Moguca trudnoca ili ne ?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • mom2be89

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Zaboravila na jednu stvar-stalno mi je hladno 😅

  • mom2be89

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Hvala ti na odgovoru…ja nisam preoptimisticna, al to sam se istrenirala da se ne razocaramugl.razmislit cu do sutra o testu i nadat se da ce ostati bez traga na gacicama🤞

  • Tratinčica87

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    Pozdrav da li je neka od vas ostajala trudna iako je dobila menstruaciju ?  Čitala sam i čula da ima i takvih slučaja pa vas molim da se javite ako je neka imala slično iskustvo?

    Tratinčica87

  • Avatar Rose.

    Rose.

    Broj poruka: 1401

    Prijavi adminu

    Tratinčica, ukoliko nisi sigurna najbolje je napraviti betu i posavjetovati se s ginekologom ukoliko je pozitivna, pa viditi što i kako dalje. 
    Sretno 🍀

    💗💙💙
    [tickerfactory.com]

  • mom2be89

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Update-nista jos od M🤞🤞samo obilan prozirni iscjedak. Svako malo mlaz, mislim evo dobila, odem do wc kad ono nista. ako ne dodje u subotu radim test pa cemo vidjet kako stojimo.

  • mom2be89

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Kejsy

    mom2be89

    Update-nista jos od M🤞🤞samo obilan prozirni iscjedak. Svako malo mlaz, mislim evo dobila, odem do wc kad ono nista. ako ne dodje u subotu radim test pa cemo vidjet kako stojimo.

    🤞🤞🍀 Javi u subotu kakav je test 😘 ssmo nemoj neki bzv da radis, kupi test Gravignost ultra 🥰


    Ma ako je plus,pokazat ce ga i onaj od 15kn 🤣
    Javim!hvala ti!💓

  • mom2be89

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Trudna sam❤ jaka crta jutros

  • mom2be89

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Kejsy

    mom2be89

    Trudna sam❤ jaka crta jutros

    ❤️🥰🤞🍀 Sjajno 🌹 čestitam i želim ti školsku trudnoću i da uživaš u svakom momentu 🤞. Ja i kako napreduje 😉


    Hvala ti puno!❤🤗🤗

  • Avatar BlairWaldorf

    BlairWaldorf

    Broj poruka: 1958

    Prijavi adminu

    mom2be89

    Trudna sam❤ jaka crta jutros


    Čestitam i da je školska ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ pokaži nam crticu ❤️

    👸35
    🤴36
    Pokušavamo 2/21
    Osnovni testovi-uredni
    Missed A. 10t.t. 4/21
    Pokušavamo ponovno 10/21.🌈
    Biokem. t. 11/21
    Korona 1/22
    Pijem novalac prenatalne t.
    ➕25.4 ❣️
    OTP 25.12.2022.

  • mom2be89

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    https://ibb.co/pKTv3wX [ibb.co] ajde da probam ovako posto mi ne zeli ucitati na forumu direktno.hvala🥰

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.