Moguca trudnoca ili ne ?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar SAYURI

    SAYURI

    Broj poruka: 1387

    Prijavi adminu

    Xena

    Pozz.. Nova sam ovdje, curke zanima me dali je netko imao slicno iskustvo, dakle, menga mi kasni 7..imam mucnine vrtoglavice bol u ledima i itd… Medutim zavrsila sam na hitnoj zbog mucnine i vrtoglavice tj.. Slabosti, napravili beta hcg.. Negativan, stim da su mi stvari 24 dana u dan, a zadnji odnos sam imala 25.4…pa 8,9,10..5mj…nikad mi ne kasne.. A na hitnoj sam bila 5 dsna nakon kasnjenja.. I jos nemam stvari s simptomi prisutni luda samm. Hvsla


    Beta iz krvi bi sasvim pouzdano pokazala da si trudna  i sa 5 i sa 7 dana kasnjenja, cak i da je kasni menga bi pokazala. Tako da nije trudnoca u pitanju zao mi je..

    👱‍♀️- 34g
    👨-42g
    👶-7g
    09.10-missed ab.
    Papa✅ Brisevi ✅
    ➕ 16.03.2021
    [lilypie.com]

  • Avatar SAYURI

    SAYURI

    Broj poruka: 1387

    Prijavi adminu

    * ispravka: i da ne kasni menga beta iz krvi pokazuje..

    👱‍♀️- 34g
    👨-42g
    👶-7g
    09.10-missed ab.
    Papa✅ Brisevi ✅
    ➕ 16.03.2021
    [lilypie.com]

  • daisyblue

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav, 
    Nova sam ovdje. Htjela bih da objasnim svoju situaciju. Ja sam nevina, nikada nisam imala spolne odnose. Međutim, u julu, za vrijeme plodnih dana sam bila sa dečkom. Oboje smo bili obučeni. U jednom trenutku sam ja njemu “stavila” ruke u trenerku i preko donjeg veša dodirnula spolni organ. Ono što me brine jeste da nije možda bilo one sluzi ili predejakulata koja se luči kad je muško uzbuđeno, jer sam mozda pola sata poslije dodirnula svoje gaćice iako sam imala i dnevni uložak. Kada sam došla kući temeljito sam oprala ruke i kasnije se istuširala, ali me je ipak strah da možda nisam slučajno prenijela tu sluz u vaginu il vaginalni otvor. Imala sam menstruaciju od 31.07. I trajala je 7 dana, bila je obilna i crvena. Poslije menstruacije sam uradila i 4 testa na trudnoću i sva 4 su bila negativna. Otišla sam ginekologu i doktorica me je pregledala putem abdominalnog ultrazvuka i rekla je da je sve uredu sa mnom. Međutim sinoć sam po prvi put dobila žgaravicu, kakvu nikad nisam imala i to me je još više zabrinulo. Je li moguće da se to sve dešava radi stresa, ta zgaravica? I je li moguce ostati trudan na ovaj nacin? Jer sam citala da su mnoge žene imale menstruacije u toku trudnoće i testovi su bili negativni do neke sedmice trudnoce.

  • albiva

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Pozdrav,treba mi hitno pomoc
    Naime,koristila sam lubrikant od cimerice jer ga nikad prije nisam koristila. Proslo je dva tjedna i tek danas sam vidila neki bijeli grudicasti iscjedak. Je li to neka infekcija?

  • albiva

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Pozdrav,treba mi pomoc.
    Naime,koristila sam lubrikant od cimerice jer ga
     nikad prije nisam koristila. Proslo je dva tjedna i tek danas sam vidila neki bijeli grudicasti iscjedak. Je li to neka infekcija? Malo lubrikanta sam koristila sa prstom a nakon toga sam se isla istusirati. Jako se bojim.Moze li omoc?

  • albiva

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Naime,koristila sam lubrikant od cimerice jer ga nikad prije nisam koristila. Proslo je dva tjedna i tek danas sam vidila neki bijeli grudicasti iscjedak. Je li to neka infekcija? Malo lubrikanta sam koristila sa prstom a nakon toga sam se isla istusirati. Jako se bojim.Moze li pomoc?

  • Avatar Marija.1994

    Marija.1994

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    albiva

    Naime,koristila sam lubrikant od cimerice jer ga nikad prije nisam koristila. Proslo je dva tjedna i tek danas sam vidila neki bijeli grudicasti iscjedak. Je li to neka infekcija? Malo lubrikanta sam koristila sa prstom a nakon toga sam se isla istusirati. Jako se bojim.Moze li pomoc?


    Mi tu nazalost ne mozemo pomoci, moze bit infekcija i ne mora. To ce najbolje vidjeti tvoj doktor koji ce te pregledati.

    👱🏼‍♀️28 🧔🏼38
    [tickerfactory.com]

  • albiva

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Hvala vam, samo me zanimalo je li moguce da je  sperma prezivila. 

  • Avatar SAYuRI

    SAYuRI

    Broj poruka: 1161

    Prijavi adminu

    albiva

    Hvala vam, samo me zanimalo je li moguce da je sperma prezivila.


    To sto ti opisujes je vjerovatno “bijelo pranje” koje uzrokuje ili infekcija ili promiskuitetno ponasanje… svakako posjeti ginekologa….

    💃36 🏋️‍♀️ 44
    👦8
    👶1
    08/20 spontani 8tj
    08/22 biohemijska
    10/22 biohemijska 🤷‍♀️
    15.11.2022➕👶
    Fuck that little mouse, I’m an albatros 😁
    [tickerfactory.com]

  • Džuli365

    Broj poruka: 65

    Prijavi adminu

    Menstruacijami je zavrsila prije 2 dana, i danas primjetim sluzavi roskasti iscjedak. Da li je moguca implantacija nakon menstruacije? Da li je netko imao takvu priblematiku ili nesta slicno?

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.