Moguca trudnoca ili ne ?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar SAYURI

    SAYURI

    Broj poruka: 1387

    Prijavi adminu

    dianono

    Pozdrav svima, ovako već 5g smo u braku i pokušavamo imati bebu, ali bezuspješno. Da budem iskrena, prve 3g i ne računam baš, jer je bio na terenu, i jako kratko smo se viđali.
    Međutim, zadnje 2g stalno imamo nezaštićene odnose i opet ništa. Kod mene M nikad nije redovna, ili kasni ili dođe ranije. A sad mi kasni evo već 6 dan. Imam blage bolove u trbuhu slične menstrualnim (inače ih imam, često i jake), učestalo mokrenje, i bol u dnu leđa, na trentuke mi je jako hladno, na trenutke jako vruće. Uglavnom, sve ovo me podsjeća kao da trebam dobiti. A zapravo mi kasni, što nije prvi put, kao što sam i rekla, samo što ovaj put čak 6 dana kasni.
    Iskreno, ne želim da se nadam, jer se uvijek razočaram. Test bih uradila čisto da znam na čemu sam, ali i to se bojim da ću se razočarat, a ipak se brinem šta ako je nešto ozbiljnije.
    Može neki savjet…


    Ako ti nije redovna, kako mozes znati jel kasni ili ne 🤔 Ovo me uvijek zanimalo..

    👱‍♀️- 34g
    👨-42g
    👶-7g
    09.10-missed ab.
    Papa✅ Brisevi ✅
    ➕ 16.03.2021
    [lilypie.com]

  • Avatar SAYURI

    SAYURI

    Broj poruka: 1387

    Prijavi adminu

    Kejsy

    SAYURI

    dianono

    Pozdrav svima, ovako već 5g smo u braku i pokušavamo imati bebu, ali bezuspješno. Da budem iskrena, prve 3g i ne računam baš, jer je bio na terenu, i jako kratko smo se viđali.
    Međutim, zadnje 2g stalno imamo nezaštićene odnose i opet ništa. Kod mene M nikad nije redovna, ili kasni ili dođe ranije. A sad mi kasni evo već 6 dan. Imam blage bolove u trbuhu slične menstrualnim (inače ih imam, često i jake), učestalo mokrenje, i bol u dnu leđa, na trentuke mi je jako hladno, na trenutke jako vruće. Uglavnom, sve ovo me podsjeća kao da trebam dobiti. A zapravo mi kasni, što nije prvi put, kao što sam i rekla, samo što ovaj put čak 6 dana kasni.
    Iskreno, ne želim da se nadam, jer se uvijek razočaram. Test bih uradila čisto da znam na čemu sam, ali i to se bojim da ću se razočarat, a ipak se brinem šta ako je nešto ozbiljnije.
    Može neki savjet…

    Ako ti nije redovna, kako mozes znati jel kasni ili ne 🤔 Ovo me uvijek zanimalo..
    Pa mozda po tom sto npr najduzi ciklus je 40 dana, ako ne dobije nakon 40 dc onda racuna da joj kasni.. Bar meni je tako logicno, ali mozda i gresim, ali i mene isto to zanima…


    Nadam se da ce nam rijesiti enigmu..😆 U medjuvremenu bas volim kad neko potrazi odgovore ili savjet, i kasnije se opet jave da nam kazu sta je bilo na kraju…🤗

    👱‍♀️- 34g
    👨-42g
    👶-7g
    09.10-missed ab.
    Papa✅ Brisevi ✅
    ➕ 16.03.2021
    [lilypie.com]

  • Avatar kokii2219

    kokii2219

    Broj poruka: 265

    Prijavi adminu

    Pozz drage dame. Imam jedno pitanjce,dakle zadnja M mi je bila 17.12. i trajala je kao i obicno 7 dana, nemam odstupanja dakle vec mjesecima doalzi ili 16. ili 17. u mjesecu. Nikakvih probl sa jajnicima, cistama itd..ali imam malo problema s mokracnima, dok je malo hladnije imam nahlade itd. Trebala mi mj doci u nedjelju, a ja i muzek se trudimo oko bebice, pokrili smo plodne, prije O,samu ovulaciju i poslije dan dva. Eh sad imam neke male simptomcice, temp 37, zatvor, srce radi 90-95 u minuti, samo mi se spava i od jucer imam neki gorak ukus u ustima. Da radim test sutra jer ne mogu da cekam vise, ili da pricekam ako zakasni M. Svi savjeti dobro dosli. Sorry na duzem postu i hvaaala unaprijed❤

