Muška i ženska imena za bebe 💗

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    Drage mame pišite nam ovdje imena za bebe koja vam se sviđaju. Svako ime je dobrodošlo! 
    Ja konkretno imam puno ženskih imena koja mi se sviđaju a treba mi muško 😊 Nikako se s mužem dogovorit. Pročešljali smo biblijska, evanđeliste, talijanska, američka, španjolska, balkanska, popularna, manje popularna.. I sva koja nam se sviđaju su učestala. Mislim ima još vremena za ime.. Al možda mi se nečije vaše baš jako svidi 🤗

    [lilypie.com]

  • Avatar C1M4

    C1M4

    Broj poruka: 1322

    Prijavi adminu

    Mi smo se razmisljali ako bude curka da ce biti Mia ili Bruna, a ako bude decko biti ce Borna ma da se jos dvoumimo oko imena za decka jer bi oboje htjela neko kratko ime, a nista nam ne pada na pamet, sve nam je preobicno🤷🏼‍♀️ Tako da ako ima koja prijedlog, pucajte haha😉

    [lilypie.com]

  • Avatar Vanessa.

    Vanessa.

    Broj poruka: 136

    Prijavi adminu

    Kod nas je curica na putu, Lena će se zvati, krsno ćemo po noni joj dati Marija, a da je bio dečkić onda bi bio Noa :)

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    Ženska su mi super Mia i Bruna. Meni se još sviđa Andrea, Edita, Nora, Iris, Ena. A muška ništa.. Ajme. Mislim lijepo mi je ime Luka, Matej i Maro ali već ih imam u bližih i ne da mi se ponavljat. Dobro mi je ime Andrej.. Ali mi ga je zgadio Plenković🤣
    Sviđaju mi se Dario i Teo, al mi muž baš nije oduševljen.. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    Noa je isto lijepo ime..

    [lilypie.com]

  • Avatar Maj4

    Maj4

    Broj poruka: 410

    Prijavi adminu

    Meni je žensko Anastazija i to već par godina govorim da ako bude curica to ne to 🙈🥰
    A muška su mi lijepa Jakov, Erik, Bruno, Benjamin ali uglavnom imamo nekog od bližih s tim imenima pa otpadaju. Favorit mi je Lucijan za sad, ali dragom se ništa ne sviđa a oko svojih prijedloga se još ne izjašnjava 🤣🤣 

    🦸🏼‍♀️'94 🦸🏼‍♂️'86
    🌈 18.5. imamo 💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    Bruno mi je isto ok.. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Vanessa.

    Vanessa.

    Broj poruka: 136

    Prijavi adminu

    Ajme Lucijan, prvi put čujem, baš posebno ime i prekrasno, zvuči mi skoz anđeoski :)

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    Maj4 tako i ovaj moj.. Ja predlažen a on samo ne bi baš to ime.. Zapeo za Luku a imamo ih u bliskih prijatelja dvojicu. 

    [lilypie.com]

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    Patrik, Dino i Sven su moji, curka bi bila Dunja

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.