Muška i ženska imena za bebe 💗

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar C1M4

    C1M4

    Broj poruka: 1322

    Prijavi adminu

    Dragi je htio da budu blizanke pa da imamo oba imena, Mia i Bruna, ali samo je jedna bebica haha😊 Bome tako i kod nas, muskih imena nema nista posebno.. Ali lijepa su mi i Noa i Teo🤔 Ali znam da se ovaj moj ne bi slozio sa Teom haha😊 Cak mi je i Matej lijepo, ali dragi se zove Luka pa ne zeli da imamo kako on kaze “cijelo evandelje u kuci” jer su to kao cesta imena dosta🤷🏼‍♀️ Godinama sam imala zelju da imam sina i da se zove Vito posto mi je i deda bio talijan, a Vito je talijansko ime, ali se dragi bas ne slaze haha🙄

    [lilypie.com]

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    I meni se Lucijan sviđa, baš ću mu predložit.. Neki dan sam mu rekla da mi se sviđa Lorijan ali niš.. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    Vito 💗

    [lilypie.com]

  • petra31

    Broj poruka: 152

    Prijavi adminu

    Za curu Lena,Lea
    Decko Jan,Evan,Noa,Roko

  • Avatar C1M4

    C1M4

    Broj poruka: 1322

    Prijavi adminu

    Meni je Vito bas prekrasno ime jer nije tako cesto, barem ja ne znam puno njih koji se tako zovu, a i nije bas “obicno”😊 Ali eto  ocito meni nije sudeno haha😁

    [lilypie.com]

  • Avatar DijMar

    DijMar

    Broj poruka: 1746

    Prijavi adminu

    Nas ce biti Patrik, a da je curka bila bi Maša…
    Matej, Roko, Noa, Šimun, Petar…
    Rita, Marta, Julija, Mia…

    [lilypie.com]

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    Cim4 i meni je Vito super! Jednostavno, zvučno i nesvakidašnje.. 

    [lilypie.com]

  • Avatar C1M4

    C1M4

    Broj poruka: 1322

    Prijavi adminu

    Jos da sam ga uspjela nagovoriti na to ime.. ahah😊 Mozda uspijem za iduce😉😋 Nama je i Niko usao u uzi izbor, ali jos trazimo koje bi nam bilo i meni i njemu tip top haha😊

    [lilypie.com]

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Muska su mi lijepa Marin, Roko, Matej, Aston i Franko, a zenksa Mila, Margarita, Tamara i Vedrana…..

    [lilypie.com]

  • Avatar Angelly

    Angelly

    Broj poruka: 775

    Prijavi adminu

    Meni su favoriti za dečka prvotno Noa a onda Patrik. Mada kolko kužim Noa je trenutno ultra popularno …to kad krenu u školu pa ih bude po 3-4 u razredu 😋. 

    Netko je spomenuo i Teo…to mi isto zvuči lijepo 😊.

    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.