Moguca trudnoca ili ne ?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar maŠa

    maŠa

    Broj poruka: 65

    Prijavi adminu

    Nadam se 🙈 napravit cu prekosutra za svaki slucaj 😊

    [tickerfactory.com]

  • pandica2708

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Kejsy

    pandica2708

    Pozdrav mame i buduće mame. Puno sam čitala vidim da ima puno iskustva kroz koje ste prošle. Pa evo i ja ću napisati svoje, pa se nadam da će mi neko bar malo pomoći.
    Ja i dečko imali smo spolni odnos za vrijeme mojih podnih dana, ne koristimo zaštitu, ejakulacija se nije desila u meni, već vani, s tim da smo imali odnos 2 puta za redom, nakon 7 dana cice su mi bile natečene, tvrde i bolne na dodir, imala sam bijeli iscjedak, mučninu samo navečer, na dan kad sam trebala dobiti mengu uradila sam test ujutro i pokazale su se dvije crtice, jedna je bila jako vidljiva jedna svijetla. Taj isti dan sam uradila navečer još jedan koji nije ništa pokazao, sutra ujutro sam opet uradila jedan I opet dvije crtice, sutra dan nisam ništa radila ali sam oko 12 sati počela da krvarim. U principu kasnila mi je jedan dan i onda sam prokrvarila. Prvi dan iscjedak je bio svijetlo do smeđi, jako slabo je curilo, danas je drugi dan inače mi je drugi dan koma, a sad jako slabo mislim ide ali od jutros nisam imala potrebu mijenjati ulozak koliko god cudno zvuči i možda nehigijenski ali stavrno nisam imala potrebu. Može li mi neko reci šta bi to moglo biti, čitala sam o biokemijskoj trudnoći i još sve I svašta sam pročitala. Da li se neko susreo već s ovom situacijom? 🥺

    Uradi ujutru test ponovo bez obzira na krvarenje, pa javi kakav je, pa ti pisem ujutru jos.. moze biti biokemijska, a moze biti i uredna trudnoca..


    Evo uradila sam test, sa prvim jutarnjim urinom i ništa, samo jedna crtica je bila 🥺

  • Avatar maŠa

    maŠa

    Broj poruka: 65

    Prijavi adminu

    Evo i ja napravila danas popodne sa clearblue koji moze 6 dana ranije i negativan nazalost :/

    [tickerfactory.com]

  • Mariina1106

    Broj poruka: 162

    Prijavi adminu

    Masa ne bi ti htjela dati lažnu nadu ali ja sam na dan kada mi je trebala doc menga radila test i bio je negativan. Kako mi menga nije došla još dva dana ponovila sam i kad ono plus. Evo me u 17 tj trudnoće. Ako ti ne dođe menga ponovi test. Držim ti fige !

  • Avatar maŠa

    maŠa

    Broj poruka: 65

    Prijavi adminu

    A jooj super, cestitam 😍
    Nadam se i ja da jos postoji neka mogucnost da se pokaze plusic kroz koji dan 🤞🏼

    [tickerfactory.com]

  • Avatar MSimic

    MSimic

    Broj poruka: 51

    Prijavi adminu

    Menga 14.11. Trajala je 3 dana. Nikad nije tako. Nakon menge redovit bijeli iscjedak koj bude popracen nekim cudnim mrvicama, kao ljustenje. 
    Redovite mucnine, bol u donjem dijelu trbuha, cesto mokrenje i lagana bol u ledima. 
    Imam vec bebaca od uskoro 2 godine. Ali nije bilo ovako..
    Testovi negativni..
    Da li je moguca trudnoca ili ? 
    Razmisljam otic ginicu ..

    Simic

  • Bobica91

    Broj poruka: 287

    Prijavi adminu

    Kejsy

    Bobica91

    Kejsy kako stojis menga stigla?
    Ja imam grozne mucnine od jutra do navecer i ali nw bunim se znam da su dobar znak i da brzo prodju.

    Pandica ako je menstruacija tako oskudna moguce da je trudnoca jer neke zene znaju imati tako oskudno kevarenje na pocetku trudnoce. Najbolje bi bilo napraviti jos jedan test pa ako je pozitivan narucit se na pregled ili vadit betu. Moguca je i biokemijska ali onda bi menstruacija trebala bit normalna.

    🥰 Drago mi je zbog tebe, mucnine su dobar znak. Javi kad ides na pregled i jesi radila jos betu? Meni menga bila, ali ovaj mjesec pauza 😭 Radila bris grla jer me neka nesto zagolica i bas me ner ira, ali nista trasno, no medjutim problem s nekom bakterijom, pa pijem antibiotik taman negde do ovulacije, a postoje neke sanse da bi moglo biti problema ako odmah poslije ovog antibiotika dodje do zaceca, jer je on u skupini C koja se trudnicama ili ne daje ili bas ako mora. Pa sto je sigurno- sigurno je, pravimo pauzu i nadamo se da sledeci mjesec ovulacija bude iz ljevog jajnika i da bude sve islo ok.

    Slijedeci pregled je 29.11.
     Po aplikaciji i datumu zaceca pise da bi bilo 8 ili 9  tjedana a sad kako ce mi on racunat vidjet cemo, imam dvije aplikacije iste datume a svaka kaze svoje. Krizam dan po dan i nadam se da bude sve ok. Nisam radila betu pustila sam neka ide sve svojim tokom. 
    Veselim se cuti to malo srceko onda ce mi sigurno laknuti. 
    Da mucnine nisam imala ni upola kao u prvoj trudnoci kao sad i to ponekad traje cijeli dan, ali znam da traju prva 3 mjeseca i da ce brzo proci pa guram. 
    Bolje da se na vrijeme zalijeci i dobro da si reagirala da ti je uzet bris barem ces bit na miru da je sve ok.
    Meni je u sklopu obrade neplodnosti bez ikakvih simptoma uzet bris tj brisevi ali bila pozitivna jedna bakterija i nakon antibiotika rijeseno a nikakvih simptoma. Proci ce to brzo i onda u nove pobjede.

  • lilybp

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdrav imala sam odnos početkom listopada (negdje od 2. do 5.10.) i dečko je ejakulirao u mene iako sam mu rekla da ne smije. Nakon tog sam 23.10. dobila menstruaciju (kasnila je 4 dana, ciklus 32 dana trajao, ali zna mi ciklus varirati zbog stitnjace). Menstruacija je trajala normalno. Nakon 28 dana 20.11. sam dobila svoju drugu menstruaciju i ta je trajala normalno. Sad inace uvijek imam ovulacijska krvarenja a bas tad nisam. Nakon druge menstruaciie me pocela glava boljeti skoro svaki dan i ponekad mi biti muka pa sam se uplasila da sam trudna iako sam imala normalne menstruacije. Bojim se i napraviti test jer ako sam trudna to znaci da bi bila ono 10 tjedana trudna a ne zelim dijete nikako. Jako se bojim.

  • Mariina1106

    Broj poruka: 162

    Prijavi adminu

    Jedino testom možeš uklonit sumnju na trudnocu iako ako si dobila menstruaciju ne vjerujem da si trudna.

  • Avatar SAYURI

    SAYURI

    Broj poruka: 1387

    Prijavi adminu

    Cure su ti rekle sve, ja cu samo nadodati da ubuduce izbjegavas kretene kojima kazes da ne svrsavaju u tebe, a on to ipak uradi…😎

    👱‍♀️- 34g
    👨-42g
    👶-7g
    09.10-missed ab.
    Papa✅ Brisevi ✅
    ➕ 16.03.2021
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.