Muška i ženska imena za bebe 💗

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar lorija

    lorija

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    Muska imena 
    Noel
    Vito
    Mateo
    David 

    Na zenska ne mogu utjecati ako bude zensko,muz odredio da ce po svojoj pok.mami.
    Ima li vas jos koji dajete ime po pok. bakama i djedovima??

  • Avatar andjelina23

    andjelina23

    Broj poruka: 222

    Prijavi adminu

    Rafael, Roko, Denial, Maro 😊

    🤍 Spontani sa 6 tjedana/ 2014
    🧑 Curica 3 godine /2019.
    🤍 Spontani s 12 tjedana, kiretaža/2021.
    🧑 Curica 1 godina (mjesec dana nakon kiretaže zatrudnila)
    🤰https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20716;11/st/20230621/e/Pregnancy+Ticker/dt/6/k/c4a6/preg.png [tickerfactory.com]

  • Avatar Omerta

    Omerta

    Broj poruka: 1479

    Prijavi adminu

    Prvorodjena je Doriyana, a sad nam se svidja za curku Sofia, a decko Damian (sa j ili bez). I jedno “asian inspired” posto je dragi azijat.. samo ima vise verzija: Maylin/Mailyn. No nismo se jos 100% odlucili, bit ce obiteljsko glasanje/prijedlozi.

    Be the change you wish to see in the world..


  • Avatar Maj4

    Maj4

    Broj poruka: 410

    Prijavi adminu

    Jedina stvar oko koje smo se odmah složili je da nećemo davati ime po nikome. Jer je dragi Nikola i pok tata i dida i tko zna koliko unazad su isto Nikola i maleni nećak isto 🙈🙈
    Nasty baš me zanima šta će dragi reći za Lucijana. Moj je komentirao kako ga podsjeća na vraga Lucifer 😒😒 

    🦸🏼‍♀️'94 🦸🏼‍♂️'86
    🌈 18.5. imamo 💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar lorija

    lorija

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    Maj4

    Jedina stvar oko koje smo se odmah složili je da nećemo davati ime po nikome. Jer je dragi Nikola i pok tata i dida i tko zna koliko unazad su isto Nikola i maleni nećak isto 🙈🙈
    Nasty baš me zanima šta će dragi reći za Lucijana. Moj je komentirao kako ga podsjeća na vraga Lucifer 😒😒


    I ja sam za to da se ne daju imena po nikome,jednostavno svak je jedinstven i poseban a tako i bebe koje dolaze ne trebaju nikakve titule po nekom. Ali muz je tako odgojen i tako u njih to “mora” biti. Dajem mu na izbor al se potiho nadam da ce odustati ako bude curica. 😂😂😂
    Uglavnom kad biram imena gledam
    -Kako se slaze sa prezimenom
    -Muska imena da su  zvucna
    -Zenska sto kraca da nebi bilo raznih nadimaka

  • Avatar HarryPotter

    HarryPotter

    Broj poruka: 209

    Prijavi adminu

    Naš dečkić je Šimun💙

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Hrabrica

    Hrabrica

    Broj poruka: 1350

    Prijavi adminu

    Pridružujemo se sa imenom..našu curku čeka ime Anamia <3 Sad si kontam, dobro da je curka jer se oko muškog imena nikako nismo uspjeli dogovoriti 

    JA: 33 g, endometrioza
    MM: 33 g, bez dijagnoze, najveća potpora. Hvala dušo ❤
    11/2018 – inseminacija X
    02/2019 – IVF (klomifen+štoperica) X
    04/2019 – IVF (gonali, decapeptyl, štoperica) – prekrasna zdrava curica ❤️🙏
    04/2021 – IVF (puregon, cetrotide, štoperica) X
    06/2021 – FET X
    09/2021 – prirodna trudnoća X
    10/2021 – FET, pozitivan test i uredna beta ❤
    Sada dalje dan po dan ❤️Bože hvala Ti. ❤️
    [lilypie.com]

  • Avatar Lunica

    Lunica

    Broj poruka: 1214

    Prijavi adminu

    Eva, Lara, Mia, Rita, Ema , Lana, Marita, Sara, Hela, Nora, Tonka, Nina.Manuela.Marta.,….i td itd…

    Noa, Marin, Marko, Luka, Šimun, Andrija, Franko, Duje, Damjan, Petar, Emanuel, Bartol, Vid, Domagoj, Dominik, Patrik, Dorijan…uh uh ima ih

    ᗰIᕼᗩᗴᒪ 6.5.2021.

  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    Nama se ne svidja niti jedno jedino musko. Ili su precesta ili nam se ne svidjaju. Meni Noa nije muzevno, Luka mi ne precesto i tako, uzasno sam komplicirana.  Sve smo preokrenuli i imam osjecaj da necemo nikad naci nista.
    Za curu bi imali.

    [lilypie.com]

  • Avatar DijMar

    DijMar

    Broj poruka: 1746

    Prijavi adminu

    HarryPotter

    Naš dečkić je Šimun💙


    Jedan od mojih favorita, ali decku se ne svidja…no razmisljam da mu ga dodam kao krsno ime 😍

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.