Muška i ženska imena za bebe 💗

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Napokon 2804

    Napokon 2804

    Broj poruka: 2595

    Prijavi adminu

    Zenska - Morana, Mirta, Marta, Elena, Elina, Amina, Hana, Lana, Tia
    Muska - Tin, Maroje, Patrik, Florian, Emanuel, Jona, Miron

    [lilypie.com]

  • Avatar skoljka

    skoljka

    Broj poruka: 3346

    Prijavi adminu

    Omerta

    Mi se sad dvoumimo izmedju imena Sofia i Maylin.Imali smo i trece, Amelie, ali se dragom vise ne svidja, odnosno nemamo mu nikakvu poveznicu/znacenje kao prva dva.


    Maylin prekrasno 😍

  • Jasmine77

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Drage mame, sadašnje i buduće! Molim pomoć Dvoumim se izmedu imena Niko ili Nicolas? Koje vam je ljepše?

  • jole

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Nasty

    Vito 💗


    Lovro, David, Luka, Viktor, Leon 

  • jole

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Lovro, David, Luka, Viktor, Leon 

  • miss.health777

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Mi se dvoumimo između Viktor i Andrej. Vito je isto prekrasno. 💙

  • Avatar Marija.1994

    Marija.1994

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    Meni se svidjaju za curu Lejla i Katja, a za decka Viktor i Filip. Muzu niti jedno od tih, eventualno Viktor dolazi u obzir. 🙈 Cekamo sad curku, pa smo se odlucili da ce biti Marija po muzevoj mami, a ako cemo jednog dana imat decka onda bi bio Aleksandar po mom tati. 🙂

    👱🏼‍♀️28 🧔🏼38
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Bru1502

    Bru1502

    Broj poruka: 65

    Prijavi adminu

    miss.health777

    Mi se dvoumimo između Viktor i Andrej. Vito je isto prekrasno.💙


    Andrej mi je super ime, skoro smo ga izabrali ali posto se bira udvoje ipak je sin Mateo- kasnije smo skuzili da sam rodila na sv. Andriju. 😃
    Ostala super imena su mi Borna, Marko i Adrian, a od zenskih Leona, Laura i Marla. 

    Mateo 30.11.21

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.