    Ja 23god.
    Muž 25god.
    Bez prethodnih trudnoća ili spontanih.
    U braku od 13.02.2021.
    Trudilice od 08/2021.
    Zadnji nalaz pokazao vulvovaginozu. (mart 2022.)
    pauza od 3 mjeseca nakon ginekološkog pregleda.
    Ponovni start 6/2022
    Folacin i Sideral forte 10/2022

  • Avatar 🖤Garawa🖤

    🖤Garawa🖤

    Broj poruka: 2520

    Prijavi adminu

    kokii2219

    Pozz drage dame. Imam jedno pitanjce,dakle zadnja M mi je bila 17.12. i trajala je kao i obicno 7 dana, nemam odstupanja dakle vec mjesecima doalzi ili 16. ili 17. u mjesecu. Nikakvih probl sa jajnicima, cistama itd..ali imam malo problema s mokracnima, dok je malo hladnije imam nahlade itd. Trebala mi mj doci u nedjelju, a ja i muzek se trudimo oko bebice, pokrili smo plodne, prije O,samu ovulaciju i poslije dan dva. Eh sad imam neke male simptomcice, temp 37, zatvor, srce radi 90-95 u minuti, samo mi se spava i od jucer imam neki gorak ukus u ustima. Da radim test sutra jer ne mogu da cekam vise, ili da pricekam ako zakasni M. Svi savjeti dobro dosli. Sorry na duzem postu i hvaaala unaprijed❤


    Napravite test ako ste jako nestrpljivi,  mogu će bude lažno negativan jer M jos nije izostala.. sretno svakako! I javite ❤

    1999 ♥️
    2006♥️
    Pokušaji za 3 sreću 🤞🤞
    5/22 IVF Sv.Duh ET dvodnevni, BETA 0
    8/22 IVF Sv.Duh - 25.8. ET 2x osmostanični 7.9. Beta 0

  • Avatar kokii2219

    kokii2219

    Broj poruka: 265

    Prijavi adminu

    Radila test, babyrapid, minus ko kuca, grudi su me tek pocele boljeti a evo i grcevi su poceli pa eto nadam se sad vec mengi😔

    Ja 23god.
    Muž 25god.
    Bez prethodnih trudnoća ili spontanih.
    U braku od 13.02.2021.
    Trudilice od 08/2021.
    Zadnji nalaz pokazao vulvovaginozu. (mart 2022.)
    pauza od 3 mjeseca nakon ginekološkog pregleda.
    Ponovni start 6/2022
    Folacin i Sideral forte 10/2022

  • Avatar kokii2219

    kokii2219

    Broj poruka: 265

    Prijavi adminu

    Kejsy

    kokii2219

    Radila test, babyrapid, minus ko kuca, grudi su me tek pocele boljeti a evo i grcevi su poceli pa eto nadam se sad vec mengi😔
    Ne mora da znaci simptoma finih imate, ali ako je skoro bila implantacija babyrapid nece pokazati nista, on je meni bio pozitivan tek nakon sto mije kasnilo 5 dana. Njega sam koristila u prvoj trudnoci zato znam, a sad u 10. mj bio negativan a osjetljiviji test pokzao pozitivno. Nego simptomi rane trudnoce su jako slicni PMS-u. Ali probajte naci test gravignost ultra ili neki drugi cija je osjetljivost 10miU/ml HCG osjetljivost pitajte u apoteci za tako osjetljive testove, pa probajte taj. Sretnoooo🤞🍀 i javite kakvo je stanje. Nekome test pokaze pozitivno tek nakon kasnjenja menstruacije, tako da ne treba gubiti nadu. A ako zelite izmjeniti iskustva, dobro dodje i razumjevanje i podrska na ovom nasem putu do zeljenih bebica.. svratite nam na temu -

    Tko planira i radi na bebi - šesti nastavak 👶💗
    https://miss7mama.24sata.hr/forum/tema/tko-planira-i-radi-na-bebi-sesti-nastavak-82641 [miss7mama.24sata.hr]


    Super je imati ovako nekog kao podrsku, danas sam se isplakala kako bi se reklo od srca, jer od septembra sam se nagledala negativnih testova i prije i na dan i poslije mens., a sve uredu, iako je jos rano za preudiciranje, bas sam zabrinuta. Iskreno sam se nadala ovaj mjesec bas bas, mada mozda jos nije sve izgubljeno

    Ja 23god.
    Muž 25god.
    Bez prethodnih trudnoća ili spontanih.
    U braku od 13.02.2021.
    Trudilice od 08/2021.
    Zadnji nalaz pokazao vulvovaginozu. (mart 2022.)
    pauza od 3 mjeseca nakon ginekološkog pregleda.
    Ponovni start 6/2022
    Folacin i Sideral forte 10/2022

