Moguca trudnoca ili ne ?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • mom2be89

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Evo i novosti.danas zbog svijetlo smedjeg iscjetka isla kod derzurnog ginekologa.prosla T je tako zavrsila spontanim pa nisam htjela cekati.pregledao me, kaze ne vidi nista, osim male tockice i edometrij nije neki.u nalazu je ipak napisao fundalno zadebljanje endometrija.sutra beta pa preksutra opet.bez uputa za mirovanje itd.sta bi to trebalo znaciti? :/

  • Avatar SAYURI

    SAYURI

    Broj poruka: 1387

    Prijavi adminu

    mom2be89

    Evo i novosti.danas zbog svijetlo smedjeg iscjetka isla kod derzurnog ginekologa.prosla T je tako zavrsila spontanim pa nisam htjela cekati.pregledao me, kaze ne vidi nista, osim male tockice i edometrij nije neki.u nalazu je ipak napisao fundalno zadebljanje endometrija.sutra beta pa preksutra opet.bez uputa za mirovanje itd.sta bi to trebalo znaciti? :/


    To znaci da je prerano da se vidi ista osim toga sto je vidio. Ja bih rekla da ipak malo mirujes…

    👱‍♀️- 34g
    👨-42g
    👶-7g
    09.10-missed ab.
    Papa✅ Brisevi ✅
    ➕ 16.03.2021
    [lilypie.com]

  • mom2be89

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    SAYURI

    mom2be89

    Evo i novosti.danas zbog svijetlo smedjeg iscjetka isla kod derzurnog ginekologa.prosla T je tako zavrsila spontanim pa nisam htjela cekati.pregledao me, kaze ne vidi nista, osim male tockice i edometrij nije neki.u nalazu je ipak napisao fundalno zadebljanje endometrija.sutra beta pa preksutra opet.bez uputa za mirovanje itd.sta bi to trebalo znaciti? :/

    To znaci da je prerano da se vidi ista osim toga sto je vidio. Ja bih rekla da ipak malo mirujes…


    Ja isto mislim da je rano…znaci li to da ostanem kuci na bolovanju koji dan?ili je ok da sam na poslu?sjedim vecinu vremena

  • ivy1111

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure, zene! Imam pitanje, brigu i trebam pomoc. 
    Zadnju M sam imala 21.11, ciklusi su mi izmedju 21-23 dana..  Nezasticeni odnos imala sam sa 30.11 na 1.12, po kalendaru tu negdje mi je i trebala biti ovulacija.. od 5.12 sam osjecala lagana probadanja ali nista strasno, da bi 10.12 ujutro ‘kao dobila’( nakon 14 dana).. boja je izmedju roze i crvene, nije obilno, prvi dan je bilo kao slaba M, a jucer i danas skoro nista.. samo kad obrisem.. radila sam jucer test al je negativan.. ne znam jel rano, zbunjena sam, i citam svasta nesto i ne znam 🥺 jel koja prosla slicno pa da je bila trudnoca ili nesto drugo ?

  • Avatar SAYURI

    SAYURI

    Broj poruka: 1387

    Prijavi adminu

    mom2be89

    SAYURI

    mom2be89

    Evo i novosti.danas zbog svijetlo smedjeg iscjetka isla kod derzurnog ginekologa.prosla T je tako zavrsila spontanim pa nisam htjela cekati.pregledao me, kaze ne vidi nista, osim male tockice i edometrij nije neki.u nalazu je ipak napisao fundalno zadebljanje endometrija.sutra beta pa preksutra opet.bez uputa za mirovanje itd.sta bi to trebalo znaciti? :/

    To znaci da je prerano da se vidi ista osim toga sto je vidio. Ja bih rekla da ipak malo mirujes…

    Ja isto mislim da je rano…znaci li to da ostanem kuci na bolovanju koji dan?ili je ok da sam na poslu?sjedim vecinu vremena


    Ako sjedis na poslu ok je, samo nemoj fizicki napor i uzimaj sto vise magnezija….

    👱‍♀️- 34g
    👨-42g
    👶-7g
    09.10-missed ab.
    Papa✅ Brisevi ✅
    ➕ 16.03.2021
    [lilypie.com]

  • mom2be89

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Update: beta 1047.po mojoj procjeni sam 4 tt+3. Imam malo visu vrijednost bete koliko kuzim.to je valjda dobar znak.na proslom spontanom sam u 5tt+2 imala 200 i nesto.smedjeg vise nema, sve je super danas.narucila me moja na pregled 29.12.al mislim da bih mogla i prije Bozica privatno.cisto da imam lijepe blagdane🤞

  • nixy1310

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima.
    Nova sam u ovome pa se i sama snalazim.
    Uglavnom  imam redovite cikluse od 28 dana, no međutim sad mi je M kasnila nekih 4 dana, odnos smo imali tjedan dana prije. No odjednom imam neki cudni miris u nosu  mogu rec cak i pomalo odvratni vec cetvrti dan samo u jutarnjem periodu  lagane glavobolje i cak ponekad i zubobolja.
    Jucer sanm na 2 dala kasnjenja radila test, negativan.
    I jucer popodne krenulo sa krvarenjem.
    Međutim  sad i dalje imam taj fuj miris u nosu, cak mi zasmetala kava kaj je inace nemoguce kao velikom ljubitelju iste 🥰.
    Vise nisam sigurna da li je to lazno krvarenje ili ipak ovaj puta nista od T. 

    12.12 +🤰
    TP - 24.8 🥰
    💙

  • Avatar 🖤Garawa🖤

    🖤Garawa🖤

    Broj poruka: 2520

    Prijavi adminu

    Mislim da je ništa..da je M samo kasnila zbog kasnije O.. 
    Ukoliko krvarenje bude čudno i drugačije..kraće..uvijek možeš test napraviti nakon krvarenja.. ali mislim ipak da je ovo prvo..

    1999 ♥️
    2006♥️
    Pokušaji za 3 sreću 🤞🤞
    5/22 IVF Sv.Duh ET dvodnevni, BETA 0
    8/22 IVF Sv.Duh - 25.8. ET 2x osmostanični 7.9. Beta 0

  • dianono

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima, ovako već 5g smo u braku i pokušavamo imati bebu, ali bezuspješno. Da budem iskrena, prve 3g i ne računam baš, jer je bio na terenu, i jako kratko smo se viđali.
    Međutim, zadnje 2g stalno imamo nezaštićene odnose i opet ništa. Kod mene M nikad nije redovna, ili kasni ili dođe ranije. A sad mi kasni evo već 6 dan. Imam blage bolove u trbuhu slične menstrualnim (inače ih imam, često i jake), učestalo mokrenje, i bol u dnu leđa, na trentuke mi je jako hladno, na trenutke jako vruće. Uglavnom, sve ovo me podsjeća kao da trebam dobiti. A zapravo mi kasni, što nije prvi put, kao što sam i rekla, samo što ovaj put čak 6 dana kasni.
    Iskreno, ne želim da se nadam, jer se uvijek razočaram. Test bih uradila čisto da znam na čemu sam, ali i to se bojim da ću se razočarat, a ipak se brinem šta ako je nešto ozbiljnije. 
    Može neki savjet…

  • Bobica91

    Broj poruka: 287

    Prijavi adminu

    Kejsy ja sam odlicno. 13+3 sve odgovara mjerama na +5 kila sam. Jos uvijek sam na duphastonima samo je smanjio dozu. Vidi covjek da sam uzbudena pa pazi na svaki detalj. Kako si ti?

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.