Moguca trudnoca ili ne ?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

SAYURI

Broj poruka: 1298

Prijavi adminu

Andjela93

Hvalaa puno 🙂
    Pred kraj meseca idem na prvi pregled jer mi doktorka ne radi od 23-27 jbg. Al nema veze.

Sretno i zelim ti skolsku trudnocu 🥳

👱‍♀️- 34g
    👨-42g
    👶-7g
    09.10-missed ab.
    Papa✅ Brisevi ✅
    ➕ 16.03.2021
    [lilypie.com]

• Xena

Broj poruka: 1

Prijavi adminu

Pozz.. Nova sam ovdje, curke zanima me dali je netko imao slicno iskustvo, dakle, menga mi kasni 7..imam mucnine vrtoglavice bol u ledima i itd… Medutim zavrsila sam na hitnoj zbog mucnine i vrtoglavice tj.. Slabosti, napravili beta hcg.. Negativan, stim da su mi stvari 24 dana u dan, a zadnji odnos sam imala 25.4…pa 8,9,10..5mj…nikad mi ne kasne.. A na hitnoj sam bila 5 dsna  nakon kasnjenja.. I jos nemam stvari s simptomi prisutni luda samm. Hvsla

SAYURI

Prijavi adminu

Xena

Pozz.. Nova sam ovdje, curke zanima me dali je netko imao slicno iskustvo, dakle, menga mi kasni 7..imam mucnine vrtoglavice bol u ledima i itd… Medutim zavrsila sam na hitnoj zbog mucnine i vrtoglavice tj.. Slabosti, napravili beta hcg.. Negativan, stim da su mi stvari 24 dana u dan, a zadnji odnos sam imala 25.4…pa 8,9,10..5mj…nikad mi ne kasne.. A na hitnoj sam bila 5 dsna nakon kasnjenja.. I jos nemam stvari s simptomi prisutni luda samm. Hvsla

Beta iz krvi bi sasvim pouzdano pokazala da si trudna  i sa 5 i sa 7 dana kasnjenja, cak i da je kasni menga bi pokazala. Tako da nije trudnoca u pitanju zao mi je..

👱‍♀️- 34g
    👨-42g
    👶-7g
    09.10-missed ab.
    Papa✅ Brisevi ✅
    ➕ 16.03.2021
    [lilypie.com]

SAYURI

Prijavi adminu

* ispravka: i da ne kasni menga beta iz krvi pokazuje..

👱‍♀️- 34g
    👨-42g
    👶-7g
    09.10-missed ab.
    Papa✅ Brisevi ✅
    ➕ 16.03.2021
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.