Muška i ženska imena za bebe 💗

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Angie1205

    Angie1205

    Broj poruka: 1765

    Prijavi adminu

    Noa 💙
    Tia 💜

    [lilypie.com]


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

    lorija

    Maj4

    Jedina stvar oko koje smo se odmah složili je da nećemo davati ime po nikome. Jer je dragi Nikola i pok tata i dida i tko zna koliko unazad su isto Nikola i maleni nećak isto 🙈🙈
    Nasty baš me zanima šta će dragi reći za Lucijana. Moj je komentirao kako ga podsjeća na vraga Lucifer 😒😒

    I ja sam za to da se ne daju imena po nikome,jednostavno svak je jedinstven i poseban a tako i bebe koje dolaze ne trebaju nikakve titule po nekom. Ali muz je tako odgojen i tako u njih to “mora” biti. Dajem mu na izbor al se potiho nadam da ce odustati ako bude curica. 😂😂😂
    Uglavnom kad biram imena gledam
    -Kako se slaze sa prezimenom
    -Muska imena da su zvucna
    -Zenska sto kraca da nebi bilo raznih nadimaka


    Lorija, Meni je brat poginuo pred 10 godina. I išla sam na neku duhovnu obnovu godinu iza i rekao mi je svećenik sam od sebe,nemoj nikad dati djetetu ime po pokojnom bratu. Ja sam pitala zašto a on je rekao samo da ne dam. Inače i Ja sam klub Noel🥰🥰 Za curu bi Mila.

    [lilypie.com]

  • Avatar sofi09

    sofi09

    Broj poruka: 124

    Prijavi adminu

    Meni zenska:Nola, Nika ili Ela, a muska:Maro, Teo ili Fran. Decku se naravno ni jedno od tih ne sviđa🙁

    [lilypie.com]

  • Avatar lorija

    lorija

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    Lavica27

    lorija

    Maj4

    Jedina stvar oko koje smo se odmah složili je da nećemo davati ime po nikome. Jer je dragi Nikola i pok tata i dida i tko zna koliko unazad su isto Nikola i maleni nećak isto 🙈🙈
    Nasty baš me zanima šta će dragi reći za Lucijana. Moj je komentirao kako ga podsjeća na vraga Lucifer 😒😒

    I ja sam za to da se ne daju imena po nikome,jednostavno svak je jedinstven i poseban a tako i bebe koje dolaze ne trebaju nikakve titule po nekom. Ali muz je tako odgojen i tako u njih to “mora” biti. Dajem mu na izbor al se potiho nadam da ce odustati ako bude curica. 😂😂😂
    Uglavnom kad biram imena gledam
    -Kako se slaze sa prezimenom
    -Muska imena da su zvucna
    -Zenska sto kraca da nebi bilo raznih nadimaka

    Lorija, Meni je brat poginuo pred 10 godina. I išla sam na neku duhovnu obnovu godinu iza i rekao mi je svećenik sam od sebe,nemoj nikad dati djetetu ime po pokojnom bratu. Ja sam pitala zašto a on je rekao samo da ne dam. Inače i Ja sam klub Noel🥰🥰 Za curu bi Mila.


    Lavice ❤ hvala stavila si mi tocku na kraj recenice. Takvog sam i ja slicnog razmisljanja,sto ima logike.  a gle skicnule smo se mi za Noel davno💗, bas cu potraziti jednom kad budem noci dezurna, sad ce to brzo biti kad toplinski udari se ponove 😂😂😂
    A da vas pitam za neobicno ime Lobel?? Kakvo vam to ime zvuci?? Staro-hrvatsko je ime.

