Moguca trudnoca ili ne ?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • estera25

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Kejsy  ❄️ ☃️

    estera25

    ciao cure..05.02. sam imala nezasticen odnos..12.02. kratkotrajno bezbolno krvarenje cca 3 dana..i otad svaki dan povremeno me steze u podrucju maternice i sa strane,ponekad zaboli malo,nemam iscjedak,osim povremeno neki bijeli bez mirisa,nemam smetnji nikakvih dolje..inace,01.01. sam imala uobicajenu menstruaciju..mozda trudnoca..?
    Koliko tebi ciklusi traju? Jesi dobro napisala, da si menstruaciju imala 01.01. ili i spogresno napisala pa si mislila 01.02.?


    da..menstruacija je bila 01.01. ciklusi su mi cca 33 dana,međutim mislim da mi je ovaj mjesec ovulacija bila u terminu očekivane menstruacije..vec cca tri tjedna imam osjecaj u trbuhu kao pred menstruaciju,i povremeno lagano stezanje,a dan prije ovog bezbolnog krvarenja me u toku noci dva puta jako presjeklo u donjem dijelu leđa..u petak sam se narucila za pregled..mislis da postoji mogucnost trudnoce,obzirom da nemam nikakvih smetnji dolje,ni iscjetka..

  • estera25

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Kejsy  ❄️ ☃️

    estera25

    Kejsy ❄️ ☃️

    estera25

    ciao cure..05.02. sam imala nezasticen odnos..12.02. kratkotrajno bezbolno krvarenje cca 3 dana..i otad svaki dan povremeno me steze u podrucju maternice i sa strane,ponekad zaboli malo,nemam iscjedak,osim povremeno neki bijeli bez mirisa,nemam smetnji nikakvih dolje..inace,01.01. sam imala uobicajenu menstruaciju..mozda trudnoca..?
    Koliko tebi ciklusi traju? Jesi dobro napisala, da si menstruaciju imala 01.01. ili i spogresno napisala pa si mislila 01.02.?

    da..menstruacija je bila 01.01. ciklusi su mi cca 33 dana,međutim mislim da mi je ovaj mjesec ovulacija bila u terminu očekivane menstruacije..vec cca tri tjedna imam osjecaj u trbuhu kao pred menstruaciju,i povremeno lagano stezanje,a dan prije ovog bezbolnog krvarenja me u toku noci dva puta jako presjeklo u donjem dijelu leđa..u petak sam se narucila za pregled..mislis da postoji mogucnost trudnoce,obzirom da nemam nikakvih smetnji dolje,ni iscjetka..
    Pa moguce je kod dugih ciklusa tesko je znati kad je bas bila ovulacija. Uradi test, jer ako ti je ovulacija bila tad kad pretpostavljas, ako je trudnoca u pitanju, do sad test mora nesto pokazati. Cak mislim da ga mozes uraditi isad u bilo koje doba dana. Sretno


    hvala ti..javim u petak 😊

  • Andjela93

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Zdravo cure.. Interesuje me sledece. Zadnju mens. sam imala 23 aprila sledecu treba da dobijem za par dana oko 21 Maja. E sad ja sam 16-og radila test i pozitivan je. Kako je moguce da je test pokazao pozitivno a jos nije izostala menst. I da li da danas uradim betu ili da sacekam.

    Pozdrav.

  • Avatar SAYURI

    SAYURI

    Broj poruka: 1387

    Prijavi adminu

    Andjela93

    Zdravo cure.. Interesuje me sledece. Zadnju mens. sam imala 23 aprila sledecu treba da dobijem za par dana oko 21 Maja. E sad ja sam 16-og radila test i pozitivan je. Kako je moguce da je test pokazao pozitivno a jos nije izostala menst. I da li da danas uradim betu ili da sacekam.

    Pozdrav.


    Ne mora menga izostati da bi imala pozitivan test, vkerovatno si radila neki koji ima visoku osjetljivost, koji si radila? Samo mi nemoj reci Clear Blue…uradi opet test ujutru, ako je i taj pozitivan, nemas potrebe da radis betu…betu ako zelis raditi onda racunaj da radis dva puta, drugu nakon 48h od prve jer samo jedna nema smisla ako su ti testovi pozitivni..

    👱‍♀️- 34g
    👨-42g
    👶-7g
    09.10-missed ab.
    Papa✅ Brisevi ✅
    ➕ 16.03.2021
    [lilypie.com]

  • Andjela93

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Radila sam babyrapid. Uradila sam jutros ponovo test isto pozitivno… S tim sto je i na jednom i na drugom testu bleda druga linija 🙂

  • Andjela93

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Ehh znam sve to.Vec sam imala jednu trudnocu prosle godine koja je nazalost otisla. Ali u svakom slučaju znam da ide na 48h vadjenje Bete. 

  • Avatar SAYURI

    SAYURI

    Broj poruka: 1387

    Prijavi adminu

    Andjela93

    Radila sam babyrapid. Uradila sam jutros ponovo test isto pozitivno… S tim sto je i na jednom i na drugom testu bleda druga linija 🙂


    Ma to ne to nema sta…cestitam i sretno na prvom pregledu, jemoj se zamarati betama…ne mozes ti tu nista svakako…

    👱‍♀️- 34g
    👨-42g
    👶-7g
    09.10-missed ab.
    Papa✅ Brisevi ✅
    ➕ 16.03.2021
    [lilypie.com]

  • Andjela93

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Hvalaa puno 🙂
    Pred kraj meseca idem na prvi pregled jer mi doktorka ne radi od 23-27 jbg. Al nema veze. 

  • Avatar SAYURI

    SAYURI

    Broj poruka: 1387

    Prijavi adminu

    Andjela93

    Hvalaa puno 🙂
    Pred kraj meseca idem na prvi pregled jer mi doktorka ne radi od 23-27 jbg. Al nema veze.


    Sretno i zelim ti skolsku trudnocu 🥳

    👱‍♀️- 34g
    👨-42g
    👶-7g
    09.10-missed ab.
    Papa✅ Brisevi ✅
    ➕ 16.03.2021
    [lilypie.com]

  • Xena

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozz.. Nova sam ovdje, curke zanima me dali je netko imao slicno iskustvo, dakle, menga mi kasni 7..imam mucnine vrtoglavice bol u ledima i itd… Medutim zavrsila sam na hitnoj zbog mucnine i vrtoglavice tj.. Slabosti, napravili beta hcg.. Negativan, stim da su mi stvari 24 dana u dan, a zadnji odnos sam imala 25.4…pa 8,9,10..5mj…nikad mi ne kasne.. A na hitnoj sam bila 5 dsna  nakon kasnjenja.. I jos nemam stvari s simptomi prisutni luda samm. Hvsla

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.