Moguca trudnoca ili ne ?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • katarina1992

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Dobar dan,
    Ciklus imam redovno,i nikada,do sada,u svom zivotu nisam imala problem sa tim. Takodje,nisam nikada imala problem sa cistama,ili tome slicno,kao ni sa nekim bolestima. Medjutim,ovog meseca,dogodilo mi se da sam primetila krvarenje koje je trajalo 3-4 dana,i jedan dan sam imala neko braonkasto ‘krvarenje’ ,i to je prestalo. Imala sam odnose sa partnerom vise puta,i pokusavali smo da imamo bebu.  (Zajedno smo godinu ipo dana,i ovo se prvi put desava).  Da li neko zna na sta ukazuje to krvarenje u sredini ciklusa? Da li da sumnjam na trudnocu,ili moze da bude i nesto drugo?Hvala unapred.

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Ro moze biti implantacijsko krvarenje… Napravite test… 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Nuricka

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Trebam pomoc. 😔 Inace imam redovan ciklus od 28 dana.Trebala sam da dobijem 2.09. ali nisam.Znaci kasni mi 15 dana. 12.09 . (10 dana kasnjenja) sam radila test i bio je negativan.Jucer su me uhvatili blagi grcici u predijelu maternice i jajnika kao peckanje ali mislila sam da je zbog cvrste i jako bolne stolice.Navecer sam imala svijetlo smedjkasti iscijedak vise kao sekret gusti pa sam se zabrinula.Sad ne znam ni jesam li trudna niti sta mi je ,cekat cu jos koji dan pa uradit opet test ali sam zabrinuta.Sta vi mislite?

  • Naty1234

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Pomooooc 😞
    Ciklus mi traje od 24 do 25 dana, uvijek je redovan i tocan i krvarenje traje 5 dana. Predzadnja mi je trajala 4 dana, a sad zadnja 3 dana s tim da sam minimalno krvarila. Testovi za trudnocu su mi negativni, par dana prije menstruacije me uvijek bole grudi s tim da su mi ovaj put bradavice uzasno bolile. Dal se koja mama, zena, cura susrela s tim? Dal je moguca trudnoca?

  • Marinaaa

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Boook dame moje😊 imam par pitanja.. zadnja menst mi je bila 9.9 do 15.9 , od 17og do 24og smo radili na bebi svaki dan, je li rano za neke simptome s obzirom da imam jos 10 dana do iduce menst? Jeste li vi imale vec tada neke simptome? Kada bi najranije mogla napraviti test? I jel istina da nije bas dobro imati odnos svaki dan ? Posto nemam bas tocne menst ne mogu si odrediti ovulaciju pa smo isli svaki dan da je kojim slucajem ne promašimo 😂😇

  • Avatar Honey

    Honey

    Broj poruka: 2365

    Prijavi adminu

    Azra trebala bi otici gin. Ako ti jos nije dosla m?!?
    Naty normalno je da ti ciklus varira a i simptomi. To je zbog kolicine hormona, nekad ih je vise nekad manje. Tesko je pricati o bilocemu drugom, kad ti je bila zadnja M? 
    Marina ako nemas tocne cikluse i ako ne mozes odrediti O, onda bi trebala poceti koristit lh trakice i mjeriti bazalnu npr. Najraniji test koji se moze napraviti je koliko ja znam Clearblue digitalni, njega mozes napraviti 5 dana prije ocekivane M. Sto ti ne preporucam jer je iz iskustva nepouzdan, a jos ti imas neredovite cikluse. Dakle kako sam ti vec pisala, napravi najranije kad ti zakasni ili na dan ocekivane M. Sretno dalje! 

