Moguca trudnoca ili ne ?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Mašnica_22

    Broj poruka: 110

    Prijavi adminu

    Dambo

    Pa stavila sam sliku i sastavljevljenog testa, uzivo je bila i jaca crtica.


    Oprosti nisam vidjela tu sliku. Možda još sutra da ponoviš test ili da odeš betu izvaditi. Ona će ti sigurno pokazati ako je trudnoća. Znam iz iskustva koliko ti testovi znaju izluditi. Držim 🤞

    👱‍♀️27 PCOS 🧔27 normo
    Ovulacije potvrdjene
    💊 Novalac prenatal
    11/22 missed ab.
    2/23 IUI ❌
    4/23 IUI ➕
    A. 🧸👣

  • Avatar Dambo

    Dambo

    Broj poruka: 82

    Prijavi adminu

    Sacekacu pa cu sjutra uraditi test, ako bude bilo kakva linija uradicu betu. Da bas izludjuju, ako nema trudnoce sta se koji djavo pojavljuje bilo kakva linija😔 hvala na odgovoru, javicu se🍀

  • Avatar Dambo

    Dambo

    Broj poruka: 82

    Prijavi adminu

    https://i.postimg.cc/wjH4RZyM/IMG-20230521-084222.jpg [i.postimg.cc]

    Ja mislim da postoji trudnoca 🥹 danas je dan za NE dobiti. Samo da sve bude ok pa cu u srijedu uraditi betu.
    Sta vi mislite moze li ovo biti lazno pozitivan?

  • Avatar Marija_94

    Marija_94

    Broj poruka: 357

    Prijavi adminu

    Dambo

    https://i.postimg.cc/wjH4RZyM/IMG-20230521-084222.jpg [i.postimg.cc]

    Ja mislim da postoji trudnoca 🥹 danas je dan za NE dobiti. Samo da sve bude ok pa cu u srijedu uraditi betu.
    Sta vi mislite moze li ovo biti lazno pozitivan?


    Rekla bi da je ovo pozitivan test! Napravi betu da budes sigurna, sretno! 😊

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Dambo

    Dambo

    Broj poruka: 82

    Prijavi adminu

    Hvala vam djevojke, moram potvrditi prvo betom, nekako me strah🙈 od simptoma imam od juce zapusen nos i kijam cesto kao da mi je biber pod nos😂 malo uvecane grudi al nisu bolne, a u pms su me uvjek rasturale po 10 dana. Da li ovo kijanje moze biti simptom?

  • Avatar Dambo

    Dambo

    Broj poruka: 82

    Prijavi adminu

    Zato sto nekako test ne moze da me ubijedi, treba mi crno na bijelo😂🥴ja pokusavam godinu ipo i prvi put imam ovako liniju rozu. 

  • Avatar Dambo

    Dambo

    Broj poruka: 82

    Prijavi adminu

    Malo me brine sto nemam bolne grudi, nekad malo zabole🧐a pred dobijanje imam bas problem s njima cijeli zivot, bukvalno pocnu da bole posle O.

  • Avatar Dambo

    Dambo

    Broj poruka: 82

    Prijavi adminu

    Divno kad se tako iznenadis posle duze pokusavanja🙏🥹
    Da li si zakazala prvi UZ?
    Ja planiram ako ovako ostane, u srijedu betu i ako potvrdi zakazujem UZ oko 1og juna. Mislim da bi to bilo dovoljno, tad bi bila okrigo 6ta nedelja.

  • Avatar Dambo

    Dambo

    Broj poruka: 82

    Prijavi adminu

    Aj sa srecom u srijedu, i ja taj dan javljam betu.
    Mozda budemo terminke🎉🤱🤱

  • Lady745

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure.
    Nova sam ovdje,imam jedno možda neobično pitanje. Da li je moguća šansa za trudnoću ako je unesena mala količina sjemena u rodnicu,ali prstima? Čitam svasta po internetu,ne znam što uopće misliti.
    Hvala svima na odgovorima

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.