Ljetne Bebe 2022 🌞🌊🤱🏻

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Samoja6

    Samoja6

    Broj poruka: 968

    Prijavi adminu

    Meni on doručak uglavnom sve pojede, nakon toga ide ručak i također sve pojede, rijetki su dani kad neće… E onda idu bočice i tu neće baš… Kao da sve više odbija… Noću sve popije/pojede… Neki dan sam mu dala večeru i bočicu prije spavanja, naravno da je bočica ostala jer se najeo, ali mi se tijekom noći probudio i ranije nego inače, a trebao bi biti sitiji… Neznam, zadnjih par dana sam premorena i ono dok mu dajem jesti malo fali da ne zaspem… Pa ima noći kad se u 4 probudi i što god napravim neće zaspe opet. U sobi je mrak, stavim ga pored sebe plače, neće i neće… I onda se premori i oko 7-8 zaspe ko top!

    23.11.20- missed ab (😢✨) 9 tt
    Vrkuta (kad se sjetim 😅)
    Folacin
    Brisevi - 👍👌
    Papa - 👌👍
    Brisevi 2/2022 - 👌
    💙💙💙💙👣🎉
    1.6. 2022. Baby B

  • Mrvica722

    Broj poruka: 407

    Prijavi adminu

    Je su vam redovni ciklusi nakon poroda.pitsnje za nedojilje

    💃30 ,pcos
    🧍34 ,sve ok
    Ivf 💙 1,5 god 🍼
    Idemo po bebu NO 2.

  • Eden

    Broj poruka: 202

    Prijavi adminu

    Kod nas je sad aktualno propuzavanje i posjedanje, duuugo se vukao vojnicki i nikako ga dobit da krene na sve 4. Prosli tjedan je napokon krenuo ali dobit cemo termin za procjenu za senzornu integraciju jer je po fizijatrici i ranije trebao krenuti, tj nije u tonusu problem. Sad je naravno krenulo i penjanje na sve zivo, nemogu ga ostavit bez nadzora ni sekundu. On jos u uvijek naveliko doji, i danju i nocu 😅 Ima 7 zubi, a obroka ovisno kako koji dan, uglavnom tri ali ovisi sta mi ostali jedemo i mogu li mu ponuditi nesto od toga.

    2019 💙
    2022 💙
    2024 ❤️

    [tickerfactory.com]

  • Tinchy300

    Broj poruka: 141

    Prijavi adminu

    Pozdrav,
    Kod nas je isto aktualno posjedavanje i propuzavanje tj i dalje gmiže i još nije sjela ali ce nadamo se uskoro. Blizu je :). Pitala sam fizijatricu da mi napise za produljenje porodiljnog no odbila je iako i dalje idemo na vjezbe. Kao nema osnove na temelji cega bi to napisala. 
    Eden sta je to senzorna integracija i zasto idete na to?
    Mrvica ja ti jos nisam dobila mengu tak da ti nazalost nemrem pomoci ali frendice koje su dobile redovna im je menatruacija.
    Saljem svima pozdrave.

  • Avatar Crazypeach

    Crazypeach

    Broj poruka: 379

    Prijavi adminu

    Kod nas su vodene kozice najaktualnije  Epidemija je u vrtiću,stariji je sin dobio u drugom valu i tako zarazio mlađeg bracu a i mene. Hvala Bogu, mlađi je najbolje prošao. Ima možda sve skupa oko 20-ak kozica,par dana prije izbijanja je imao neku blagu temperaturu. Tako da je i to sad već polako iza nas. Već duže vrijeme hoda uz namještaj,posvuda je,najdraži posao mu je raditi nered. Ako vidi da mu ne nadohvat ruke neka stvar koja tamo ne odgovara,u sekundi je na tome (npr.šalica ili čaša na stolu). Počeo se i polako i puštati ali ne može stajat na nogama,odmah padne na guzu. Ja sam dobila mengu odmah 2 mjeseca poslije poroda (2 sam dojila i izdajala se) i redoviti su mi ciklusi

  • Eden

    Broj poruka: 202

    Prijavi adminu

    E iskreno nisam ni ja za to dosad cula a ispalo je nekako slucajno jer je bas njegova fizijatrica usla u prostoriju dok smo bili na vjezbicama i vidjela ga. Pa je rekla da bi ga poslala na taj pregled (a po potrebi onda i vjezbe) i samo je rekla da su to neke vjezbice koje djeci budu jako zabavne, nije kao ova fizioterapija, kao zvat ce oni mene da mi daju termin. Ali evo nisam jos dobila poziv pa cu pitati iduci tjedan kada cemo ici gdje je zapelo :) 
    Inace sad kad je propuzao cemo imati vjezbe samo jednom mjesecno, u biti dok ne prohoda. 
    Predala sam prije kojih mjesec dana vec papire na HZZO za produljenje ali vjerojatno ce mi tek u 5mj poslati rjesenje s obzirom da je porodiljni do kraja 6mj, nadam se da cu dobiti bar 6mj jos dodatno, inace neznam sta cemo do jeseni do vrtica. A tko zna i hocemo li uopce dobit vrtic, prica se da ce ove godine biti kaos (u ZG) 

    2019 💙
    2022 💙
    2024 ❤️

    [tickerfactory.com]

  • Tinchy300

    Broj poruka: 141

    Prijavi adminu

    Eden i mi smo isto u Zagrebu i vjerujem da ce biti kaos i iskreno mi je muka od svega toga. Budemo vidjeli kaj cemo. U kojem ste vi dijelu Zagreba?

  • laryy

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima,nova na forumu a i nova u svemu vezano za trudnocu😊. Trudna sam 28 tjedana,djevojcica na putu. Htjela sam pitati sve mame ili buduce mame koje su bolje informirane nego ja u vezi caja od malinovog lista( kao pomaze u otvaranju i brzi je porod) neznam od kad ga je najbolje poceti piti ( citala sam negdje ili gledala ne sjecam se tocno u 33tt). Takoder sam zeljela pitati za one poznate uloske za postorodajni oporavak od aloa vere i pokusavala sam googlati da li se mogu odma poslije poroda koristit ili treba pricekati,i koliko to treba drzati (da li cekati da se “otopi” ili jednostavno promjeniti kad je pun?). Nova sam u svemu i pokusavam svaki savjet i svaku informaciju iskoristit najbolje tako da ako ko ima iskustva sa ovim ili informaciju voljela bi da naucim😊. Hvalaa!❤

  • Eden

    Broj poruka: 202

    Prijavi adminu

    Mi smo Novi ZG, vec lani je tu bilo ludo, a stariji nam sin vec ide u taj vrtic pa se nekako nadamo da ih necemo morat vozit na dva mjesta  Iako u onoj novoj odluci vise ne pise da ima prednost tko ima starije dijete u tom vrticu, nego kao da ce se ici iskljucivo po starosti. Vidjet cemo kroz mjesec-dva sta ce ispast na kraju, vec sam gledala da se zapisemo i negdje privatno na listu cekanja

    2019 💙
    2022 💙
    2024 ❤️

    [tickerfactory.com]

  • Tinchy300

    Broj poruka: 141

    Prijavi adminu

    Mi smo Špansko, ali selimo se sljedeći mjesec u Novi ZG. u Španskom je ludnica kaj se tiče vrtića, a mislila sam da je u Novom ZG bolja situacija no ocito nije :). 
    Ne znam niti sama gdje bi ju zapisala privatno. Moram malo prouciti vrtice u tom dijelu.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.