresno izašla još 3 zubića odjednom, tu je bilo malo drame, siroti 😩 sad ih imamo 7 i eto krenuli papati postenski, pijemo jogurt na času, presmjesan je s brkovima 😂 neki dan mu narezala par špageta i na mali žličicu safta, pojeo s gustom naravno 🥰 malo smo i žvakali papirnatu maramicu 😂🙈 u sekundi zgrabi i bio u usta, krećemo se uz namjestaj odnosno garnituru, koda onako u stranu i drži se 😂🙈 presladak je, danas sam ga prvi put pustila da odpuze u kuhinju, koje je to veselje bilo. Ja ga pitam a di si ti to došao a on udri u smijeh ali onaj ushićen, bas si je bio sav važan 🥰
    Prošli vikend bili smo na moru, kupao se naravno, nije htio van iz vode, ništa mu nije smetalo. 
    I tako, traži puno kretanja, nošenja, preznojim se sva 🙈 izbacio je jedno spavanje tako da sad spava samo jednom po sat i pol i to je to. Jedva čekam dragog da dođe doma 😂😂😂😂😂 samo mu ga uvalim i umjesto da odmorim bacam se na čišćenje (budala) 😂😂😂😂 

    [lilypie.com]

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Sara zao mi je za cijepivo, ali hvala Bogu to je iza vas 💪🏼 U vrticu mu dajem one ringove sto se slažu po veličini, sviralice razno razne (knjigice) i tak neke koje šušte i to, kaj god, ne dajem mu sve odjednom jer mu postane dosadno pa imam 6-7 igracka i onda za nekoliko dana drugih 6 i tako vrtim i kad dođe taj dan kad mjenjam ful se razveseli 🥰

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.