Muška i ženska imena za bebe 💗

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Bebac24

    Broj poruka: 732

    Prijavi adminu

    Mi imamo sina Gabriel, 
    Sad dolazi jos jedan sin i muku mucimu sa imenom 🙁 a za prvog smo odlucili odmah. 

    [lilypie.com] [lilypie.com]

  • Avatar Omerta

    Omerta

    Broj poruka: 1479

    Prijavi adminu

    Afro1236

    Moja curka, ako bude curka će biti Mila. Ali i Sofia mi je jednako čarobno 🥰
    Što se tiče dečkića ja bi Mauro, ali dragi malo teže izgovara R(doduše, gotovo se i ne primijećuje) i još nam prezime ima dva R. Velim ja njemu da izgovori ime i prezime da čujem kako zvuči, nema šanse 🤣 Presmiješan je. A možda na kraju i popusti.

    Ova zenska mi se bas svidjaju.. 
    A Aaron je srednje (drugo) ime od dragog.
    Mi smo isto brzinski odlucili za prvorođenu, a sad muku mucimo! 

    Be the change you wish to see in the world..


  • Avatar skoljka

    skoljka

    Broj poruka: 3346

    Prijavi adminu

    Omerta

    Afro1236

    Moja curka, ako bude curka će biti Mila. Ali i Sofia mi je jednako čarobno 🥰
    Što se tiče dečkića ja bi Mauro, ali dragi malo teže izgovara R(doduše, gotovo se i ne primijećuje) i još nam prezime ima dva R. Velim ja njemu da izgovori ime i prezime da čujem kako zvuči, nema šanse 🤣 Presmiješan je. A možda na kraju i popusti.
    Ova zenska mi se bas svidjaju..
    A Aaron je srednje (drugo) ime od dragog.
    Mi smo isto brzinski odlucili za prvorođenu, a sad muku mucimo!


    Aaaa kako mi je drago vidjeti da ima jos neli Aaron. Mi smo se def odlucili za to ime 😊nama zvuci pre mocno i neobicno za ovdje, tvoj muz je stranac koliko sam upratila na zimskim🙄

  • Avatar Omerta

    Omerta

    Broj poruka: 1479

    Prijavi adminu

    Je, Amerikanac porijeklom iz Vijetnama. 
    Prvorođena ima slicno ime kao ja, isto pocetno slovo, a dragi bi sad htio da prinova ima na njega, neko ime na J. Meni iskreno bas nema nekih wow imena sa tim pocetnim slovom tako da smo jos u nedoumici, vjerojatno se do zadnjega necemo odluciti.

    Be the change you wish to see in the world..


  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

    Julia?

    [lilypie.com]

  • Avatar Omerta

    Omerta

    Broj poruka: 1479

    Prijavi adminu

    Pokojni tata mu je bio Julius, pa smo cak i o tom razmisljali.. al ono nije nam kliknulo, ne svidja se dragom. 

    Be the change you wish to see in the world..


  • ZaLo

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Vecer, pridruzujem se i ja mukama po muskom imenu. Znaci za curku ima imena ohohhhooo… Moje su Zara i Lora.
    A lijepa mi Mila, Rita, Rubi, Franka, Zala, Zola, Zita, Erin, Bruna, Matija, Saša, Una, Ina, Tia, Pia, Luna, Lira,….. 
    A za muska imam neka, al nijedno nije to ono pravo… a i mm se nijedno ne svidja…
    Evo popis- Rok, Jura, Mark, Vigo, Ivor, Erik, Viktor, Lukas, Toma, Marin, Grga, Rene, Aron, Leni, Matias (Bozji dar), Kris.
    A mm se svidja Frano ili Franko, a meni
    Se ne svidja.
    Znaci nijedno ime mi nije ono- E TO JE TO!!!
    A mora pasat k imenima cura opet!  Slusam idejeeeee…

  • Avatar JelenkoPelenko

    JelenkoPelenko

    Broj poruka: 54

    Prijavi adminu

    Mi smo se za zensko i prije trudnoce dogovorili Luce, a evo cekamo muskica bit ce Toni ili Antonio, ovisi kako nam bude izgleda 🙈

    Javljam se zapravo jer mi mm ima zakon ime - Vicko😊 sican se da mi je bilo smisno kad san ga upoznala ali mi je toliko slatko sad, pa eto da prosirim i to ime 😎

    [lilypie.com]

  • Avatar Omerta

    Omerta

    Broj poruka: 1479

    Prijavi adminu

    Mi se sad dvoumimo izmedju imena Sofia i Maylin.  Imali smo i trece, Amelie, ali se dragom vise ne svidja, odnosno nemamo mu nikakvu poveznicu/znacenje kao prva dva.

    Be the change you wish to see in the world..


  • Avatar JelenkoPelenko

    JelenkoPelenko

    Broj poruka: 54

    Prijavi adminu

    Sofia mi je 😍😍😍 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.