  • Mariina1106

    Broj poruka: 162

    Prijavi adminu

    Koki držim fige da bude pozitivan idući jer iz mog iskustva moze prvo bit negativan pa pozitivan. Na dan kada sam trebala dobit bio je negativan ( par dana unazad mi je sve smrdilo) nakon toga čekala sam mengu tri dana jer sam imala lagane grčeve mislila sam da trebam dobit kad ono maternica se sirila i ja ponovila test i gle čuda pozitivan. Sutra točno 24 tjedana trudna pa se iskreno nadam da je i kod tebe takav slučaj ☺️

  • Drukčija12

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Ćao, šta vi mislire
    Inače mi ciklusi variraju 32-33 dana, svaki put godišnje bude neki dugi ciklus od 40ak dana. Prije mi je kod ciklusa bilo pravilo da me pred menstruaciju bole grudi 10 dana sad se to izmjenilo pa nekad bole 7, nekad 14 itd. Od prošlog ciklusa unazad su mi bili ciklusi :33 dana, 32, 33, 39, 30, 31, 47..
    Prošla dva ciklusa sam primjetila jako puno plodne sluzi a ovaj mjesec ne, samo možda vodeni iscjedak oko vremena ovulacije. Dečko je na 14.dan ciklusa ejakuirao unutar rodnice. 27.dan ciklusa mi je bilo par kapi krvi pri brisanju, ne znam je li to možda bilo implatacijsko krvarenje. Na 23.dan ciklusa su me počele boljeti grudi da bi prije 3 dana poptupno prestale kao da je počela menstruacija i to me najviše buni. Grčenje maternice sam imala prije tri dana, jučer i danas a isto tako i bol u lijevom jajniku. Danas mi je 30.dan ciklusa a jučer ujutro i jutros mi je bazalna temperatura 36.9, ostale dane nisam mjerila, ali u prošlim ciklusima u prvoj fazi ciklusa mi je temperatura 36.3 i onda se popne u drugoj fazi. Ne znam što se događa sa mnom, izgubila sam simptome pms-a a menstruacije i dalje nema što se do sad nije događalo koliko god da je trajalo ciklus. Mene zanima jel moguća trudnoća po svemu navedenom ili neki hormonskih poremećaj. Hvala unaprijed.

  • dianono

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    SAYURI

    Kejsy

    SAYURI

    dianono

    Pozdrav svima, ovako već 5g smo u braku i pokušavamo imati bebu, ali bezuspješno. Da budem iskrena, prve 3g i ne računam baš, jer je bio na terenu, i jako kratko smo se viđali.
    Međutim, zadnje 2g stalno imamo nezaštićene odnose i opet ništa. Kod mene M nikad nije redovna, ili kasni ili dođe ranije. A sad mi kasni evo već 6 dan. Imam blage bolove u trbuhu slične menstrualnim (inače ih imam, često i jake), učestalo mokrenje, i bol u dnu leđa, na trentuke mi je jako hladno, na trenutke jako vruće. Uglavnom, sve ovo me podsjeća kao da trebam dobiti. A zapravo mi kasni, što nije prvi put, kao što sam i rekla, samo što ovaj put čak 6 dana kasni.
    Iskreno, ne želim da se nadam, jer se uvijek razočaram. Test bih uradila čisto da znam na čemu sam, ali i to se bojim da ću se razočarat, a ipak se brinem šta ako je nešto ozbiljnije.
    Može neki savjet…

    Ako ti nije redovna, kako mozes znati jel kasni ili ne 🤔 Ovo me uvijek zanimalo..
    Pa mozda po tom sto npr najduzi ciklus je 40 dana, ako ne dobije nakon 40 dc onda racuna da joj kasni.. Bar meni je tako logicno, ali mozda i gresim, ali i mene isto to zanima…

    Nadam se da ce nam rijesiti enigmu..😆 U medjuvremenu bas volim kad neko potrazi odgovore ili savjet, i kasnije se opet jave da nam kazu sta je bilo na kraju…poz

    Pozdrav, slučajno sam se odjavila i nisam mogla dalje se javljati. Evo sad se javljam, nažalost u međuvremenu se ništa nije desilo 😔

  • estera25

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    ciao cure..05.02. sam imala nezasticen odnos..12.02. kratkotrajno bezbolno krvarenje cca 3 dana..i otad svaki dan povremeno me steze u podrucju maternice i sa strane,ponekad zaboli malo,nemam iscjedak,osim povremeno neki bijeli bez mirisa,nemam smetnji nikakvih dolje..inace,01.01. sam imala uobicajenu menstruaciju..mozda trudnoca..?

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.