Moguca trudnoca ili ne ?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • lilybp

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Oprostite cure na komentaru. Nije da ja ne bih dijete inače već na ovaj način. On je doslovno svršio u mene protiv moje volje. Ne vjerujem uopce da s takvom osobom i zelim vise biti. Moj komentar na to da ne zelim dijete je bio neosjetljiv prema vama koje pokusavate, a ne mozete. Uvijek koristim zastitu i bas ovo se dogodi jer je netko kreten. Napravit cu test u pon da se vise ne mucim

  • Timmy

    Broj poruka: 70

    Prijavi adminu

    lilybp

    Oprostite cure na komentaru. Nije da ja ne bih dijete inače već na ovaj način. On je doslovno svršio u mene protiv moje volje. Ne vjerujem uopce da s takvom osobom i zelim vise biti. Moj komentar na to da ne zelim dijete je bio neosjetljiv prema vama koje pokusavate, a ne mozete. Uvijek koristim zastitu i bas ovo se dogodi jer je netko kreten. Napravit cu test u pon da se vise ne mucim


    Trazila si pomoc i pitala si, nista lose u tome:)

    Takodjer savjetujem test, i da se rijesis brige😊

  • Bobica91

    Broj poruka: 287

    Prijavi adminu

    Kejsy
    Hej pregled je prosao super. Trudnoca zasad uredna kaze srce kuca. Izracunao je 8+3  taj dan. Dobila sam dalje Duphaston kaze da ne valja naglo prekidati terapiju a meni nije problem piti ako treba i do kraja. Radio mi je briseve dobila uputnice za vaditi krv i zavod sve ono sto ide u paketu. I slijedeca kontrola je za 3 tjedna. 


  • Bobica91

    Broj poruka: 287

    Prijavi adminu

    Kejsy
    Do nekidan sam imala bas cijeli dan mucnine cim bih oci otvorila i ne bi prestajala do navecer bez obzira sto jela. Sad evo vec par dana nije tako samo mi bude mucnina ako ne jedem. Malo se onako uhvatim kako razmisljam jel to sad nesto lose ali strpljenja do slijedeeg pregleda. Sad bih bila 9 tjedana i 2 dana. 

  • Bobica91

    Broj poruka: 287

    Prijavi adminu

    Ups dvaput se poslalo. 
    Kako si ti?

  • Avatar Aristea

    Aristea

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    Hej! Evo Koristila sam teat 6 dana prije m… pokazao je ovo odma. Svijetlo plavu liniju. https://ibb.co/Th5BBrY [ibb.co].. ponovit cu ali eto trazim misljenje jer sam svijesna da cb ne valja…. 

    [lilypie.com]

    👨‍👩‍👦
    ➡️Pcos desni jajnik
    ➡️Torzija lijevog jajnika, odstranjen laparaskopijom sa jajovodm
    ➕07.12.2021. 👶🏻
    [lilypie.com]

  • Avatar SAYURI

    SAYURI

    Broj poruka: 1387

    Prijavi adminu

    Aristea

    Hej! Evo Koristila sam teat 6 dana prije m… pokazao je ovo odma. Svijetlo plavu liniju.https://ibb.co/Th5BBrY [ibb.co].. ponovit cu ali eto trazim misljenje jer sam svijesna da cb ne valja….


    Ovo nije evaporacijska..

    👱‍♀️- 34g
    👨-42g
    👶-7g
    09.10-missed ab.
    Papa✅ Brisevi ✅
    ➕ 16.03.2021
    [lilypie.com]

  • Avatar Aristea

    Aristea

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    Radila sam onaj test sa crvenim linijama i ispao je negativan. 25 .. a ovaj osjetljiviji 10 je pokazao tu plavu crticu. Neznam sta da mislim… menge jos nema. Bila je kasna ovulacija sto posto. Danas mi je 46 dan ciklusa

    [lilypie.com]

    👨‍👩‍👦
    ➡️Pcos desni jajnik
    ➡️Torzija lijevog jajnika, odstranjen laparaskopijom sa jajovodm
    ➕07.12.2021. 👶🏻
    [lilypie.com]

  • Avatar SAYURI

    SAYURI

    Broj poruka: 1387

    Prijavi adminu

    Aristea

    Radila sam onaj test sa crvenim linijama i ispao je negativan. 25 .. a ovaj osjetljiviji 10 je pokazao tu plavu crticu. Neznam sta da mislim… menge jos nema. Bila je kasna ovulacija sto posto. Danas mi je 46 dan ciklusa


    5 dana prije M jer je rano da test od 25ml/U pokaze bilo sta…meni ovaj tvoj CB djeluje obecavajuce, probaj sa Gravignost Ultra, najppuzdaniji je…

    👱‍♀️- 34g
    👨-42g
    👶-7g
    09.10-missed ab.
    Papa✅ Brisevi ✅
    ➕ 16.03.2021
    [lilypie.com]

  • mom2be89

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima! Pisem jer sama sa sobom mozgam danima. Pokusavamo 5 mjeseci, zadnja M bila je 14.11., imali smo nezasticen odnos oko i na dan ovulacije(osjetim kad je)-  25.11.
    10 dana nakon O, imala sam trag na papiru svijetlo smedji(momentalno sam psihicki potonula), inace mi tako bude pred M ali bude iz dana u dan tamniji i jasniji. Medjutim, vise ga nema, nekad mi se ucini da je krenula M, ali bude samo obilniji prozirni iscjedak. Grudi su mi bolne kao u PMS-u, od ostalih simptoma nista. M dobivam svako 25-28 dana znaci trebala bi doci od 8.12.do 11.12. Je li rano za test? Hvala i pozdrav svima u grupi!

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.