Moguca trudnoca ili ne ?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • dianono

Broj poruka: 2

Prijavi adminu

SAYURI

Kejsy

SAYURI

dianono

Pozdrav svima, ovako već 5g smo u braku i pokušavamo imati bebu, ali bezuspješno. Da budem iskrena, prve 3g i ne računam baš, jer je bio na terenu, i jako kratko smo se viđali.
    Međutim, zadnje 2g stalno imamo nezaštićene odnose i opet ništa. Kod mene M nikad nije redovna, ili kasni ili dođe ranije. A sad mi kasni evo već 6 dan. Imam blage bolove u trbuhu slične menstrualnim (inače ih imam, često i jake), učestalo mokrenje, i bol u dnu leđa, na trentuke mi je jako hladno, na trenutke jako vruće. Uglavnom, sve ovo me podsjeća kao da trebam dobiti. A zapravo mi kasni, što nije prvi put, kao što sam i rekla, samo što ovaj put čak 6 dana kasni.
    Iskreno, ne želim da se nadam, jer se uvijek razočaram. Test bih uradila čisto da znam na čemu sam, ali i to se bojim da ću se razočarat, a ipak se brinem šta ako je nešto ozbiljnije.
    Može neki savjet…

Ako ti nije redovna, kako mozes znati jel kasni ili ne 🤔 Ovo me uvijek zanimalo..
    Pa mozda po tom sto npr najduzi ciklus je 40 dana, ako ne dobije nakon 40 dc onda racuna da joj kasni.. Bar meni je tako logicno, ali mozda i gresim, ali i mene isto to zanima…

Nadam se da ce nam rijesiti enigmu..😆 U medjuvremenu bas volim kad neko potrazi odgovore ili savjet, i kasnije se opet jave da nam kazu sta je bilo na kraju…poz

Pozdrav, slučajno sam se odjavila i nisam mogla dalje se javljati. Evo sad se javljam, nažalost u međuvremenu se ništa nije desilo 😔

• estera25

Broj poruka: 3

Prijavi adminu

ciao cure..05.02. sam imala nezasticen odnos..12.02. kratkotrajno bezbolno krvarenje cca 3 dana..i otad svaki dan povremeno me steze u podrucju maternice i sa strane,ponekad zaboli malo,nemam iscjedak,osim povremeno neki bijeli bez mirisa,nemam smetnji nikakvih dolje..inace,01.01. sam imala uobicajenu menstruaciju..mozda trudnoca..?

• estera25

Prijavi adminu

Kejsy  ❄️ ☃️

estera25

ciao cure..05.02. sam imala nezasticen odnos..12.02. kratkotrajno bezbolno krvarenje cca 3 dana..i otad svaki dan povremeno me steze u podrucju maternice i sa strane,ponekad zaboli malo,nemam iscjedak,osim povremeno neki bijeli bez mirisa,nemam smetnji nikakvih dolje..inace,01.01. sam imala uobicajenu menstruaciju..mozda trudnoca..?
    Koliko tebi ciklusi traju? Jesi dobro napisala, da si menstruaciju imala 01.01. ili i spogresno napisala pa si mislila 01.02.?

da..menstruacija je bila 01.01. ciklusi su mi cca 33 dana,međutim mislim da mi je ovaj mjesec ovulacija bila u terminu očekivane menstruacije..vec cca tri tjedna imam osjecaj u trbuhu kao pred menstruaciju,i povremeno lagano stezanje,a dan prije ovog bezbolnog krvarenja me u toku noci dva puta jako presjeklo u donjem dijelu leđa..u petak sam se narucila za pregled..mislis da postoji mogucnost trudnoce,obzirom da nemam nikakvih smetnji dolje,ni iscjetka..

• estera25

Prijavi adminu

Kejsy  ❄️ ☃️

estera25

Kejsy ❄️ ☃️

estera25

Koliko tebi ciklusi traju? Jesi dobro napisala, da si menstruaciju imala 01.01. ili i spogresno napisala pa si mislila 01.02.?

da..menstruacija je bila 01.01. ciklusi su mi cca 33 dana,međutim mislim da mi je ovaj mjesec ovulacija bila u terminu očekivane menstruacije..vec cca tri tjedna imam osjecaj u trbuhu kao pred menstruaciju,i povremeno lagano stezanje,a dan prije ovog bezbolnog krvarenja me u toku noci dva puta jako presjeklo u donjem dijelu leđa..u petak sam se narucila za pregled..mislis da postoji mogucnost trudnoce,obzirom da nemam nikakvih smetnji dolje,ni iscjetka..
    Pa moguce je kod dugih ciklusa tesko je znati kad je bas bila ovulacija. Uradi test, jer ako ti je ovulacija bila tad kad pretpostavljas, ako je trudnoca u pitanju, do sad test mora nesto pokazati. Cak mislim da ga mozes uraditi isad u bilo koje doba dana. Sretno

hvala ti..javim u petak 😊

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.