  • Avatar deewillow

    deewillow

    Broj poruka: 172

    Prijavi adminu

    U grupi zimskih beba sam jos prije objavila da je moja curka Mila. Muz i ja smo se dogovorili dosta prije trudnoce. Mila mi se jako svidja vec par godina, a dodatan plus je to sto se tako zove moja baka s kojom sam jako povezana i koja ja intenzivno sudjelovala u mom odgoju i odrastanju. Sama nosim ime prabake ne zbog tradicije, nego se isto mojim roditeljima svidjelo to ime, a to sto se i prabaka tako zvala bilo je njima samo dodatan plus. Ako ikad budemo imali jos jednu curu, bit ce nazvana po muzevoj baki da bude fer, a meni je i to ime ok

    [lilypie.com]

  • Avatar Maj4

    Maj4

    Broj poruka: 410

    Prijavi adminu

    Lavice Lobel mi baš zanimljivo zvuči, sviđa mi se 🤗 
    I Lukas mi je jako lijepo, to sam po plaži čula, ali čini mi se da je to u njemačkoj/austiriji dosta često jer ih ima jako puno 🙈 ili je se samo kod nas na plaži potrefilo 🤣🤣

    🦸🏼‍♀️'94 🦸🏼‍♂️'86
    🌈 18.5. imamo 💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

    lorija

    Lavica27

    lorija

    Maj4

    Jedina stvar oko koje smo se odmah složili je da nećemo davati ime po nikome. Jer je dragi Nikola i pok tata i dida i tko zna koliko unazad su isto Nikola i maleni nećak isto 🙈🙈
    Nasty baš me zanima šta će dragi reći za Lucijana. Moj je komentirao kako ga podsjeća na vraga Lucifer 😒😒

    I ja sam za to da se ne daju imena po nikome,jednostavno svak je jedinstven i poseban a tako i bebe koje dolaze ne trebaju nikakve titule po nekom. Ali muz je tako odgojen i tako u njih to “mora” biti. Dajem mu na izbor al se potiho nadam da ce odustati ako bude curica. 😂😂😂
    Uglavnom kad biram imena gledam
    -Kako se slaze sa prezimenom
    -Muska imena da su zvucna
    -Zenska sto kraca da nebi bilo raznih nadimaka

    Lorija, Meni je brat poginuo pred 10 godina. I išla sam na neku duhovnu obnovu godinu iza i rekao mi je svećenik sam od sebe,nemoj nikad dati djetetu ime po pokojnom bratu. Ja sam pitala zašto a on je rekao samo da ne dam. Inače i Ja sam klub Noel🥰🥰 Za curu bi Mila.

    Lavice ❤ hvala stavila si mi tocku na kraj recenice. Takvog sam i ja slicnog razmisljanja,sto ima logike. a gle skicnule smo se mi za Noel davno💗, bas cu potraziti jednom kad budem noci dezurna, sad ce to brzo biti kad toplinski udari se ponove 😂😂😂
    A da vas pitam za neobicno ime Lobel?? Kakvo vam to ime zvuci?? Staro-hrvatsko je ime.


    🥰🥰
    Lobel hm znam jednog dečka koji se zove Lovel a nikad mi nije sjeo a to me asocira na njegovo ime 🙈 Kaže se ni ne znaš koliko ljudi ne voliš dok ne biraš ime djetetu😂😂

    [lilypie.com]

  • valentina

    Broj poruka: 292

    Prijavi adminu

    Posto nosim decka dala sam na volju dragome da bira ime, moj jedini uvjet je da mora bit sa pocetnim slovom M😁
    Iz razloga toga jer je njemu ime Mario, prvom sinu Marin, mom bratu također Mario, necaku Maksimilian.
    Eto zato je moja jedina zelja da bude isto pocetno slovo. E al ima mali problem jer prezime također pocinje sa M pa to treba sad malo uskladiti da ne zvuci cudno😂
    Inace u uzem izboru mu je Mateo ili eventualno Mislav. Da je curica dala bih joj ime koje godinama zelim, Melani🙂

    [lilypie.com]

  • Avatar PčelicaMama

    PčelicaMama

    Broj poruka: 99

    Prijavi adminu

    Mi imamo curicu Tenu, a glavni izbor su zapravo bile Iskra ili Maša.
    Za decka smo imali samo Davida kao izbor. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Red Fox

    Red Fox

    Broj poruka: 1383

    Prijavi adminu

    Mi smo se odlucili za Nou zbog simbolike koja nam puno znaci. Vidim da ce biti jako popularno ime u generaciji no meni ne smeta. U nasem krugu poznanika i obitelji nitko se tako ne zove tako da sam zadovoljna 😂 jos su mi lijepa muska imena Marin, Franko, Tin, Karlo, Fran, a od zenskih Sara, Lorena, Ana, Ida, Tena 😊

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.