Muška i ženska imena za bebe 💗

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar PatyDi

    PatyDi

    Broj poruka: 1749

    Prijavi adminu

    Koliko sam shvatila, muski dio uvijek previse komplicira, ni mom se vecina imena nije svidjela… 😏

  • Avatar skoljka

    skoljka

    Broj poruka: 3346

    Prijavi adminu

    Aurora 😅🤣🤣🤣🤣jesi zeznuta
    Ljepo mi je Liam sto jre netko predlozio, ali mome se vjerpvatno ne bi svidjelo

  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    Mislim da meni nece biti problem ga nagovoriti u trenutku kad ja budem u neko ime sigurna.
    Vidim da je Liam postalo popularno ime. Meni je precudno. Na engleskom mi je super, na nasem se ne mogu naviknuti.
    E da i Maks je popularno ako nekome pomogne.

    [lilypie.com]

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    Ian mi je isto bas lijepo, to je kao strano, al moze i kod nas.
    Kod mene isto ne prolaze neka imena koja se drugacije pisu ili citaju i dupla slova…


  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

    Cura Erin..jako slatko ime!

    [lilypie.com]

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    Meni su Aron i Ben su mi lijepa imena, al koja eto povezujem sa zivotinjama 🙈
    Isto zenska imena Ariel, Zara i Ina su mi divna, ali eto, nebi ih dala znamo zasto. Iako znam nekoliko Zara i Ini…


  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    Aurora hahah. A vidia Frajla meni Aron i Ben (od Benjamin) zidovska i znam muskarce tog imena zidove. Ben je cesto pas kod nas, al nisam znala za Arona. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    Podižem temu, ako ima netko još neko lijepo ime u rukavu.. Meni od muških imena se u zadnje vrijeme  sviđaju Rino i Karlo.. 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1770

    Prijavi adminu

    Prema imenima koja su dali ljudi iz moje okoline djeci u posljednjih 5 godina za decke su najcesci Leon, Vito i Erik, a curice Leona i Marta.

  • Avatar Lunica

    Lunica

    Broj poruka: 1214

    Prijavi adminu

    Vice 💙

    ᗰIᕼᗩᗴᒪ 6.5.2021.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.