    [lilypie.com]

  • Avatar Barkleys

    Barkleys

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Marina Cvijanović

    Boook dame moje😊 imam par pitanja.. zadnja menst mi je bila 9.9 do 15.9 , od 17og do 24og smo radili na bebi svaki dan, je li rano za neke simptome s obzirom da imam jos 10 dana do iduce menst? Jeste li vi imale vec tada neke simptome? Kada bi najranije mogla napraviti test? I jel istina da nije bas dobro imati odnos svaki dan ? Posto nemam bas tocne menst ne mogu si odrediti ovulaciju pa smo isli svaki dan da je kojim slucajem ne promašimo 😂😇


    Neki kažu da je bolje svaki drugi dan imati odnose, neki kažu da ubiti bez obzira na ovulaciju i plodne dane da samo što više imaš odnosa…Sve zavisi o tvom tijelu i zdravlju tvoga dragoga. Realno, M ti je bila nedavno, možda si taman zakačila plodne dane. Ukucaj u google “kalendar plodnih dana”, izletit će ti puno stranica s tim, jer koliko kužim ti znaš cca. koliko ti traje ciklus, ono sad, nekima nije ko po špagi svakih xy dana, ali izračunaj sa više verzija, dodavaj +/- dan dva itd. Pa vidi. Naravno da postoji šansa da si trudna, a možda ste baš fulali O. 

    Što se tiče ranih simptoma, ne znam baš da ako ste jučer imali odnos da već danas možeš osjetiti simptome trudnoće :). Ali simptomi na početku ništa ne znače jer su isti ko i prije M, bolne grudi, menstrualna bol u donjem dijelu trbuha itd. 

    Ja sam za test čekala prvi dan kada bi trebala dobiti M. Držim fige da ako je željena bebica da ugledate plusić! Sretno! :D

  • Marinaaa

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Hedgehog

    Marina Cvijanović

    Boook dame moje😊 imam par pitanja.. zadnja menst mi je bila 9.9 do 15.9 , od 17og do 24og smo radili na bebi svaki dan, je li rano za neke simptome s obzirom da imam jos 10 dana do iduce menst? Jeste li vi imale vec tada neke simptome? Kada bi najranije mogla napraviti test? I jel istina da nije bas dobro imati odnos svaki dan ? Posto nemam bas tocne menst ne mogu si odrediti ovulaciju pa smo isli svaki dan da je kojim slucajem ne promašimo 😂😇

    Neki kažu da je bolje svaki drugi dan imati odnose, neki kažu da ubiti bez obzira na ovulaciju i plodne dane da samo što više imaš odnosa…Sve zavisi o tvom tijelu i zdravlju tvoga dragoga. Realno, M ti je bila nedavno, možda si taman zakačila plodne dane. Ukucaj u google “kalendar plodnih dana”, izletit će ti puno stranica s tim, jer koliko kužim ti znaš cca. koliko ti traje ciklus, ono sad, nekima nije ko po špagi svakih xy dana, ali izračunaj sa više verzija, dodavaj +/- dan dva itd. Pa vidi. Naravno da postoji šansa da si trudna, a možda ste baš fulali O.

    Što se tiče ranih simptoma, ne znam baš da ako ste jučer imali odnos da već danas možeš osjetiti simptome trudnoće :). Ali simptomi na početku ništa ne znače jer su isti ko i prije M, bolne grudi, menstrualna bol u donjem dijelu trbuha itd.

    Ja sam za test čekala prvi dan kada bi trebala dobiti M. Držim fige da ako je željena bebica da ugledate plusić! Sretno! :D


    Prvo hvala puno na zeljicama, i ja se nadam da cu ugledati plusic😊 pronasla sam ovulacijski kalendar i izracunala da mi je O bila 21.9 , a odnose sam imala 3 dana prije, na sam dan i 3 dana poslije.. paa nadam se da smo ovaj put uspjeliii😊😇

  • Đesika

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Lipi pozdrav
    Imam jedno pitanje…zadnji menzis sam imala 7..9 ciklus mi je uredan sljedecu trebam dobiti 5.9 danas mi se pojavilo nesto smeckasto a nije menzis.Inace radimo na bebacu. Dal moze biti implatacijsko krvarenje ako netko ima iskustva u tome…eto nek mi nesto vise kaze…fala lipa

  • Avatar Honey

    Honey

    Broj poruka: 2365

    Prijavi adminu

    Pozdrav Đesika ja osobno nisam imala implantacijsko, ali sam imala smede krvarenje 4dana prije ocekivane M i nije bilo impl.nego valjda iscjedak pred M. Kad ti je bila O? Naravno da moze biti i impl. 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.